Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne

"The Batman" (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Johnny Napalm

Oby nie było żadnego przesunięcia, bo chcę obejrzeć Ten film jak najszybciej. Jeśli jednak do tego dojdzie, to mam nadzieję, że maksymalna obsuwa będzie się sprowadzać do czerwca, co jeszcze byłoby dla mnie do przełknięcia. Zawsze to lepsza pogoda sprzyjająca fajnemu spotkaniu przy seansie.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

https://variety.com/2022/film/news/warner-bros-batman-delay-release-date-1235150547/
CytatWarnerMedia CEO Jason Kilar has reassured comic book movie fans that Matt Reeves' highly anticipated "The Batman" is still on track for its March 4 theatrical release, despite the omicron variant surge.

"We're certainly paying attention to everything going on with omicron," Kilar said. "We feel good about the date right now. We're gonna watch it day by day."

Nie jest to może najbardziej optymistyczne potwierdzenie, ale póki co nadal planują wypuścić film 4 marca. Troszkę więcej się dowiemy jaki wpływ Omicron ma na filmy inne niż Spider-Man w ten weekend, jak wyjdzie nowy Krzyk (spodziewam się bardzo niskich dochodów, bo film ma strasznie słaby marketing). A jeszcze więcej dowiemy się w lutym po pierwszych wysokobudżetowych filmach - Moonfall (ten i tak byłby bombą finansową bo spodziewam się fatalnych recenzji) i Uncharted. Zwłaszcza Uncharted może zdecydować rzutem na taśme czy Batman wyjdzie na czas. Póki co, gdybym miał obstawiać, to sądzę, że jednak pozostanie przy swojej dacie, ale dałbym tylko jakieś 60% szans.

Juby

Oficjalnie PG-13 za "strong violence, disturbing content, drug content, strong language, and some suggestive material.""Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

newtime

Wiadomo PG-13, batman na prawdę nie potrzebuje R zeby móc opowiedzieć fajną klimatyczną opowieść

Juby

Też nie widzę problemu z taką kategorią wiekową, nawet jeśli po teaserze naszła mnie myśl o możliwej "eRce". W kinie występuje PG-13 i PG-13. W jednym aż bije po oczach cenzura i złagadzanie filmu przez twórców, a w drugim twórcy potrafią nakręcić tak dojrzałe, realistyczne i wspaniałe kino, jak Casino Royale Martina Campbella, przy którym nawet przez sekundę nie zwracam uwagi, aby coś było nie tak. Po specyfikacji ratingu dla The Batman jestem spokojny, myślę że będzie dobrze. :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Kaz

Również nie widzę żadnego "ale" dla PG-13. Zresztą trylogia Nolana z tego co pamiętam, chyba również miała podobną kategorię, a otrzymaliśmy dojrzały film super-hero.

HUDY

Jestem nieco zawiedziony tym PG13, ale nie trace nadzieji. Zwiastuny zapowiadaja dojrzałą opowiesc wiec trzymam kciuki. Nolan tez robił pg13 i było kozacko.

newtime

Cytat: HUDY w 15 Styczeń  2022, 10:22:44Jestem nieco zawiedziony tym PG13, ale nie trace nadzieji. Zwiastuny zapowiadaja dojrzałą opowiesc wiec trzymam kciuki. Nolan tez robił pg13 i było kozacko.

R to głównie seks oraz przekleństwa, pg13 na prawdę moze sobie pozwolić na wiele poza tym dla mnie filmy super hero nawet te poważniejsze i mroczniejsze jak batman powinny mieć w sobie trochę tej campowej niewinności komiksowej zeby same nie wpadły w kicz

Juby

#638
Cytat: HUDY w 15 Styczeń  2022, 10:22:44Jestem nieco zawiedziony tym PG13, ale nie trace nadzieji.
Zdziwiony? Przypominam, że Warner Bros. wyprodukowało 10 filmów z Batmanem w ostatnich 33 latach i KAŻDY był w PG-13. Nikt nigdy oficjalnie nie zapowiadał, że w tym przypadku może być coś innego. To przyznanie filmowi eRki byłoby zaskoczeniem.

Skoro znamy już kategorię wiekową, film musi być ukończony. W takim razie czekam na oficjalny czas trwania.

EDIT:
Cytat: LelekPL w 11 Styczeń  2022, 09:38:37Nie jest to może najbardziej optymistyczne potwierdzenie, ale póki co nadal planują wypuścić film 4 marca. Troszkę więcej się dowiemy jaki wpływ Omicron ma na filmy inne niż Spider-Man w ten weekend, jak wyjdzie nowy Krzyk (spodziewam się bardzo niskich dochodów, bo film ma strasznie słaby marketing).
Ależ się pomyliłeś. :) W trakcie pierwszych 4 dni wyświetlania nowy Krzyk może zarobić ponad x2 tyle co poprzednia część w weekend otwarcia, a nawet ma szanse do poniedziałku przebić jej wynik końcowy w USA! Zerkając na budżet, śmiało można nazwać film pierwszym finansowym sukcesem tego roku. To dobry prognostyk dla pozostawienia Batmana w kalendarzu tam, gdzie jest."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

HUDY

Powiem szczerze ze liczylem na eRke i film w stylu Siedem. Zwiastun szczególnie ten pierwszy dawał takie wrażenie. Oczywiście ciągle to może być cięższy film w odbiorze na którym dzieciaki i marveloza wg sie nie odnajdzie  ;)

newtime

Cytat: HUDY w 16 Styczeń  2022, 14:09:48Powiem szczerze ze liczylem na eRke i film w stylu Siedem. Zwiastun szczególnie ten pierwszy dawał takie wrażenie. Oczywiście ciągle to może być cięższy film w odbiorze na którym dzieciaki i marveloza wg sie nie odnajdzie  ;)

To ze jakis film ma mroczniejszy klimat nie oznacza ze jest to z automatu cięższy film czy coś bardziej ambitnego, pierwszy zwiastun daje wrażenie kolejnego filmu Super hero jakich wiele tylko ze z Batmanem w roli głównej, nic co by wcześniej juz nie widzieliśmy i bardzo dobrze, jedyne czego oczekuje to fajnej opowiedzianej historii w klimacie Gotham  oraz postaci których polubię, próbę urealnienia tej postaci juz widziałem u Nolana którego nie jestem fanem wiec teraz mam nadzię film pójdzie jednak w innym kierunku  ;)

Juby

#641
Cytat: HUDY w 16 Styczeń  2022, 14:09:48Powiem szczerze ze liczylem na eRke i film w stylu Siedem. Zwiastun szczególnie ten pierwszy dawał takie wrażenie.
PG-13 nie wyklucza filmu w stylu Se7en. Gore i przekleństwa będą zminimalizowane, ale narracja i atmosfera niepokoju spokojnie przejdzie w niższej kategorii wiekowej. Przypomnę że największe klasyki kina Noir nie zawierały krwi i brzydki słów.

Cytat: newtime w 16 Styczeń  2022, 16:29:57pierwszy zwiastun daje wrażenie kolejnego filmu Super hero jakich wiele tylko ze z Batmanem w roli głównej, nic co by wcześniej juz nie widzieliśmy
No ja zapamiętałem go zupełnie inaczej. Już po pierwszych ujęciach z owijaniem głowy trupa w taśmę klejącą, i po zamachu zbira maczetą(!) na Batmana, też przez wiele miesięcy "miałem nadzieję" na eRkę. Ale wiedziałem, że to tylko takie moje myślenie życzeniowe na podstawie teasera skleconego z 25% filmu, które wówczas nagrano. Zakładanie na jego postawie czegokolwiek było wróżeniem z fusów. Wyszło jak wyszło, ale to niczego nie przekreśla.

IMDb podało dziś czas trwania filmu - 175 minut. Ale jeszcze w grudniu podawali 133' więc potraktujmy to jako plotkę i poczekajmy na oficjalne potwierdzenie.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Byłby to najdłuższy kinowy Batman. Fajnie. Oby czas się potwierdził.

Q

Według ustaleń internautów Luke Roberts (serial "Piraci") wcielił się w Thomasa Wayne'a. Na zdjęciu wrzuconym przez aktora widać jak przygotowując się do roli czyta komiks "Batman: Sins of the Father".

https://twitter.com/WayneG1939/status/1483357643620208640

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

JubyFajny detal w oku Battinsona, a ten drugi podobny do teaser poster Batman Bagins.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman