Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Styczeń 2011, 13:34:36

Mikoto

Ten strój jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Pozbyto się tych niepotrzebnych spodni i jest teraz bardziej w duchu oryginału. A już się bałem, że nosząca spodnie Wonder Woman to kolejny przykład na szerzącą się w Hollywood poprawność polityczną ;). Weźcie jeszcze to czerwone zmieńcie, bo wygląda jakby z plastiku było. I aktorkę też przy okazji wymienić możecie ;D.

Manigoldo

#91
Hej, to lekkie przegi?cie, pisz? posty na temat, tu tak?e odnios?em si? do tego a wy to usuwacie... ?enada...

Nie, ten nie by? w ogóle na temat, sam to przyzna?e? pod koniec swojego posta, z dopiskiem 'PLASTIC IS FANTASIC \M/ O_O \m/'.

Leon Kennedy

Skoro zostało usunięte, to znaczy, że tak miał być koniec kropka.

CytatJak to się nie różnią? Tanit ma bardziej śródziemnomorsko-egzotyczną urodę, coś co do Amazonki mi w pełni pasuje.

Toż to sama piękność :D Dobry by to był wybór ;)

m2reily

Śródziemnomorska uroda plus małe alteracje do stroju i moglibyśmy mieć porządną Wonder Woman, ale nie chcę sobie robić zbyt wielkich nadziei skoro los serialu jest nie pewny.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

#94
No wtedy by była istna wonder woman, tamta aktorka jest zbyt biała, pyzata i jeszcze ten kostium z plastiku, co innego gdyby to był kewlar, a tak to zwykły kostium który ma świadczyć o wonder woman... który jest z plastiku? i jeszcze świecący? przecież taka postać z serialu zapewne nie wie, że istnieje coś takiego jak imidż który ma wzbudzić sympatię. W smallville to dobrze pokazali... ale co tam, gdyby nosiła cały czarny kostium i z kewlaru to by można wziąść  to na poważnie.

PS: nie usuwajcie, bo wyrażam swoją opinię, po to właśnie jest forum geniusze, a ja piszę poważnie.
PS2: ok, serio? w naszym świecie, okazuje się że mam super moce, wiecie co robię? bajerancki kostium, choćby był (to głupie określenie... nie istnieje coś takiego) kiczowaty, bo tworzyłbym swój imidż który ma mnie promować i wzbudzać sympatię. A skoro mam super moce, twardą skórę, to po co mi kewlar? może... zrobiłbym kostium właśnie z plastiku, właśnie z materiału... tylko pewnie niektórzy wyzywali by mnie, że zbyt kolorowo, że materiałowy kostium... :(

Coś ty się tak uczepił tego kewlaru, realizmu i ogólnie kostiumów? Tak, wiemy do czego jest forum, ale może byś zaczął wyrażać mądrzejsze opinie bez obrażania innych, geniuszu.

PS Temat oczyszczony ze zbędnych postów.

m2reily

imidż naprawdę:-)

Poza tym skoro już poruszamy ten temat to są inne tworzywa niż plastik i kewlar, a zmiana osoby  w roli nie jest aż tak wymagana.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

naprawdę IMAGE choć poprawnie głupi brzmi, dlatego napisałem IMIDŻ NAPRAWDĘ :)    najwyraźniej jestem upośledzony jak to gieferg określił.
Są różne tworzywa, ale nie wiem dlaczego tak się walczy z plastikiem skoro jest używany wszędzie. I fajnie że olałeś całą kwintesencję mojej wypowiedzi by odnieść się tylko do IMIDŻ NAPRAWDĘ :-)

m2reily

 OK, to odnosząc się do kwestii przez ciebie podniesionych, to stwierdzam, że wyolbrzymiasz sprawę plastiku, który chyba nigdy w filmach super heroicznych nie był wykorzystywany, zawsze wykorzystywano inne tworzywa jak guma, spandex, skóra (najbardziej adekwatna dla Wonder Woman), czy po prostu mieszano odzież sportową z dodatkami, Impulse w Smallville dla przykładu. Zatem nigdy nie korzystano z plastiku.
Twoje opinie o większym wykorzystywaniu kostiumów są z skądinąd zbieżne z moimi poglądami, ale nie bądź tak kategoryczny i uszanuj opinię innych.               
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mikoto

@Manigoldo
Jaki kevlar? Ja nie piszę, że musi w zbroi latać, bo w końcu potrafi naboje odbijać itd., więc zbroja jej nie potrzebna, ale ten plastik jest śmieszny. Świeci się to jak psu wiadomo co i wygląda jakby pochodziło z odpustu pod kościołem... Ktoś wcześniej to do Power Rangers porównywał i trafnie. Batman z wiadomych powodów zbroję nosił, ale Wonder Woman ma jak najbardziej prawo nosić materiałowy strój, więc po co w takim razie jakiś lipny plastik?!

(A)nonim

Cytatnaprawdę IMAGE choć poprawnie głupi brzmi
Przecież to się tylko pisze Image, czyta się Imidż. :D
CytatWeźcie jeszcze to czerwone zmieńcie, bo wygląda jakby z plastiku było.
Czerwone to jeszcze dobrze wygląda, ale z tymi niby złotymi ozdobami zdecydowanie mogli coś zrobić, bo naprawdę wyglądają jakby ktoś je wyjął ze sklepu z zabawkami. Mogli.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

CytatJa nie piszę, że musi w zbroi latać, bo w końcu potrafi naboje odbijać itd., więc zbroja jej nie potrzebna

Wręcz przeciwnie cały kostium Wonder Woman to praktycznie zbroja. Ciemno czerwono/ niebieskie skórzane  jednoczęściowe bikini, plus złote metalowe dodatki, tiara, pas, bransolety, ewentualnie naramiennik na prawym ramieniu.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Picard

Cytat: Q w 23 Maj  2011, 20:03:40
Co prawda ABC zrezygnowało z serialu, ale nie wykluczone jest, że inna stacja zdecyduje się przejąć serial być może pomoże w tym zdjęcie Adrianne Palicki w ostatecznej wersji kostiumu.



Trzeba przyznać, że ta wersja prezentuje się zdecydowanie najlepiej.

Źródło: http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=32450

Okropnie głupio wygląda ten strój. Paniusiu załóż spodnie! ;)
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Manigoldo



Q

Na tych screenach prezentuje się to lepiej niż się spodziewałem. Szkoda, że anulowali, bo może na pierwszy odcinek skusiłbym się.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)