Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bat-kostiumy

Zaczęty przez MJ, 20 Marzec 2008, 22:12:43

(A)nonim

O właśnie stwierdzam że ten komiks był na dodatek za bardzo przepakowany materiałem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anarky

Przypominam że temat dotyczy jednak Kostiumów Batmana

A teraz na fali Iron Mana zaprezentuje
Ja wam pokażę!

(A)nonim


Nowy kostium.
Nie wiem po co ta zmiana i powrót żółtej eklipsy. W dodatku wygląda podobnie do tego z Earth One.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anarky

Cytat: (A)nonim w 10 Sierpień  2010, 17:58:24
Nie wiem po co ta zmiana i powrót żółtej eklipsy.

A nie czasem elipsy ? mi podobnie jak żółty pas zawsze się podobała
Ja wam pokażę!

(A)nonim

Tak o elipsę mi chodziło. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Ja tam zawsze lubiłem elipsę :P

Funky

Elipsa nawet w porządku, tylko dlaczego Batek musi pokazywać majtki? Strasznie mnie irytuje ta część stroju. Moim zdaniem strasznie kiczowato to wygląda. Nie ma to jak kostium z "Begins" z kapitalnym karkiem :)

RafBat

 Cholera, więc ta elipsa będzie jednak "wypukła"(taka trójwymiarowa)? Nie, tego bym nie chciał. Jestem "zwolennikiem" żółtej elipsy ale w "płaskim" dizajnie.
CytatElipsa nawet w porządku, tylko dlaczego Batek musi pokazywać majtki? Strasznie mnie irytuje ta część stroju.
Ha, "kwestia noszenia majtek na spodniach przez Batmana" jest już legendarna. Ile osób tyle zdań. Jednak te majtki są już symbolem (może to za duże słowo...) tego, że Batman jest jednym z "najstarszych" komiksowych herosów. W końcu Batek ma "swoje" lata i honor, więc nie będzie biegał po mieście w samych kalesonach bez majtek jak jakiś bikiniarz czy inny Spider-man ;D.

LelekPL

Sam nie wiem czy to s? gacie, tam ich chyba nie ma, bo kolor jest ten sam co "kalesonów". Po prostu "sprz?t" Bruce'a powoduje z?udzenie optyczne :P
Kostium jako ca?o?? mi si? jednak nie podoba. G?ównie przez ?ó?t? elips?, gdy? nigdy nie by?em jej fanem, nawet za ma?ego, za czasów Burtona, i tylko czeka?em, a? w TASie zmieni? jego wizerunek. Kszta?t peleryny/maski te? mi nie le?y. Podoba mi si? jedynie, ?e sam strój wygl?da bardziej skomplikowanie, ni? zwyk?a szmata, ale jak kto? to ju? zauwa?y?, dla mnie wygl?da to troch? na z?ynk? z Earth One. Wola?bym jednak, ?eby pozostali wierni obecnym trendom wizerunku Batmana, lub lepiej, zaszokowali nas czym? zupe?nie nowym!

Anarky

Gdzieś zupełnie zapomnieliśmy o zbroi Batmana z trzeciego pojedynku z Predatorem, zbroi która jednak różniła się od tej z pierwszego starcia

Ja wam pokażę!

Mel

Zamierzone podobieństwo?


Anarky

Na pierwszy rzut oka czytając ten komiks też mi się to skojarzyło
Przeglądając internet znalazłem jeszcze coś takiego co dotyczy Batmana

Ja wam pokażę!

Mel

Co to za paskudztwo? Fota z mistrzostw miażdżenia udami diamentów królewskich?

MJ

To kostium z 3 Batman'a Nolan'a ;].
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Anarky

To figurka DC Direct - Armory Batman
Wygląd nie jest paskudny, bardziej bym powiedział że to ekstrawagancja
Ja wam pokażę!