Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker: Folie à Deux (2024)

Zaczęty przez Juby, 08 Czerwiec 2022, 08:28:39

Juby

Nowa fotka z sequela z okazji rocznicy premiery pierwszej części:


Leon Kennedy

Ponoć budżet Jokera względem jedynki urósł i to dość znacząco... Wtedy było to około 60 baniek, a teraz ma wynosić jakieś 200...

https://naekranie.pl/aktualnosci/joker-2-folie-a-deux-budzet-film-joaquin-phoenix-lady-gaga-warner-bros-1708540350

LelekPL

Po zarobkach Phoenixa widać jak "bardzo" chciał znowu zagrać Jokera. Oczywistym jest, że pomysły i chęci na sequel nie było dopóki film nie zarobił miliarda. No, ale to jeszcze nie znaczy, że film będzie zły, a nawet z tym budżetem powinien sobie poradzić finansowo, jeśli wystarczająco będą ukrywać w marketingu, że to musical i jeśli scen muzycznych nie będzie za dużo w filmie i będą wytłumaczone fabularnie w filmie (jako halucynacje).

Mnie właśnie to najbardziej w tej produkcji interesuje, ale finansowo filmy muzyczne raczej się nie sprawdzają.

Juby

Od lat mówi się o zbyt, wręcz niedorzecznie rozdmuchanych budżetach superprodukcji w Hollywood. Jeśli Joker 2 ma być dramatem/musicalem i kosztował $200 milionów, to będzie kolejnym tego przykładem. Przesada, choć ciekawi mnie ile z tego będzie widoczne na ekranie.

Miss_Quinn


Świeżutki plakat, który wygląda bardzo fajnie również w przyszłym tygodniu ma się pojawić pierwszy zwiastun( przynajmniej takie krążą informacje).

"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Po_prostu_smyk

Zwiastun ukaże się 9 kwietnia. Datę potwierdził Philips udostępniając ten plakat na swoim IG.

Q

#96
Jest fragment zwiastuna ze śmiejącym się Arthurem.

Na pełny zwiastun trzeba poczekać do 3:30.

I jest już zwiastun

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Miss_Quinn

Sam zwiastun jest bardzo ciekawy, bo nie zdradza nic więcej co jest na plus. Również spełnił swoją role jaką jest zaciekawienie mnie na tyle, że wybiorę się do kina na niego( nawet jeśli nie uda mi się zebrać mojej ekipy do kina).
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

Moje zainteresowanie spadło diametralnie. More of the same pod każdym względem (stylistyka, strona wizualna), z toną fanserwisu odnoszącym się do najsłynniejszych motywów z pierwszej części, nawet jeśli nie będzie to miało żadnego sensu (Arthur od teraz zawsze tańczy ten sam spontaniczny taniec schodząc po schodach? Ćwiczył go w Arkham? Gaga była świadkiem jak Arthur wysmarował sobie krew na twarzy w grymas uśmiechu na koniec pierwszej części i uznała, że kiedyś zrobi tak samo? Oglądała część pierwszą i widziała jak wyimaginowana Zazie Beetz strzeliła sobie w głowę palcami do Arthura? Czy też lubi Taksówkarza? Rewolwer też jest dokładnie ten sam, co w jedynce?).

Leon Kennedy

#99
A może większość z tego będzie się rozgrywać w głowie zakochanego Jokera?  ;) Osobiście trochę wzrosło mi zainteresowanie... Tak z prawie zerowego, do średniego 😆

https://pl.ign.com/joker-2/60893/news/joker-2-to-nie-musical-potwierdza-rezyser?fbclid=IwAR2yuvfwrexENuyvRwBVVLI6djHq52BIhLZtAcyrFVSYaknwUL5BM6mljbo

newtime

Na pewno zapowiada się ciekawiej niz 1. Lubię eksperymenty i póki co takiego filmu w gatunku superhero  nie było. Sam pomysł oraz wizualna cześć zwiastuna bardzo mi odpowiadają, wiec jestem na tak 

LelekPL

Po zwiastunie nie jestem ani bardziej, ani mniej zainteresowany tym filmem. Taki sobie zwiastun: widać wtórność wizualną i niewiele nam mówi o czym będzie, ale jedynka mi się podobała, a pomysł na zrobienie musicalu z Jokerem i Harley nadal intryguje. WIęc u mnie bez zmian.

Po_prostu_smyk

Świetny zwiastun. Nie mogę doczekać się :)