Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Drawski

Licz? na jakie? ma?e wyst?py takich postaci jak: Lonnie Machin (Anarky), Victor Zsasz, i Doktor Thomas Elliot. Pierwszy je?li nie jako Anarch w pe?nej krasie, to informatyk który za pomoc? oszustw zabiera bogatym i daje biednym (jak to by?o swego czasu w komiksach), a co do trzeciego to móg?by by? on zaprzyja?nionym lekarzem/chirurgiem który zszywa? Bruce'owi rany po nocnej eskapadzie.

(A)nonim

Nolan stwierdził przecież że Riddlera nie będzie, Pingwina bym chciał zobaczyć, ale jemu też zbtnio nie dano zielonego światła.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Co prawda oficjalnie ju? dowiedzieli?my, ze w filmie pojawi si? Bane i Catwoman, ale ostatnio powróci?y ponownie plotki na temat Hugo Strange'a do roli którego przymierzany jest Robin Williams, który zagra? w "Bezsenno?ci" Nolana, a wcze?niej by? bliskiz agrania Jokera i Riddlera.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Nie wiem czemu si? tak uczepiono tego Strange'a, to trzecioligowiec.
Ale Williamsowi ?ycz? ?eby wyst?pi? w filmie o Batmanie, bo stara si? o to od Burtona.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Mo?e Strange poka?e na tej samej zasadzie co Screcrow w TDK, chocia? Robin Williams to  chyba zbyt znana persona by mie? taki epizod. Strange te? móg?by by? nast?pc? Crane'a jako g?ówny lekarz i dyrektor Arkham.    
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

kelen

Williams to taki biedny jest jeśli chodzi o te Batmany. Tyle razy mu obiecywano jakąś rolę i nic. Jeśli faktycznie miałby wystąpić jako Strange, to ja jestem na tak.

Adriann

Więc..czytałem w wywiadach że w filmie ma się pojawić jakiś stary przeciwnik Batmana..jak myślicie o kogo może chodzić?
Jakich znacie najstarszych wrogów gacka?

(A)nonim

Dr Death, Hugo Strange, Penguin, Riddler, Clayface.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Byłoby świetnie, gdyby Strange pojawił się chociaż na kilka chwil. Wtedy w filmach Nolana wystąpiliby wszyscy złoczyńcy z Batman #1

Maxie Zeus

#924
Wyglada tez na to, ze Eckhart 'moze' miec male cameo w filmie (jakis flashback?).. W sumie byloby to logiczne. Nie wierze ze film mialby nie odwolac sie do jego smierci.
http://www.superherohype.com/news/articles/128556-aaron-eckhart-returning-as-two-face-after-all