Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Styczeń 2011, 13:34:36

Hydro

Jezu, gdy zobaczyłem to zdjęcie pomyślałem że to na 100% parodia xxx :P A serial powinni zrobić bardziej jako parodię, bo mi ona zbytnio Wonder Woman nie przypomina.
It's a funny world we live in.

Juby

O, to kręcą nowe Power Rangers? ;)

Leon Kennedy

Kostium bankowo w samym serialu będzie się prezentował lepiej. Najgorzej wypada jej twarzyczka ciutkę grubo i po prostu brzydko...

Q

Tak kostium się prezentuje w scenach akcji:


Widać, że kilak rzeczy zostało zmienionych.


Więcej na http://www.aceshowbiz.com/news/view/00039372.html a różnego rodzaju filmiki na http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=34135
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Kostium jest ciemniejszy, nie błyszczy się i przez to od razu lepiej wygląda. No i na szczęście zrezygnowano z czerwonej szminki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Nowe czerwone buty, nowe niebłyszczące się spodnie, ale dla mnie nadal wygląda bardzo słabo. :P

LelekPL

Ale jak ma wyglądać lepiej? To jest Wonder Woman, taka już postać. Zamiast czepiać się kostiumu lepiej zastanowić się po co w ogóle robić ten serial.

(A)nonim

Tak jak Air Jordan mówi ze strojem WW nie da się zrobić cudów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Większe cycki - to na pewno można zrobić, żeby postać wyglądała lepiej.

(A)nonim

Tutaj akurat są wystarczające, a miejscami kostium jest za ciasny.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatZamiast czepiać się kostiumu lepiej zastanowić się po co w ogóle robić ten serial.

Należy się jej w końcu jakaś filmowa/serialowa przygoda z ekranem ;)
Posted on: 31 Marzec  2011, 11:59:51

 Więcej zdjęć WW i nie tylko http://www.superherohype.com/news/articles/161521-wonder-woman-set-pics-a-video-show-changed-costume

Altair

Chłopaki,  a teraz szczerze... Ilu z nas włączy sobie ten serial po to, aby ujrzeć ciekawe rozwiązania i nawiązania fabularne względem komiksów, a ile po to aby pooglądać cycki tej ładnej pani? Szczerze proszę.
Albowiem kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem! :D

(A)nonim

Altair dla mnie to ona jest średnio ładna, więc muszę mieć coś jeszcze na zachętę. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

No niestety na razie za mało widzieliśmy, może niedługo będą nowe fotki promocyjne ukazujące bardziej opięte bliźniaki pod czerwoną bluzką. Czekamy :D

(A)nonim

Miałem na myśli twarz, ale z piersiami też jest średnio bo są za bardzo opięte i wygląda to śmiesznie. Mogli trochę bardziej dopasować strój.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.