Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Lego the video game

Zaczęty przez Hunter, 25 Maj 2008, 13:25:41

Altair

Grałem w demo.Świetna, kolorowa grafika fajne cut-scenki i kombinezon Robina :P .

Darth_Revan

Mam pytanie czy jest ktoś na forum co przeszedł tą giere w 100%. Ja stoję na 95% i iluś tam odsetkach, bo nie mogę jakoś uratować wszystkich zakładników
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

heros65

Dla mnie Lego Batman był bardziej wzorowany na serialach animowanych niż na komiksach.
Gdy włączamy grę pokazuje nam się intro podobne do Batman TAS.Można by powiedzieć
że to pierwsza gra gdzie jest duże Gotham (lego).Mimo że nie mamy dużo trików w grze oraz  gadgetów,ale gra jest świetna.Gdy wejdziemy w menu mamy wybór bądź dobry lub
zły.Jeżeli wybierzemy tych pierwszych mamy do wyboru np.Batman,Robin(Tim Drake).
Fajne jest to że możemy zagrać solo lub multi.A jeżeli wybierzemy tych drugich to będziemy np.Joker,Pingwin,Catwoman.Zacznijmy grę.Mroczne Gotham miasto chroni skorumpowana policja,ale gdy nadchodzi noc i zachodzi cień przed przesępcami staje bohater zwany Batmanem.
Posted on: 24 Październik  2009, 20:34:51

 W Carrefour za 999,00zł można kupić XBOXA  ELITE z grą Pure i Lego Batman.



PS:Przepraszam za offtopic.

kelen

CytatDla mnie Lego Batman był bardziej wzorowany na serialach animowanych niż na komiksach.
W tej grze jest zdecydowanie wiecej komiksow i filmow niz seriali animowanych. Juz nie mowiac o tym jak wyglada przebieg akcji w levelach z Jokerem. Na dodatek zloczyncy sa poparowani podobnie jak w filmach (Pingwin jest z Catwoman w druzynie etc). No i jest ogolem sporo elementow z filmow Burtona (muzyka, dekoracje), i duza ilosc postaci, ktora glownie wystapila w komiksach.

Anarky

Ta gra jest ogólnie hołdem złożonym w kierunku Batmana, zarówno filmowego jak i komiksowego. Twórcy nieźle podeszli do tej gry, właściwie schematem rozgrywki przypomina Lego Star Wars. Ma też zresztą podobny humor, w którym właściwie opiera się na gestach postaci i zachowaniach niż na dialogach (tych brak bo gra jest właściwie niema)
Ja wam pokażę!

Alan

Mam to na ps2 bardzo ciekawa gierka.
Czym różni się wersja pc od ps2?
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

JaRo II

 Niedawno mia?em przyjemno?? przej?? t? gr?. Powiem wprost- bardzo dobra i ka?demu j? ?mia?o polecam. Klimatem ewidentnie twórcy wzorowali si? na twórczo?ci Burtona (podczas gry s?yszymy muzyk? Danny'ego Elfmanna z pierwszego "Batmana", poza tym fina? gry to pojedynek z Jokerem na szczycie gotyckiej katedry).
W grze mamy trzy etapy. Pierwszy to sprawa Zagadki i Dwóch Twarzy, drugi to sprawa Pingwina i Kobiety Kota, a trzeci to akcja z Jokerem. W misjach pomaga nam Robin, po drodze za? spotykamy ca?? galeri? przeciwników: Szalony Kapelusznik, Mr. Freeze, Strach na Wróble, Killer Moth, Man Bat, Clayface, Bane, Truj?cy Bluszcz, Harley Qiunn, Killer Crock. Gdy przejdziemy gr? to otwiera nam si? drugi etap- tym razem przechodzimy wszystko od nowa, ale graj?c z?oczy?cami. Misje si? od siebie ró?ni?, przez co nie mamy odczucia wtórno?ci, czy znudzenia. Dodatkowo gr? wzbogaca klimatyczna "ba?niowa" grafika i fajny humor. Bardzo dobra, polecam.
Jako minus gry- bugi. Niestety, mia?em w grze dwie akcje, ?e nie mog?em przej?? gry, bo wyskoczy? bug i musia?em misj? od nowa przechodzi?. Ale mo?na to przebole?.

Moja ocena: 11 / 12.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo