Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

TheBeatles

Bo tu chodzi o oldschool i zabawę z killstrekami. Jeśli idziesz i grasz jak w Call of Duty to nie dla ciebie.

Altair

Tak, debilizm zdecydowanie nie dla mnie. Wolę napakowane (sensowną!) akcją Call of Duty aniżeli po prostu udające fajne Bulletstorm ;D
Posted on: 25 Marzec  2011, 02:10:59

 Panowie, Crysis 2!
Brak mi słów... Właśnie gram w pełną, polską wersję na PC (tak, na maxach) i mogę stwierdzić, że to najlepszy shooter w jaki dany mi było grać, a było ich wiele. O dziwo gram w polską wersję bo jej poziom jest naprawdę niezły. Fabuła miodna, a soundtrack w którym maczał palce Zimmer genialny. Jak przejdę walkę finałową to napiszę tutaj recenzję, bo ta gra jest tego warta. Stay tuned ;)

Mihcim

Widze ze Zimmer to juz wszedzie macza palce w Soundtracki gierek :)
Modern Warfare 2 bylo swietne pod wzgledem muzycznym.

TheBeatles

Teraz kompozytorzy z filmów przenoszą się do Gier. Mansell-Mass Effect 3 Zimmer-Crysis 2 czekamy na Williamsa

LelekPL

Jestem po Battle: LA w kinie (Niezły film, standardowy, za mocno amerykański i zadecydowanie za bardzo pro-Marines, ale Eckhardt rządzi i mamy bardzo dobre, choć za rzadkie sceny akcji). Po seansie towarzyszyła mi jedna myśl - ten film byłby chyba lepszą grą, bo zaraz po nim zachciało mi się wcielić w postać Sgt. Nantza. Także mam do was, graczy, prośbę. Moglibyście podać mi tytuły jakiś bardzo dobrych gier akcji, w których armia musi zmierzyć się z inwazją obcych. Najlepiej coś w czasie rzeczywistym, albo bliskim i chodzi mi głównie o Single Player. Sam nie jestem wielkim graczem, więc nie wahajcie się podać propozycji, które dla was mogą wydawać się zbyt oczywiste.
I nie, nie chodzi mi o grę na podstawie Battle: LA . Pamiętajcie, dobre gry ;)

Mihcim

Jest Battle: LA.
Mozna to kupic na Xbox Live Marketplace albo PSN Store (czy jakos tak)

TheBeatles

Crysis, Crysis warhead no i Crysis 2

LelekPL

#457
Cytat: Mihcim w 27 Marzec  2011, 15:56:49
Jest Battle: LA.
Mozna to kupic na Xbox Live Marketplace albo PSN Store (czy jakos tak)
Pisałem o tym, że jest, ale chodzi mi o DOBRE gry
Posted on: 27 Marzec  2011, 15:20:06

 
Cytat: TheBeatles w 27 Marzec  2011, 16:14:40
Crysis, Crysis warhead no i Crysis 2

Dzięki wielkie. Na innym forum ludzie polecili mi jeszcze Mass Effect 1 i 2 oraz Gears of War. Co z tego jest najlepsze, a co najbardziej podobne do tego co było w filmie, czyli duża różnica technologiczna między ludźmi, a najeźdźcami?

Altair

Polecam dokładnie to co TheBeatles. Ale przede wszystkim C2 bo dopiero tam jesteśmy w Nowym Jorku i czujemy się jakbyśmy faktycznie wybawiali jakieś prawdziwe miasto.

Mihcim

Jest taka gra, dosyc stara ale mozna zagrac.
Blacksite. Nie jest to geniusz ale jest okej :)

TheBeatles

Szkoda że w Crysis 2 nie ma takiej swobody jak w jedynce. To chyba jedyna gra w jaką grałem w której mogłeś być jak Predator lub Rambo i obie opcje działały. Nie jak w większości gier gdzie możesz się skradać do pewnego momentu a potem cię i tak wykryją

Altair

No dokładnie, w końcu możemy wybrać jak chcemy tę grę przejść dzięki fajnym opcjom taktycznym. Tyle, że udawanie Rambo w ostatnim levie jest bez sensu nawet na Rekrucie ;D
Jak oceniacie finał C2? Dla mnie miodzio no i czekam na więcej ;)

Mihcim

Czy ktoś z was grał kiedykolwiek w Talisman- Magia i Miecz?

TheBeatles

Ja powróci?em do Assasin's Creed II w oczekiwaniu na powrót Battlefileda Bad Company 2 i genialne multi (Mia?em wcze?niej ale si? popsu?a). Na Brotherhooda poczekam do czasu a? b?dzie w Classic. A Revelations to b?dzie odcinanie kuponów.

Altair

Wcale, że nie. Mi pomysł na Revelations baaardzo przypadł do gustu (szczególnie pomysł na gameplay), pragnę tylko przypomnieć że to samo mówiono o AC: Brotherhood, a po premierze okazało się, że to najlepsza gra z serii. Ja w kunszt Ubi wierzę.
Wiedźmin 2 <333 już 13 maja przyjdzie paczka.