Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Q

Niby były dwa. Ale najnowszy tylko dla zamkniętej grupy z branży, a pierwszy pokazany na DC Fandome, nigdy nie został oficjalnie udostępniony na stronach WB.

Wcześniej nie było problemu jak rok przed premierą wypuszczali pierwszy teaser, który był pokazywany też w kinach. A później po kilka miesiącach pełny trailer i kolejny przed premierą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

I nadal nie ma problemu. Z tym że rok do premiery będzie dopiero za 2 m-ce, a pierwszą zapowiedź (a w sumie były już dwie licząc spot na Superbowl z nowymi ujęciami) widziałem ponad pół roku temu. :P

Dla mnie do premiery drugiego Shazama nie muszą nic publikować. Przydałoby się teraz rozkręcić kampanię Czarnego Adama, przed nim dać zwiastun Fury of the Gods, z Shazamem pełny trailer Aquamana i kinowy teaser Flasha, a potem z Aquamanem pełny zwiastun szybciocha.

Juby

Lepsze spojrzenie na kostiumy Flasha i Supergirl.


Więcej tutaj » https://twitter.com/FlashFilmNews

Oby Keaton na ekranie i w ruchu prezentował się tak dobrze, jak na dotychczasowych przeciekach, bo powyższe kostiumy kompletnie mnie nie przekonują.

Wayne

Oby Keaton nie miał tej śmiesznej maski z wycieku, tylko coś ładnie uwydatniającego mu szczękę. Jak cały ten kostium mi się podoba, tak twarz jest absurdalna.

Juby

Cytat: Obywatel Wayne w 28 Maj  2022, 01:42:26Oby Keaton nie miał tej śmiesznej maski z wycieku, tylko coś ładnie uwydatniającego mu szczękę.
Na tym wycieku jest bardzo niekorzystne oświetlenie, które dziwnie zniekształca mu otwór w masce. Myślę, że w filmie będzie się to prezentować równie dobrze, co reszta. Jedyne co mnie nie przekonuje to brak tej takiej pionowej zmarszczki na czole między oczami, ale na ten moment trudno mi nawet ocenić czy ona jest, czy jej nie ma.

Flash wygląda dziwnie, jakby całkiem porzucili technologię, na której opierał się jego pierwszy strój. Otwór przy ustach jest dziwaczny, całość z jednej strony luźna, z drugiej strasznie przepakowany (jak Shazam), choć Ezra jest cherlakiem. Jakby chcieli go sztucznie powiększyć niczym Flasha z serialu z lat 90-tych. Może na ekranie i w ruchu będzie się to lepiej prezentowało.

Supergirl natomiast komentowałem już po fotkach z planu i po oficjalnej prezentacji nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Leon Kennedy

W ruchu wszystko będzie się super prezentować. A ten strój Flasha jak na razie w moim odczuciu prezentuje się najlepiej ze wszystkich jakie widzieliśmy.

newtime

https://www.youtube.com/watch?v=1HkRYtjwUzw

Tak sobie wyobrażam Ezra który odwala co raz to bardziej chore akcje, jednocześnie widząc jak kolejne gotowe filmy z Dc zostają kasowane ze wględu na podatki, to jego Flash jest bezpieczny ;D   

A tak serio fajnie niby ze ten Flash jednak wejdzie do kin ale to juz trochę kuriozum jak dla mnie

Juby


Leon Kennedy

Warner rozważa 3 warianty co zrobić z Flashem:

1. Miller otrzyma profesjonalna pomoc psychologa i robi parę wywiadów gdzie wyjaśnia swoje zachowanie. Film wychodzi normalnie.

2. Miller odmawia pomocy, nie bierze udziału w promocji a jego rola w przyszłości zostaje zrecastowana. Film wychodzi normalnie.

3. Jeśli sytuacja się pogorszy Warner skasuje film.

Skopiowane z Facebooka DC Comics - Polska

https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.hollywoodreporter.com%2Fmovies%2Fmovie-news%2Fthe-flash-fate-ezra-miller-problem-worsens-warners-1235196919%2F&h=AT0QKi-mwNl_oytMQIlOtWtIW-QpkvG-lVVM2xtX_Gz6pZQhhe_UvvY1hyXp-98A0YCCcnOavOjGrt0gNOEiSeQ8QtHujzP_zgtnaymNZ4MSESAZ2tlbpRbPkLnyii0LLEWL

Wayne

Ale będą jaja, jak się okaże że Flasha skasują, i nigdy oficjalnie nie zobaczymy ponownie Batmana Keatona.

Juby

Myślałem, że te warianty to tylko jakieś gdybanie byle-scoopera z twittera, a to tak na serio, pisze o tym THR i nasz polski Filmweb. Nie wiem czy w razie ziszczenia się trzeciego scenariusza nazwałbym to "jajami", bo brakiem powrotu Keatona byłbym zdruzgotany, ale przy obecnym stanie WB/DC już mnie nic nie zdziwi. Trzymam kciuki, aby ziścił się drugi wariant.

newtime

Do premiery filmu został prawie rok, niestety do tego czasu może się wiele wydarzyc, Ezra Konsekwetnie odstawia grubsze numery i granica gdzie odwali jakiś numer który będzie juz nie do zakceptowania jest bardzo realna. Warner juz dawno powinien wypuścić  ten film do kin im dłużej czekają tym gorzej dla każdego. Co do Keatona, to nie wierze ze plan jego jako głównego batmana w tym uniwersum jest wciąż aktualny, co raz więcej mówi się o Afflecku a na dodatek Variety podał ze 2 The batman wciąż nie dostal zielonego światła, także mam co raz większe obawy

Leon Kennedy

Wiadomo, że teraz można się po Warner w sumie wszystkiego spodziewać, ale brak zielonego światła dla The Batman jest wręcz nierealny. Kontynuacja bankowo powstanie. Dam sobie rękę uciąć. Bardziej mam nadzieję na spokój koło Flasha!! Ezra ja cię znowu błagam. Niech już to wszystko się skończy, wyspowiadaj się i idźmy dalej w spokoju czekając na kinowy solowy debiut Flasha.

newtime

No dla mnie jest realny, film zarobił ale nie rozbił znowu banku, plus chca miec swoje wielkie uniwersum a ten batman, to jednak tak średnio pasuje do pozostałych. Powiedzmy ze powstanie solowy film o Supermanie cavilla  potem kolejna Liga sprawdliwych gdzie mamy dajmy na to Cavilla z Afleckiem a potem nagle dostajemy innego batmana solowego? To nie nie wygląda dobrze marketingowo, jeśli chcą miec uniwersum na miarę marvela, to muszą  miec batmana silnie osadzonego w uniwersum, także wszystko jest możliwe, pamiętaj jak szybko po Bale dostaliśmy nowego batmana którego jeszcze szybciej pożegnaliśmy, także wszystko jest możliwe 

Juby

Cytat: newtime w 12 Sierpień  2022, 16:58:22Warner juz dawno powinien wypuścić  ten film do kin im dłużej czekają tym gorzej dla każdego.
Niestety, według ostatnich doniesień film nie został przeniesiony na czerwiec przyszłego roku "bo tak", tylko - szok i niedowierzanie - wymagał poprawek i Ezra tuż przed ostatnim incydentem w Vermont był na dokrętkach do Flasha. Także filmu nie mogli wypuścić i nie wypuszczą, bo nie jest jeszcze skończony.

Cytat: Leon Kennedy w 12 Sierpień  2022, 17:25:43idźmy dalej w spokoju czekając na kinowy solowy debiut Flasha.
A kiedy takowy będzie? Bo filmu The Flash z udziałem Batmana, alternatywnego Batmana i Supergirl w życiu nie nazwałbym solowym.

Anulowanie sequela The Batman w ogóle by na mnie nie wpłynęło, bo jak już pisałem wielokrotnie, wydaje mi się że film Matta Reevesa wyczerpał temat. Warner spokojnie mógłby kontynuować ten świat mini-serialami na HBO Max, w których Mroczny Rycerz odgrywałby rolę gościnną. Z tym że nie wierzę w ten scenariusz, bo film zarobił bardzo dobre pieniądze. Powrót Batmana do DCEU również byłby mile widziany z mojej strony, bez znaczenia czy byłby to Keaton, czy Affleck, ważne aby tym razem postać tę napisano dobrze i sprawdzałaby się w filmach.