Aktorzy w Sequelu TDK-Czyli kto nowy i w jakiej roli powinien dojsc do obsady?

Zaczęty przez DCman, 31 Lipiec 2009, 18:43:41

DCman

moim zdaniem to ciekawy watek, poniewaz moze rozwiazac problem nie tyle przeciwnikow Batmana ale tego kto moze ich zagrac. Moze macie juz jakies przemyslenia co do konkretnych Super Villains i tego jaki aktor/ka moze sie w dana postac wcielic :)
Wanna know why I use a knife?

MJ

Nie lepiej o to było poprostu zapytać w tamtym temacie? Zauważyłem że często jak dochodzi ktoś nowy i chce założyć nowy wątek to robi albo taki jaki już jest albo podobny, sorry że się czepiam ;p.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

DCman

okspoko...po prostu uwazam ze kto kogo zagra a nie jaka bedzie postac jest wazniejsze...czesto przy takich rozwazaniach nad aktorem mozna dopasowac postac i odwrotnie :)
Wanna know why I use a knife?

Krzysztof116

Myślę że temat nie jest zły.
Johnny Depp- czyli ganialny aktor należy do ścisłej czołówki jeżeli nie plasuje się na jej szczycie.
I nie mam na myśli tylko jego rolę w Piratach w których zagrał bardzo fajnie:)
Donnie Brasco, Public Enemies(tylko dzięki jego roli podoba mi się ten film), no i jego aktualna rola w Alicji Burtona gdzie po zwiastunach widać że wcielił się jak zwykle genialnie i stworzył cudowną postać.

Moim zdaniem Depp nadaje się do dwóch ról Riddlera oraz Kapelusznika:)

DCman

Slyszalem o Depp'ie jako o Riddlerze, to fajny pomysl. W necie mozna znalezc fotki Rachel Weisz jako Catwoman ale raczej to przesada, bo nadaje sie bardziej na Poison Ivy-miala swietne zdjecie owinieta wezem :P
Wanna know why I use a knife?

Maxie Zeus


Altair


DCman

Cytat: Altair w 01 Sierpień  2009, 00:00:42
Maxie,ale tu mówimy konkretnie o Nolan Verse ;)
Zgadza sie :)
Posted on: 01 Sierpień  2009, 07:42:30

 Znalazlem dobry motyw w necie, zeby Riddlera zagral Michael Emerson ten sam, ktory gral Bena w "Lost"
Wanna know why I use a knife?

Altair


DCman

Tez o nim slyszalem. Ma w twarzy cos takiego z psychola-mozgowca nadawalby sie :)
Wanna know why I use a knife?

Altair


Mel

Nie no...Ideał, Altair! Z wyglądu by pasował na 100%, ale jak z gry...

DCman

Wanna know why I use a knife?

Altair

Mel,możesz go oglądać w Dr. Who.Gość imo mógłby być lepszy (szykujcie kamienie) od Ledgera :) Depp jako Riddler się chowa :P
Zresztą postaraj się go oglądnąć na Youtube.Jest IDEALNY.No i jeszcze dochodzi to:


http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?subaction=showcomments&id=1210456192&archive=1212271204&start_from=&ucat=1&show=arch508


Leon Kennedy

Cytatokspoko...po prostu uwazam ze kto kogo zagra a nie jaka bedzie postac jest wazniejsze...czesto przy takich rozwazaniach nad aktorem mozna dopasowac postac i odwrotnie

Bardzo fajnie, ale mozna śmiało o tym rozmwaić w tym wątku http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=217.0 , a nie zakładac nowy, który w istocie jest bardzo podobny. Jutro prawdopodobna przeprowadzka.