Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker: Folie à Deux (2024)

Zaczęty przez Juby, 08 Czerwiec 2022, 08:28:39

Kaz

Przed chwilą widziałem to foto na insta Gagi, miałem wrzucać ale mnie uprzedziłaś. Jak na razie spoko, czekam na więcej zdjęć i jak teaser.

Juby



Jestem przekonany, że Gaga zmiecie z powierzchni ziemi przewidywalną i nudną rolę Margot Robbie. Widać też, że Phoenix będzie miał ten same make-up, co w pierwszym filmie. Troszkę szkoda, liczyłem na jakąś zmianę stylówy (może przynajmniej dostanie inny strój).

Kaz

CytatTroszkę szkoda, liczyłem na jakąś zmianę stylówy (może przynajmniej dostanie inny strój).
Również na to liczyłem, a szczególnie miałem nadzieję że dadzą sobie spokój z tym czerwonym nosem.

Juby

Nos mi nie przeszkadza, ale liczyłem na czarny kolor przy oczach i krótsze włosy (fryzura Phoenixa z Nieracjonalnego mężczyzny Woody'ego Allena).

Juby

Wizerunek Jokera jednak bez zmian:



Crowridd


Juby

Wygląda na to, że Arthurowi kompletnie odbije i jednak nie będzie miał takiej samej stylówy, tylko ściga się ze swoimi wcieleniami z pierwszego filmu.

Leon Kennedy

Dokładnie tak to wygląda. Obłęd goni obłęd  ;)

Wayne

Obawiam się tego filmu, co tam Philips wymyślił. To nie jest najlepszy reżyser i warunkiem by dwójka była takim sukcesem jak jedynka jest by miał od kogoś zgapić kluczowe sceny i klimat. Skoro to ma być musicial... Boję się że wyjdzie z tego jakiś pseudo ambitny bełkot Philipsa.

LelekPL

Ostatecznie i tak wolałbym pseudo ambitny bełkot niż kolejny taśmowy film superhero.

Wayne

Przy taśmowym superhero jest chociaż szansa, że będzie można się na nim dobrze bawić. Szkoda zasobów i pieniędzy na nieoglądalny bełkot, który będzie dla nikogo. Nie licząc psycho fanów pierwszego Jokera. A Philils nie dał powodu by mu w tej kwestii ufać. Wszystko co najlepsze w Jokerze pochodzi z Taksówkarza.

MJ

Ja nie dam rady się dobrze bawić przy taśmowym superhero, bo wszystko co najlepsze jest zaczerpnięte z poprzednich taśmowych superhero, więc jak chcesz kolejnego popcorniaka dla nastolatków to śmiało, moim zdaniem szkoda zasobów i pieniędzy na kolejne dublowanie płytkiej rozrywki.Zdecydowanie wolę ryzykowne podejście Philipsa i jestem ciekaw co nam zaserwuje tym razem, bo przynajmniej to nie kelnerstwo, które od dłuższego czasu robi Marvel. Poza tym jakby Joker to był nieoglądalny bełkot dla nikogo to by tyle nie zarobił w kinach. Z takimi argumentami podziurawisz cały płot.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Miss_Quinn






Świeżutkie nowe zdjęcia z planu, mimo że pewnie są to ujęcia z kilku scen to ciekawie wygląda ten strój z elementami karcianymi.

"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Wayne

Wygląda lepiej niż Margot. Prosty minimalizm.

Juby

#74
Szkoda, że dzień wcześniej nie wypuścili oficjalnego zdjęcia, lub video podobnego do tego z Phoenixem przed wejściem na plan jedynki. Zawsze lepiej by to wypadło od takich nieoficjalnych przecieków.

Gaga wygląda dobrze. Na pierwszy rzut oka Robbie prezentowała się dla mnie lepiej jako HQ jedynie w pierwszych scenach filmu Gunna: