Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Nostalgia Critic

Zaczęty przez Hydro, 11 Październik 2011, 02:46:44

Hydro

Facet którego w Ameryce przedstawia? nie trzeba, w Europie natomiast dopiero zaczyna wchodzi? w blask s?awy. Zaczyna? seri? 5 Second Movies, która na YouTube cieszy?a si? du?? popularno?ci? (i nadal cieszy), jednak YT sporadycznie je usuwa?o ze wzgl?du na prawa autorskie.

Doug za?o?y? jednak swoj? w?asn? stron? internetow? (That Guy With The Glasses) oraz stworzy? now? posta? - Nostalgie Critica, który ocenia s?abe filmy lat 80 i 90. Jednak nie poprzestaje tylko na wideo recenzjach - tworzy równie? wiele, wiele innych filmików, jak Bum Reviews (Recenzje ?ula), Ask That Guy With The Glasses (wyj?tkowo chore ;D) czy te? How to Be a Pirate.

Sporo popularno?ci przynios?a mu te? internetowa 'wojna' z Angry Video Game Nerdem (recenzuje on kiepskie gry; zreszt? równie? polecam go tym którzy wol? ostrzejsze poczucie humoru), kiedy to fani obu panów sprzeczali si?, który jest lepszy/popularniejszy. Przyznam ?e obaj genialnie to wykorzystali, efekty ich pracy mo?na obejrze? np. tutaj. Ca?a wojna internetowa sk?ada si? z kilkunastu filmików -- polecam obejrze? ka?dy, s? zajebiste :) Szczególnie najlepszy pocisk ever :] (na YT równie? wersja z napisami PL).

Z ogólnych recenzji jedn? z najlepszych (i najbardziej kontrowersyjnych) jest recenzja 'The Room', zdecydowanie jednego z najgorszych filmów (ode mnie ma 1,5/10). Zreszt? po tej recenzji Doug mia? k?opoty z prawem, poniewa? twórca filmu (aktor, re?yser, scenarzysta i producent w jednym), genialny Tommy Wisseau pozwa? go do s?du. Chodzi?o o prawa autorskie; Doug odpowiedzia? mu idealnie podsumowuj?cym absurd tej sytuacji skeczem [ostatecznie wygra? Doug].

Kto? z forum go ogl?da/ogl?da?? Pojawi?y si? tu o nim wzmianki g?ównie dzi?ki recenzji 'Batmana i Robina', a tak?e porównaniu Batmana i Mrocznego Rycerza.

Polecam te? stron? www.thatguywiththeglasses.pl - nieoficjalna polska strona fanów Douga Walkera (tak btw, Polska jako jedyna ma osobn? stron? NC). Odwalaj? naprawd? kawa? dobrej roboty, do tej pory przet?umaczyli prawie 300 filmików. Jako ?e filmiki na stronie pojawiaj? si? nieregularnie, odsy?am na ich kana? YT: http://www.youtube.com/user/TGWTGpl

PS Nie mog? z ludzi, którzy twierdz?, ?e Nostalgia Critic to podróba Niekrytego Krytyka :D
It's a funny world we live in.

kelen

Oglądam już od dosyć długiego czasu, chyba trafiłem na niego jakoś przed tą "wojną" z Nerdem.
Mogłeś dodać, że obrazki do odcinków wykonuje mu Polak :)

LelekPL

No ja oglądam go od recenzji Batmana i Robina. Jeden z najlepszych komediowo recenzentów w sieci, jeśli nie najlepszy. A dodatkowo na jego stronie jest jeszcze sporo jego przyjaciół, których odcinki potrafią być czasem lepsze od niektórych Critica. Moi ulubieńcy to: Spoony! (szkoda, że tak rzadko coś wrzuca), Brad Jones, Obscurus Lupa i Angry Joe, czasem Linkara, ale zdecydowanie nie jest na poziomie reszty

PS. Teraz przez Ciebie Hydro, dowiedziałem się co to jest Niekryty Krytyk... porażka.

m2reily

Nostalgia Critic, oglądam go już od roku, może trochę więcej. Jako recenzent ma duże poczucie humoru, jego show to dużo zabawy dla widza, choć przyznaje, że czasem naprawdę mnie denerwuje. Nie podobało mi się np. opinia, którą wyraził o Robinie  w "11 najgłupszych idiotów w opałach", ewidentnie opierał swój osąd jedynie na serialach i filmach. Również jego recenzja filmów o Spider Manie wywołała u mnie zgrzyt. Zdaje mi się, że część dowcipów była tam umieszczona nieco na siłę.
Poza samym krytykiem śledzę również Linkarę okazjonalnie oglądam Obscurus Lupę, Film brain i jego Bad Movie Beatdown jest całkiem zabawne, Last Angry Geek ma dobre materiały i Toddintheshadows, jego recenzje piosenek pop jakoś zawsze mnie śmieszą. Spoony jest dobrym vlogerem, ale jak napisał Air Jordan rzadko coś wrzuca. Swego czasu oglądałem również The Distressed Watcher, który prowadzi człowiek znany z You Tube, jako The Amazing Atheist. Facet jest pozytywnym wariatem, w wielu sprawach zaczynam dostrzegać że ma trochę racji.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Hydro

Cytat: kelen w 11 Październik  2011, 10:12:35Mogłeś dodać, że obrazki do odcinków wykonuje mu Polak :)
No racja, wyleciało mi z głowy z racji późnej pory :P Tutaj jego konto na devianART

Cytat: Air Jordan w 11 Październik  2011, 11:53:48
PS. Teraz przez Ciebie Hydro, dowiedziałem się co to jest Niekryty Krytyk... porażka.
Poziom jego filmów drastycznie spadł, to co ostatnio produkuje to badziewia pod nastoletnią publiczkę. No ale doszło do tego że od niedawna ma swoje audycje w Radiu Zet :P Jednak jego pierwsze recenzje, szczególnie Akademii Pana Kleksa, mi się podobały.

Tak samo zresztą Critic - ostatnio jego filmy również nie dorównują tym pierwszym, można najwyżej parę razy się uśmiechnąć. Nawiasem mówiąc, niedawno zrobił TOP 11 odcinków Batman TAS.

A z innych recenzentów TGWTG to zdecydowanie Angry Joe, koleś potrafi naprawdę rozbawić :) Recenzował nawet naszego Wiedźmina 2.
It's a funny world we live in.