Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Pawcio


Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

B2Ka

Wow :O! Szacunek Pawcio. Jestem pod ogromnym wrażeniem twoich zdolności. Myślałeś o rysowaniu komiksów ;>?

Mathes

Jakby ten gość rysował komiksy, to bez zawahania bym je kupował, nawet gdyby scenariusz pisał Grant Morrison :] Inaczej mówiąc, ta praca jest przecudna. Aż przejrzałem temat w poszukiwaniu twoich artów, i zobaczyłem też tam parę perełek takich jak, "Tony" i Joker z Batmana (1989). Po prostu masz talent, i go nie marnujesz....

A i jeszcze jedno... jak będziesz znowu rysował Jokera, to jak najszybciej go tu pokaż!

Pawcio

Dzięki za ciepłe słowa :)
Tak, myślałem nad rysowaniem komiksów, ale na razie nie zrobiłem nic wielkiego.

Matches, masz to u mnie ;)

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair


Ojciec Prince of Persia. ;)
Może wydawać się Wam,że rysowałem bez odpowiedniego nacisku,ale to głupota.Efekt taki daje konieczność przyciemniania obrazu po zeskanowaniu,aby ten był w miarę widoczny i czytelny.Have fun ;)

Pawcio

Jeszcze dwa ode mnie, bardziej w stylu Tony'ego.

Vincent McAngstorm


Jimmy Pook-Avcka

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

Pawcio tez narysowalem postac z uniwersum Tonyego,a nazwalem go Carl.Jutro go pokaze ;) a co myslisz o moim poprzednim rysunku?Chyba ma lepszy poziom niz wczesniejsze?

Pawcio

Tak, nieco lepszy, ale wciąż cała masa niedociągnięć. Rzuca mi się w oczy "fasolkowy" kształt głowy i źrenice różnej wielkości. Ale pracuj, pracuj ;)

"Uniwersum Tony'ego"? Coś takiego. Planuję dla niego długi komiks, pokaż tego Carla to może coś pokombinuję.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

Okej,przypomina połączenie Pingwina z typowym kombinatorkiem,ale najlepsze jest to,że wygląda jak jakiś burmistrz or something like that ;) ZNowu jakość ssie,ale to dlatego,że musiałem go lekko rozciągnąć :)

MJ

z lewej wiadomo kto, a z prawej przerobiłem się na lekko komiksowego (słabo widać bo robiłem fotki telefonem).
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Pawcio

Altair, fajne, cieszę się, że inspiruję ludzi do rysunków, warto zauważyć, że to już drugi przypadek inspiracji Tonym. Jednak, poważnie, muszę się przyczepić do cylindra i kwadratowego brzucha :P

MJ, całkiem miłe dla oka, widzę że Joker wzorowany na jednym kadrze z Killing Joke. Rzuca mi się w oczy podbródek, który wyszedł jakiś taki za duży do reszty. Poza tym ma chyba za dużo włosów przy grzywce.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

Mam jednak nadzieje,ze popracujemy razem,bo to byloby extra :) A cylinder zle zacieniowany,czy jak?

Pawcio

Chodzi mi głównie o to, że nie ma granicy między między obręczą cylindra a resztą cylindra.
Co do kooperacji, to wybacz, ale Tony to bardzo osobisty projekt ;)

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

Spoko,rozumiem,ale bardziej chodzi mi o jakieś "podsyłanie" pomysłów,czy (może to głupio zabrzmi) ewentualnych pomysłów na fabułę (której koordynatorem będziesz Ty,rzecz jasna) ;) Bo w tym jestem bardzo dobry :)

Mathes

MJ, bardzo fajny Joker, przypomina mi Avatar któregoś użytkownika z tego forum. A co do rysunku Altaira, to pasuje do uniwersum Tonego, acz idealny nie jest. Cylinder mi się nie podoba, a jego brzuch wygląda jakoś tak... kanciasto.