Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Juby

Przeczytaj co Henry wrzucił rano na swój Instagram.
Cytat: Henry Cavill"After being told by the studio to announce my return back in October (...)"

Kiedy Cavill ogłaszał powrót, Gunn i Safran nie byli jeszcze szefami DC Studios, najwyraźniej ustalał to z Zaslavem, lub inną ówcześnie odpowiedzialną. A skąd wziąłeś info że nie był planowany żaden nowy film z eSem to ja nie wiem, skoro dopiero teraz wychodzi na jaw że w sekrecie rozwijany był Batman Beyond z Keatonem. W każdym razie Cavill wówczas sam mówił, że nie może na razie nic zdradzić ale są dalekosiężne plany względem jego Supermana.

Gieferg

Coraz częściej wraz z ogłoszeniem, że robią czegoś nową wersję jestem gotów z miejsca machnąć ręką i to olać, albo olewam jak już zobaczę (jak Battinsona). Zdaje się, że już mi starczy kolejnych Supermanów i Batmanów...

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

#632
Wiemy, wiemy. Już kilka razy w sumie to pisałeś.

CytatPotem zrezygnował dla Supermana z Wiedźmina, a Warner mu podziękował. To nie "mało odpowiedzialna sytuacja ze strony Henryka", tylko skurwysyństwo ze strony Warnera, który pogrzebał mu dwie role w ciągu zaledwie dwóch miesięcy.

Skurwysyństwo pierwszego sortu!!! Niby coś tam dla niego może się znaleźć, albo gdzieś na końcu wielkie wydarzenie i dzięki temu założy raz jeszcze strój... Ale jeb** to, tak się nie robi!!! Jak można było podjąć jedną decyzję, obwieścić to, a potem w pełni się z tego wycofać, no jak??? Eh. I jak tu jarać się kolejnymi projektami??? Oby po nowym roku było już wszystko jasne i przejrzyste.

Q

Jeśli wierzyć plotkom, to wszyscy aktorzy z Snyderverse pożegnają się z DC. Premiera "Flasha" nic tu nie zmieni.

Wygląda, że zamiast jakiegoś łączenia/mieszania uniwersum, chcą zbudować wszystko od podstaw. Co akurat jest dobre, ale czy aktorzy nie mogliby zagrać innej wersji bohaterów w których się wcielali?

Chaos z Cavillem oraz całe zamieszanie w WB jeszcze sprawi, że potencjalni filmowcy/aktorzy kilka razy będą się zastanawiać, czy warto wchodzić w tę współprace, skoro wystarczy kilka tygodni by plany kompletnie się zmieniły.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#634
Jeśli jest tak, jak piszesz, to - ponownie - Warner w ogóle nie pilnuje przecieków i bardzo na tym straci. Kto będzie chciał oglądać przyszłoroczne cztery produkcje DCU skoro żadna nie będzie kontynuowana / do niczego nie prowadzi? Ja poza projektami z Keatonem już wiem że po nie nie sięgnę.

Tyle z tego dobrego, że Henry zarobił za dzień pracy $500 tys.
https://comicbookmovie.com/the_flash/dont-feel-too-sorry-for-henry-cavill-he-made-a-lot-of-money-for-black-adam-and-the-flash-cameos-a198391#gs.kq1rha

Mogliby to jego cameo we Flashu zostawić. Skoro i tak potem wszystko resetują to niech fani mają go chociaż jeszcze raz na krótką chwilę. No ale to Warner i James Gunn, jeśli fani by sobie tego życzyli to na 100% zrobią zupełnie odwrotnie.


newtime

#635
Cóż moja teoria okazała się prawdziwa, Cavill nie miał ugadane nic oprócz cameo które obiecał mu The Rock. Nie było zadnego planu z góry na solowy film z Supermanem  oprócz słówa The Rocka a nie Zaslava

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/why-henry-cavill-is-no-longer-superman-1235283791/?utm_source=twitter&utm_medium=social&fbclid=IwAR2i-OS-n8LqbIVuNJhhVLoO1QXiAzZyHAsuwO9RQ2WWnouKCrVu2NZGrOg

Jak mówi źródło z wytwórni:
"Ostatecznie Henry Cavill był tylko pionkiem, nieudaną próbą kontrolowania części DC przez Dwayne'a".
Cavill nie podpisał żadnej umowy, ustalił swój powrót tylko na bazie umowy słownej z The Rockiem, a studio się temu podporządkowało. Za swoje cameo miał dostać 250 000 dolarów.
A James Gunn ostatecznie potwierdza:
"Wszystko związane z Black Adamem wydarzyło się zanim przejąłem kontrolę".
Co jest o tyle śmieszne, że Gunn i Safran zostali ogłoszeni szefami DCU dosłownie kilka dni po premierze Black Adama

Juby

#636
Przecież powyższy artykuł to tylko podsumowanie ostatnich wydarzeń, który nie mówi absolutnie nic nowego i na pewno nie to, że Cavill był dogadany wyłącznie z Dwaynem.

CytatThe studio had its own plan as new film co-chiefs Michael De Luca and Pam Abdy wanted to make a Man of Steel sequel, having Peaky Blinders creator Steven Knight to write the treatment. (Classic character Brainiac was to have been the villain of that piece, a source says.) (...)

Cavill, sources say, did not have a deal in place to return as Superman, only a verbal agreement that the studio would develop future projects.
Dwayne nie miał nic do gadania przy Flashu, więc nie mógł mu nic takiego ani obiecać, ani załatwić.

Á propos The Flash - doszedłem do wniosku że najlepiej dla DCU Gunna byłoby anulować ten projekt w cholerę, schować go do tego samego skarbca, co Batgirl. Barry Allen był tragicznie wprowadzony do tego uniwerum przez Snydera, po blisko 7 latach od swojego debiutu nie ma wyjaśnienia skąd pochodzą jego zdolności, skąd wziął strój, nawet nie ma pseudonimu "The Flash" (ta nazwa pada jedynie jako gag w cross-overze seriali CW), a z jego świata poznaliśmy jedynie jego ojca, którego w tym filmie i tak zrecastowano. Ezra też jest do wyjebki, a całość prowadzi zupełnie do niczego i ma wprowadzić tylko wiecej zamieszania. Najmądrzejszym ruchem teraz byłoby obsadzenie nowego aktora (jak z Supermanem) i zrealizowanie filmu o Flashu w stylu origin story, aby zwykły widz nie czytający komiksów, w końcu mógł poznać tego bohatera.
Kto wie, może taki jest plan? Z przyszłorocznych szlagierów planowanych na lato, tylko Flasha* nie reklamują przed drugim Avatarem. Chyba zupełnie nie wiedzą co z nim począć.

*no, jeszcze Fast X, ale Universal od dawna zaczyna promować tę serię dopiero w okolicach SuperBowl, to już taka tradycja.


newtime

Cytat: Juby w 18 Grudzień  2022, 19:45:36Dwayne nie miał nic do gadania przy Flashu, więc nie mógł mu nic takiego ani obiecać, ani załatwić.

Dlaczego nie? Przecież przed objęciem przez Gunna stanowiska tam była czysta samowolka jeśli ktoś miał jakiś pomysł kaprys na film to postawał. Tak powstał Black Adam, tak powstały Ptaki Nocy gdzie Maragret sama wymyśliła film , Joker  czy nawet Patty Jenkins dostała całkowicie wolna rękę przy WW2  to nie była zadna wizja studia na rozwój uniwersum  tylko danych reżyserów które mieli pomysł na swój film i zostało przyklepane przez Hamade jeśli mu się pomysł spodobał , nie było żadnej wspólnej wizji od czasów Snydera dlatego w pewnym momencie było az trzech Batmanów wiec jeśli podczas dokrętek do Flasha The Rock poprosił o cameo Supermana to je dostał nie widze w tym nic nieprawdopodobnego, pewnie myślał ze na tej samej zasadzie Cavill dostanie w końcu swój film ale zarząd się zmienił i pojawił sie w koncu pomysl na zbudowanie czegoś konkretnego

Q

Powinni wreszcie coś oficjalnie ogłosić, bo tak to mamy tylko wymiany postów na twiterze, co sprawia wrażenie jeszcze większego chaosu.

Gunn zaprzeczył jakoby recasting miałby dotyczyć wszystkich bohaterów oprócz tych z "The Suicide Squad".

https://twitter.com/JamesGunn/status/1604931308949344256?ref_src=twsrc%5Etfw
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Jasne że zaprzecza, co miałby teraz zrobić? :) Jak sam stwierdził na twitterze, oficjalne ogłoszenie planów ma nastąpić na początku przyszłego roku.

Tymczasem, amerykanie czekają tylko na drugiego Aquamana z przyszłorocznych filmów DC:
https://deadline.com/2022/12/top-movies-2023-guardians-of-the-galaxy-vol-3-fandango-1235203078/

Gieferg

Z całej tej listy, która jest w tym linkowanym artykule, czekam na  GoTG3 (na Aquamana też czekałem ale na razie czuję się mocno zniechęcony, no ale do premiery daleko, może mi przejdzie), na resztę w kontekście seansów kinowych leję ciepłym moczem, Indy'ego i Ant-Mana pewnie kiedyś obejrzę w domu, może jeszcze Creeda, sam nie wiem,  reszta mnie w ogóle nie obchodzi.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Cytat: Juby w 20 Grudzień  2022, 18:18:36Jasne że zaprzecza, co miałby teraz zrobić?
Powstrzymać się od komentarzy?

Tak to tylko podsyca chaos. Niestety z jednej stroni fani lubią jak widzą, że ich głos jest dostrzegalny przez twórców, a z drugiej rodzi to takie sytuacje, że każda plotka musi być skomentowana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#642
A, no to w 100% się zgadzam. Ja wiem, że dziś każdy chce się bawić w social media i być z fanami na ty, ale na miejscu Gunna robiłbym swoje po cichu i trzymał gębę na kłódkę aż będę miał oficjane konkrety. To samo tyczy się Mangolda i Indiana Jonesa 5.

Tymczasem TheRock wydał podobne oświadczenie do Cavilla. Niby nieostateczne pożegnanie się z DCU, ale patrząc na jego wiek i 8-10-letni plan/ pierwszy rozdział DCU od Gunna, myślę że to by było na tyle.
https://tinyurl.com/mrxmvm57

@Gieferg
Tu masz wątek o tym na co czekamy (jeśli już piszesz nie tylko o DCU): https://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=427.msg77195#msg77195


Leon Kennedy

Jeszcze trochę i dostaniemy trailer Flasha i to jest wydarzenie!!! 😉 Luty przybywaj 😃

Juby

https://comicbookmovie.com/dc-films/dave-bautista-says-james-gunn-is-completely-rebooting-the-whole-universe-when-asked-about-playing-bane-a200135#gs.opewnv

Cytat: Dave Bautista"I just don't know if I could handle the physical part, and I don't think I would have the longevity to plan ahead for films."

"I talked to James about it, the direction he's going, completely rebooting the entire universe," he added. "He's starting from scratch and making everything younger and fresher, and I think that's the ideal path."
Dave nie pierdoli się w tańcu i wprost powiedział co czeka filmowe uniwersum DC. Wszystko zostaje wyzerowane, a bohaterowie zrecastowani. Gunn zaczyna z DCU od nowa i podobno już dziś ma coś w tej sprawie ogłosić (zobaczymy ile z tych deklaracji wyjdzie).