Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman po polsku

Zaczęty przez MJ, 19 Luty 2009, 16:47:22

Altair

Dla mnie polskim aktorem, który móg?by zagra? Bruce'a jest dalej... Pawe? Ma?aszy?ski. Mówi? to jak najbardziej powa?nie, kto ogl?da? "Katy?" ten wie na co go sta?.
?wietny Joker to Borys Szyc. Gdy wyobra?? go sobie we fioletowym garniaku z TDK, wymalowanego i gestykuluj?cego jak Ledger... Kurde, ma co? go?? w sobie z Jokera.
Tomek Kot jest jak dla mnie zbyt masywny i zbyt wysoki. Jego aparycja pasowa?aby jedynie do... Chocia?... Harvey Dent? 
Posted on: 01 Marzec  2011, 01:57:49

 Jakiego? mafioza móg?by zagra? na pewno Jacek Rozenek. Ten jego spokój, opanowanie i niesamowity ton g?osu...

RafBat

Cytat?wietny Joker to Borys Szyc. Gdy wyobra?? go sobie we fioletowym garniaku z TDK, wymalowanego i gestykuluj?cego jak Ledger... Kurde, ma co? go?? w sobie z Jokera.
Nie, to by by?a czysta komedia. :D
CytatDla mnie polskim aktorem, który móg?by zagra? Bruce'a jest dalej... Pawe? Ma?aszy?ski. Mówi? to jak najbardziej powa?nie, kto ogl?da? "Katy?" ten wie na co go sta?.
Eee... bez przesady, on? Potrzebne by by?o sporo wysi?ku, ?eby zrobi? z niego Bruce'a. Chocia?... nie, jednak nie, Batman z g?osem Ma?asza? Jego tempr g?osu jeszcze ujdzie, gdy mówi on pó?szeptem i sili si? (co si? wyczuwa), ?eby mówi? jak macho. Jednak wersja jego podniesionego g?osu (czy tym bardziej krzyku w jego wykonaniu) jest... delikatnie mówi?c nie najlepsza (jest bliski pisku). Musi jeszcze sporo popracowa? jako aktor (czyli wi?cej pi? i zacz?? jara?), ?eby dorobi? si? bardziej m?skiego g?osu, na razie mo?e gra? dwudziestoparolatka.
"-Ma?asz, za m?ody? na Batmana.
-Batman nigdy nie by? m?ody?
-nie." ;)

Altair

Czy ja wiem czy z Szycem byłaby komedia... Gdyby udawał psychopatę jak Ledgoker? Facet umie być poważny i mroczny kiedy trzeba. ;) W końcu taki ma zawód.
Co do Małasza... Musiałby tylko lekko podpakować, a nad głosem może zawsze popracować/ :)

(A)nonim

Bez przesady, Małaszyński jest słabym aktorem, a wciskanie Szyca wszędzie wychodzi bokiem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

czy przed beginsem powiedziałbyś, że Bale to świetny i pasujący aktor? ja nie ;)

RafBat

CytatCzy ja wiem czy z Szycem byłaby komedia... Gdyby udawał psychopatę jak Ledgoker? Facet umie być poważny i mroczny kiedy trzeba.  ;) W końcu taki ma zawód.
Racja, Altair, można wspomnieć chociażby jego rolę w "Enenie." Ale w Polsce na długo będzie jeszcze "spalony" przez granego przez siebie Silnego. Dostał łatkę "zadziory-śmieszka" i łatwo się od niej nie uwolni (przy okazji, ktoś z Was wie co jest z Funky Kovalem? Pewnie nic się nie ruszyło z tym projektem, nie?). :P
Cytatczy przed beginsem powiedziałbyś, że Bale to świetny i pasujący aktor? ja nie  ;)
Ale można już było stwierdzić, że świetnie potrafi wcielić się w postać biznesmena prowadzącego podwójne życie ("American Psycho"). ;)

LelekPL

Cytat: Altair w 01 Marzec  2011, 17:18:14
czy przed beginsem powiedziałbyś, że Bale to świetny i pasujący aktor? ja nie ;)

To był mój wybór z głównych kandydatów do roli. Właśnie po American Psycho i Equilibrium

Altair

No dobra, by? dobry w American Psycho, tak samo jak Ma?aszy?ski w Katyniu. Mogliby?my tylko strzela? czy poradzi?by sobie z rol? Bruce'a, identycznie jak mia?o to miejsce w przypadku Bale'a. ;)

(A)nonim

Akurat Bale był świetnym aktorem już w Imperium Słońca.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Cytat: (A)nonim w 01 Marzec  2011, 17:52:36
Akurat Bale by? ?wietnym aktorem ju? w Imperium S?o?ca.
Prawda
Cytat: Altair w 01 Marzec  2011, 17:50:26
No dobra, by? dobry w American Psycho, tak samo jak Ma?aszy?ski w Katyniu. Mogliby?my tylko strzela? czy poradzi?by sobie z rol? Bruce'a, identycznie jak mia?o to miejsce w przypadku Bale'a. ;)

Akurat w Katyniu nie widzia?em nic "fajnego", je?li co? to zwyczajnie dobrze zagra? Chyra, a Ma?aszy?ski bez rewelacji. Natomiast Bale o ile owszem by? kapitalny w Imperium S?o?ca i Idolu, o tyle dopiero w AP i Equilibrium (po cz??ci te? i we W?adcach Ognia) mo?na by?o si? dopatrze? cech potrzebnych Batmanowi. Imponuj?cego Mechanika widzia?em ju? po BB, ale jego fotki z planu troch? mnie wystraszy?y, bo nie spodziewa?em si?, ?e da rade wróci? do pe?nej sprawno?ci w tak krótkim czasie i na czas kr?cenia BB.

RafBat

CytatAkurat Bale by? ?wietnym aktorem ju? w Imperium S?o?ca.
Fakt, tylko, ?e wtedy by? dzieckiem i nie by?o pewno?ci co z niego pó?niej wyro?nie... na szcz??cie nie sko?czy?o si? tak jak z pewnym Mac.. kalaj...Macaulay Culkin'em. ;)
CytatAkurat w Katyniu nie widzia?em nic "fajnego", je?li co? to zwyczajnie dobrze zagra? Chyra
Mo?e dlatego, ?e tylko on w?a?ciwie dosta? tam jak?? "?yw?" rol?. Reszta aktorów/aktorek gra?a "pos?gi". No mo?e jeszcze posta? Antoniego Pawlickiego z tego filmu jest warta zapami?tania.
Ok, a wracaj?c do tematu-jak wygl?da?aby polska obsada Batmana-moj? propozycj? jest Artur ?mijewski w roli Batmana (nie jest ch?ystkiem, potrafi gra? twardych ludzi-"Psy II", no i w "kwestii podbródka" by pasowa? do Gacka).
CytatTomek Kot jest jak dla mnie zbyt masywny i zbyt wysoki.
Hej, Altair, jak aktor mo?e by? za wysoki do roli Jokera? :) Pami?taj, ?e "oficjalnie" Joker jest nawet wy?szy od Batmana o kilka centymetrów.

isild87

Hmm...Chyba taki Chyra jako polski Joker by sie nadawal - w Dlugu pokazal na co go stac  ;)
Choc rzeczywiscie za wysoki nie jest (tylko 176 cm)
Ale ... Szyc?? Blee  - Nie znosze tego goscia choc sama nie wiem dlaczego.
Na sile probuja zrobic z niego amanta, choc dla mnie to zwykly brzydal z rozdmuchanym ego.
Fakt, Joker nigdy nie byl "ladny" ale byl fascynujacy na swoj psychopatyczny sposob, a u Szyca tego nijak nie widze .

franek

Kiedyś w Krakowie widziałem jak jakiś uliczny teatr (3 ludzi) bawili się w Batmana, robili sobie jajca a wypadło i tak dobrze. Założę się, że na kostiumy nie dali nawet 100zł bo batman i robin to kolesie w koszulkach z odpowiednim logiem. Alfred, stara marynara, a Joker miał jasnofioletową koszulę, z mleczem przyklejonym taśmą. Z kolegami się śmialiśmy chyba z 10 minut.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Po obejrzeniu Róży, jako polskiego Batmana widziałbym Marcina Dorocińskiego. Normalnie Mroczny Rycerz. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Kolejna propozycja: Julia Pietrucha jako Vicki Vale. Byleby tylko się nie rozbierała -szokująca opinia nie?- bo jest trochę za chuda. Wolę bardziej dziewczyny bardziej zaokrąglone, ale twarz ma ładną i nie denerwuje swoim aktorstwem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...