Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Juby


Kaz

Hmmm... takie se według mnie. Tylko ta z pytajnikiem kozak.

Leon Kennedy


Juby

Cytat: Kaz w 08 Listopad  2021, 20:07:41Hmmm... takie se według mnie. Tylko ta z pytajnikiem kozak.
Dla mnie ta z pytajnikiem i pierwsza (spokojnie przyjąłbym taką okładkę wydania UHD, które kupię jeśli film okaże się tego wart), wzorowana na Dark Victory.


Johnny Napalm

#589
Nie wiem dlaczego na drugim plakacie na początku zobaczyłem twarz Batmana ze... słuchawką przy uchu. A to Gacek w pełnej postaci. Chyba już przysypiam.

Plakat z motywem Riddlera jest rzeczywiście niebanalny. Skłonił mnie do poszukania plakatów poświęconych Zagadce z Batman: Forever. Aż mnie z sanek wykopyrtło jak zobaczyłem te dzieła z 1995 roku. Nawet ten słynny znak zapytania, wpleciony do klastycznego logo Batmana, teraz wydaje mi się kiczowaty.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Johnny Napalm w 09 Listopad  2021, 22:51:07Nie wiem dlaczego na drugim plakacie na początku zobaczyłem twarz Batmana ze... słuchawką przy uchu. A to Gacek w pełnej postaci. Chyba już przysypiam.
To nie kwestia przysypiania, rzeczywiście trochę tak wyszło. ;D

Kolejna porcja grafik promocyjnych



Q

Krótki materiał zza kulis z wypowiedzią Jeffreya Wrighta o roli Gordona.

https://twitter.com/chickasawbatman/status/1459742847616311296

Materiał jest częścią dokumentu "Reinventing Gordon" dodatku do " Batman: Year One Commemorative Edition".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky


Leon Kennedy

Dokładnie. To będzie wielki i niezapomniany marcowy wieczór!!!

Q

Początek viralowej kampanii

Skrzydlaty szczur, czyli rata lada - https://www.rataalada.com/

Teraz tylko czekać, co też Riddler ma do przekazania.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

MJ

The Batman zapowiada się wyśmienicie. Cieszy mnie że w końcu maska jest tak zaprojektowana że możemy faktycznie zobaczyć kanciastą kwadratową szczękę Batmana żywcem wyjętą z TASu czy kart komiksu. Czyżbyśmy mieli dostać takiego Batmana na jakiego zasługujemy i takiego , jakiego potrzebujemy?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

#596
Mam nadzieję, bo wiele na to wskazuje.

W kwestii maski - na wszystkich amatorskich zdjęciach z planu i na plakatach wyglądała wg mnie fatalnie, ale (!) Matt Reeves, Greig Fraser i Robert Pattinson (jego spojrzenie!) odwalili kawał dobrej roboty, bo zarówno na teaserze sprzed roku, jak i na dwóch kadrach z ostatniego zwiastuna (tylko tyle widziałem - jeden wyskakuje na głównej BC, drugi na IMDb zanim z automatu włączy się sam trailer) wygląda bardzo dobrze.

Z innych newsów.
https://filmozercy.com/wpis/warner-testowal-dwie-wersje-filmu-o-batmanie-jedna-z-nich-zawiera-wystep-kultowego-zloczyncy

Oczywiście nie klikałem i nie czytałem co kryje się w tym newsie, ale jeśli w filmie padnie chociaż wzmianka o Panie J. z mojej strony będzie to -1 pkt przy ocenie. :P

Nowy zwiastun dla kraju kwitnącej wiśni:


W Amerykańskich kinach zaczynają stawiać standy:





Juby

Na początku tygodnia pisałem z kolegą, że nawet Avatar 2 ma już opublikowane zdjęcia, a do The Batman, którego premiera tuż tuż, wciąż brak choćby jednego oficjalnego movie stills, bądź zdjęcia z planu, zero rozkładówek w EMPIRE, Total Film Magazine, bądź Entertainment Weekly. No i wykrakałem, bo EMPIRE zapowiedziało okładkę na dziś wieczór! :)



Pewnie w weekend pojawią się w końcu pierwsze fotki i artykuł.

Q

Dokładnie o 18:00 ma oficjalnie zostać udostępniona okładka Empire.

Na razie materiały promocyjne umieszczane w kinach, oparte są na scenie z płonącym samochodem.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Świetny plakat! Ucieszę się jeśli to będzie main poster zarówno w USA, jak i w naszych kinach.