Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern TAS

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:19:15

Drawski

Zbliża się film kinowy, więc proponuje aby zacząć dyskusje na temat nadchodzącej kreskówki z Zielonymi Latarnikami w roli głównej - "Green Lantern: The Animated Series". Ojcem Chrzestnym serialu ma być Bruce Timm. Każdy odcinek ma być zamkniętą całością, a pierwszych 26 odcinkach ma się pojawić wątek Red Lantern. W pierwszym sezonie nie mają się pojawić żadne inne postacie niż Green Lantern. Warto dodać że Timm i spółka ma dość odległe plany, i liczy na ponad sześcioletni żywot owej produkcji. Jeżeli taki bilans miałby się utrzymać to będą powoli adaptować "Blackest Night", czyli słynną Najczarniejszą noc która chyba słynie z wielu kolorów latarników.

(A)nonim

No może być ciekawie, a bardzo zbliżony do starego DCAU koncept postaci mi w pełni odpowiada. Nie wiem jednak czemu zaczynają od Czerwonych Latarnii i co chcą z nimi zrobić. No i co z Sinestro?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Czerwone Latarnie to dość świeży pomysł??

(A)nonim

Dosyć świeży, powstali podczas niedawnego wysypu nowych Korpusów. Z tymże Johns powiązał przywódcę Czerwonych, Atrocitusa z originem Jordana jak i wątkiem zagłady Sektora 666 przez Manhunters (poprzedników Green Lantern Corps), więc może chcą to jakoś rozszerzyć. Trochę dla mnie jednak dziwne będzie jak Red Lanterns pojawią się przed Star Sapphire i Sinestro Corps.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

(A)nonim a jak myślisz, ta nowa seria z RL będzie warta uwagi?

(A)nonim

Bierze się za to Bruce Timm, concept art wygląda nieźle (http://screenrant.com/green-lantern-animated-series-details-images-clips-benm-82463/), a serial będzie nawiązywał do świetnego runu Johnsa - warto sprawdzić.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jak dla mnie koniecznie trzeba sprawdzić ;) Chodź komiksów czytałem jak na lekarstwo, to jednak nie są mi oni obojętni, zwłaszcza Hal :) i w końcu mam jeszcze animacje i wkrótce film.

PS: Chodź wkrótce zabieram się zapewne komiksy ;D

Q

6 minutowy klip - http://www.comicscontinuum.com/stories/1107/26/greenlantern.htm

Pod względem scenariusza może być dobrze, skoro bierze się za to Timm, ale ta animacja CGI... Postacie wyglądają sztucznie, tła jak z gier komputerowych, a to chyba nie był zamiar twórców. Mam nadzieje, że plany stworzenie serialu animowanego CGI z Batmanem nie oznaczają, że także w tym przypadku otrzymamy coś takiego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ogl?dn?? bardzo chce, ale to ca?e CGI wygl?da ohydnie!! Na to ledwo da si? patrze? :'(. Nie wiem czy si? zmusz?...

PS: A? strach pomy?le? co wyjdzie z Gackiem ???.

Vaherem

Wyglądało całkiem fajnie dopóki nie włączyłem klipu...To wygląda jak Iniemamocni :P

Drawski

CytatPS: Aż strach pomyśleć co wyjdzie z Gackiem .

Przecież już mieliśmy zajawkę do Gacka:

http://www.youtube.com/watch?v=hW3qrdfRj04

(A)nonim

To nie jest zajawka do ostatniego odcinka TB&tB?

Animacja rzeczywiście trochę ssie, ale fabularnie serial może być naprawdę niezły. Motyw z samolotem mnie rozwalił. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Oglądało się fajnie, ale mi ciągle przypomina to Iniemamocnych :P Te postacie w CGI są takie martwe. Jak kukły.

codic

Może i odkopuję, ale widzę że w premierę miały jedynie 2 odcinki, 2 następne były zaplanowane na 1 stycznia 2012, a 5 i 6 są zapisane na 2013 rok. Co się dzieje tak właściwie?

P.S. Ktoś napisał wcześniej, że jest plan na 6 lat emisji - faktycznie w takim tempie (2odcinki rocznie) to jakoś tak im wypadnie :P
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Leon Kennedy

Mało tego... Szybko nadrobię zaległości :P