Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasza kolekcja DvD

Zaczęty przez JaRo, 23 Maj 2008, 19:30:14

Huntersky


20 zł w Empiku.

Zawiodłem się na Realu, myślałem, że International będzie tam za 40 zeta, a tu dupa :(
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

B2Ka

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy filmu Batman: Begins. Czy warto inwestować w wydanie z komiksem czy lepiej ze ścieżką dźwiękową albo po prostu zwykłe? No i jak zapakowane są te 3 płyty - 2 DVD + CD; czy jest to digipack czy zwykły amaray z wciśniętymi 3 płytami?

Huntersky

CytatCzy warto inwestować w wydanie z komiksem
Możesz, nie musisz. Fajny gadżet, ale nic ponadto. Aha, wydanie jest w fajnej tekturce ze zmieniającym się obrazkiem (nie wiem, czy ta sama tekturka jest w wersji z ost-em).
Cytatczy lepiej ze ścieżką dźwiękową
Chyba jednak lepiej sprawić sobie tą wersję, o ile oczywiście jesteś fanem soundtracku. Jest po prostu praktyczniejsza.
Ewentualnie możesz soudtracka ściągnąć, wypalić i zakupić wersję z komiksiem. : P
Cytatczy jest to digipack czy zwykły amaray z wciśniętymi 3 płytami?
Amaray z zaczepem na trzy płyty, jedna na drugiej.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Cytat(nie wiem, czy ta sama tekturka jest w wersji z ost-em).

W wersji z soundtrackiem tekturka jest inna. Wygląda tak:



NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

B2Ka

Zakupiłem Batman Beginsa w wersji z OSTem i Dzień Świra z Wyborczą :]. Teraz pozostaje jeszcze zmienić pudełko i dokupić antologie.

Juby

Nie miałem żadnego z Obcych na DVD tylko wszystkie na VHS, a teraz przydarzyła się niezwykła okazja. Za mierne 9,98 zł wersja kinowa i reżyserska Aliens. Musiałem kupić. Reszty raczej nie kupie, bo mają być za 30 zł, a za tyle mogę dostać 2DVD. Zobaczę jak to będzie, chce mieć na DVD wkrótce całą serię. ;)




B2Ka

Jaki jest nadruk na płycie po prostu Aliens czy jest tam wciśnięte logo tej serii? Są w Polsce Alieny dwupłytowe?

Gieferg

Nie ma w Polsce Alienów dwupłytowych.

Można je kupić tylko z zagranicy bez polskiej wersji językowej. W Polsce wydane było tylko Alien Quadrilogy (jeśli mówimy o wydaniach zawierających drugie płyty z dodatkami), ale polska wersja jest za chore pieniądze a i tak nie ma tłumaczonych dodatków. Angielskie wydanie AQ9DVD można sprowadzić za ok 60 zeta z HMV.

A co do tej kolekcji - za Alieny zapłacisz tyle samo co za wydanie 4DVD w digipacku, tyle że te w ksiązeczkach nie beda nawet grzbietami do siebie pasować jeśli nie kupisz całej kolekcji, a nawet wtedy stać beda nie po kolei. Ogólnie ta kolekcja to jakaś kpina, jedynie co to pierwszy film ewentualnie można kupić bo tanio.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Dlatego kupiłem tylko pierwszy film, a całej kolekcji nie będę zbierał i nie wiem, czy kupować pozostałe Alieny (raczej nie, chyba, że będę aktualnie miał sporo kasy). A to, że ich boki by się nie układały mi wisi. :P

A płyta jest normalnie wytłoczona, wygląda jak rozjaśniona ta okładka DVD:



Gieferg

eee...wygląda jak ta?

Coś mi tu się nie zgadza, bo powinna wygladać inaczej (przynamniej sądząc po okładce jaką zaprezentowano). Sprawdzałeś czy na pewno są tam dwie wersje filmu? Bo to wydanie miało inaczej wyglądającą płytkę.
Jak z lektorem? Jak wygląda Menu? Jest komentarz twórców?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

B2Ka

Skoro nie ma tam tego szajskiego nadruku Kolekcja Sci-Fi to też kupię i opakuje w swoje pudełko i wydrukuje sobie tylko okładkę :].

Juby

Menu jest ciemne i z początku przedstawia wijący się ciemny ogon obcego (twrzołapa) i mam wybór SPECIAL EDITION, a pod nim THEATRICAL RELESE. Następnie mam przestawione laboratorium, straszne ciemne i na stole leży martwy twrzołap (dwie wersje menu różnią się tylko wyborem scen, gdzie raz jest 44 sceny - rozszerzona, a raz 32 - zwykła). Komentarze twórcy są (w wersji rozszerzonej nawet jest pół minutowy filmik przed filmem, w którym Cameron zaprasza na film), ale nie ma chyba do nich napisów. Lektor jest w 2.0, ale tylko przy wersji kinowej. Jak dla mnie jest gites, bo ja i tak oglądam z napisami, a te są dobre. ;)

Chyba też sobie wydrukuje własną okładkę.

Gieferg

Czyli tylko nadruk na płycie zmieniono nie wiadomo po co, a zawartośc się zgadza z tym co jest normalnie dostępne w sklepach.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

#194
Historyjka z życia wzięta:
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford