14 maj 2021, 11:20:23

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Muzyka

Zaczęty przez Funky, 23 czerwiec 2008, 14:54:45

Densho

Wypowiedzieć się? Czy może nie...? A dobra... Co mi szkodzi :D

Słucham wszystkiego po trochu: trochę popu (szczególnie k-pop), co tam aktualnie leci w radio i wpadnie mi w ucho, jestem wielka fanką polskiego horrorcoru (Słoń, Eripe) + WSRH, Kali. Ponadto lubię muzykę filmową (Star Wars, Harry Potter), Eminem. Ostatnio znalazłam Home Free i tez się podjarałam :D

Edit:
Sporadycznie słucham też swej starem miłości – Michael Jackson :)

LelekPL

Jeśli chodzi o muzykę filmową, to zapraszam do tego tematu:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1752.0

Ja dawno się tu nie wypowiadałem, bo i przestałem być wielkim fanem muzyki, ale tak jak ostatnio słuchałem jedynie pojedynczych singli i piosenek tanecznych z radia, tak też udało mi się dodać jednego nowego ulubionego wykonawcę: Childish Gambino. Inaczej znany jako aktor Donald Glover. Jego "Redbone" mną kompletnie pozamiatało.

Funky

https://vimeo.com/86918400

Zawsze lubiłem Duran Duran ale to... mnie zniszczyło, wspaniała piosenka i zmysłowy erotyczny teledysk w stylistyce noir. Dzieło sztuki w wymiarze muzycznym i obrazu.

Kaz

Cytujjestem wielka fank? polskiego horrorcoru (S?o?, Eripe) + WSRH

Serio? Te? jestem wielkim fanem WSRH, od jakiego? czasu zacz??em zbiera? albumy na których si? udziela. Jak oceniasz jego ostatni? trylogi? ep'ek "?wit, Zenit, Zmierzch"?

Densho

CytujJak oceniasz jego ostatni? trylogi? ep'ek "?wit, Zenit, Zmierzch"?

Jaram si? bardzo! Jednak, z tych trzech p?ytek najbardziej lubi? "?wit". Tytu?owy track i teledysk = mistrzostwo! Track "W biegu" to istny majstersztyk, nawet "Serpentyny" daj? rad? (s?ysza?am g?osy krytyki, bo zaprosili ReTo...). A ze starych p?ytek to "Szko?a wyrzutków" jest cudowna!

Je?li chodzi o WSRH to przyznam si? bez bicia, ?e s?ucham ich dla S?onia. To co ten go?ciu wyrabia to ob??d.

Kaz

Cytujs?ysza?am g?osy krytyki, bo zaprosili ReTo...

Nie ukrywam, ?e sam by?em tym krytykuj?cym   ;D Nie no, jaki? ?elu?, który oczywi?cie musi by? cool i hipster wi?c korzysta z autotune'a jak ca?e to nowe pokolenie pseudo-raperków. Jeszcze na dodatek zero pomys?u na w?asny styl, wi?c podpieprza "stylów?" innemu "gwiazdorowi" jakim jest Popek.
Eripe jeszcze nie mia?em przyjemno?ci pos?ucha?, ale postaram si? to nadrobi? w najbli?szym czasie.

Densho

CytujNie no, jaki? ?elu?, który oczywi?cie musi by? cool i hipster wi?c korzysta z autotune'a jak ca?e to nowe pokolenie pseudo-raperków. Jeszcze na dodatek zero pomys?u na w?asny styl, wi?c podpieprza "stylów?" innemu "gwiazdorowi" jakim jest Popek.

W sumie racja. Je?li chodzi o tego artyst? to nie s?ucham jego utworów, jednak ten ich wspólny track da si? prze?y? (w sumie S?o? i tak najlepszy <3 xD).

A znasz mo?e Opa?a? On jest pod skrzyd?ami Wojtka i ostatnio co wyrabia na trackach to rap-masakra. Go?ciu jest dobry i ma poryte pomys?y (co w HC jest wa?ne ^^). Wyda? ju? kilka p?ytek solo i w duecie jako Wilko?aki. Polecam p?yty: "CzarNaKrew", "Nawiedzony cyrk" i oraz jego ostatni? p?ytk? "PoYeb".

Kaz

Opała jeszcze nie słuchałem, aczkolwiek mam zamiar to nadrobić bo i tak nie ma nic ciekawego w polskim rapie. Nowe gwiazdki w różowych rajtuzach z autotune mnie nie kręcą, a starzy wyjadacze co raz częściej walą komerchę i się ośmieszają (czyt. Paluch).

CytujPolecam płyty: "CzarNaKrew", "Nawiedzony cyrk"
Sprawdzę sprawdzę, choć wiele osób mi mówi, żebym sobie nie robił nadziei bo polski Horrorcore leży i kwiczy,
a jedyną perełką jest właśnie Wojtuś z WSRH.

Densho

Zgadza się! Słoniu jest najlepszy i jakoś ciągnie to wszystko w górę. Jak to zarapował Opał:
CytujTo, że nie lubię Słonia, wręcz przeciwnie - pełen respekt.
Pokazał, że HC w PL scenie, też ma swoje miejsce.
Powiem więcej - idol, mentor - a liryka ponad skalę,
Mógłby do HC podziemia mówić "I am your father".

Pozdrawiam! :D

SynJokkera

tylko A$AP Rocky :D

Leon Kennedy

Oststnio praktycznie cały czas słucham ścieżki dźwiękowej z gry Nier Automata. Świetne kawałki, czas w końcu i grę zaliczyć.

kolorowanka

Mam teraz fazę na nową płytę Post Malone. Poza tym uwielbiam muzykę jaką tworzą np. Drake, Khalid czy Childish Gambino - moje klimaty
Podróżuje przez życie Fiatem 126p, a Ty?

Kaz

Jeżeli są tu fani horrorcoru, to Słoń wydał dziś mega fajną nutkę w klimacie dobrego rasowego chorego rapu jak za dawnych lat. Polecam!

https://www.youtube.com/watch?v=S_f1pz2Zuww

Funky

7 pażdziernika 1949 roku powstałe najlepsze Niemcy ever czyli NRD 8) Z tej okazji zamieszczam dwa techno-hymny pierwszego Niemieckiego państwa robotników i chłopów ;)

https://www.youtube.com/watch?v=CkJMItYp0ns (niczym na najlepszej Rave Party organizowanej przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego z Erichem Mielke jako DJ-em :P)

https://www.youtube.com/watch?v=tXRr2TEunoM (Całkiem przyjemny kawałek gdzie możemy podziwiam marsz i zmianę warty przed budynkiem Nowego Odwachu w Berlinie przez Pułk Wartowniczy Narodowej Armii Ludowej im. Fryderyka Engelsa)

Johnny Napalm

A se wkleiłem i sobie paczcie.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...