Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Detective Comics #27

Zaczęty przez (A)nonim, 15 Lipiec 2009, 13:11:47

(A)nonim

Jak będzie zmiana w regulaminie to możesz linkować.
A no i http://www.komiksy.com/product_info.php?products_id=159929
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Krzysztof116

Cytat: Altair w 15 Lipiec  2009, 13:06:13
Piractwo?Przecież ten numer jest już teoretycznie nigdzie nie dostępny,a przydałby się ten link dla każdego kto chciałby przeczytać ten sławetny Detective Comics :)


Teoretycznie, przecież tego nigdzie nie kupisz.
Impossible!!

Altair

Ach,chłopak zwyczajnie chciał przeczytać  sobie komiks,który zrodził legendę ;)  Ale rozumiem :)

kelen

A o czyms takim jak przedruk to slyszeliscie? Ta historia wystapila w duzej ilosci wydan zbiorczych (albo jako 'dodruk') i latwo ja znalezc. Ba, jest nawet w komiksie dodawanym do edycji specjalnej Batman Begins na dvd :)

(A)nonim

http://www.komiksy.com/product_info.php?products_id=159929

Jeszcze raz powtarzam dla przykładu. kelen podał inne legalne źródło. A są jeszcze inne chyba, z tych drastyczniejszych ebay.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Ja już posiadam ten komiks w spadku,ale chodzi tylko o Juby'ego ;)

Juby

Cytat: Altair w 15 Lipiec  2009, 14:34:13
Ja już posiadam ten komiks w spadku,ale chodzi tylko o Juby'ego ;)


Jakiś ty uprzejmy. ;) Skoro umieszczenie tu linka z tym numerem Detective Comics to piractwo, to trudno, najwyżej nie przeczytam tej sławnej historii. A co do źródła jakoby komiks znajdował się w specjalnym wydaniu BB - to chyba nikt nie kupi drugi raz identycznego filmu na DVD, tylko dla tego, że w tamtym będzie miał jeszcze komiks. :P

Altair

Zawsze jestem ;)
Posted on: 19 Lipiec  2009, 20:47:39

 Aha,a zgodnie z polskim prawem mozna umiescic link do ''lewego'' medium typu ksiazka,komiks,czy piosenka dopisujac pod spodem,iz plik nalezy usunac z dysku po uplywie 90 dni,czyli po uplywie tzw. Okresu testowego.Czytalem o tym na jakims forum.

kelen

Cytat: Juby w 15 Lipiec  2009, 15:05:15
A co do źródła jakoby komiks znajdował się w specjalnym wydaniu BB - to chyba nikt nie kupi drugi raz identycznego filmu na DVD, tylko dla tego, że w tamtym będzie miał jeszcze komiks. :P
Tak sie sklada, ze akurat tego filmu nie mialem, wiec skorzystalem z okazji (i to jakiej, bo cena wynosila 39 zl i to jeszcze w empiku).
CytatAha,a zgodnie z polskim prawem mozna umiescic link do ''lewego'' medium typu ksiazka,komiks,czy piosenka dopisujac pod spodem,iz plik nalezy usunac z dysku po uplywie 90 dni,czyli po uplywie tzw. Okresu testowego.Czytalem o tym na jakims forum.
Uh, reallllyyy. Zgodnie z prawem, to nie masz prawa rozpowszechniac jakichkolwiek materialow, ktore sa chronione prawem autorskim.

Altair

nie wiem.powtarzam to co słyszałem.
CytatA tu jest forum BatCave i masz przestrzegać tego regulaminu
Kto jak kto,ale ja akurat muszę się w nim orientować,ale fakt,że podanie tego linku było niewymazywalnym  błędem z mojej strony ;)

Juby

A nie możesz na przykład Kelen, albo jakiś inny właściciel tego wydania komiksu, zeskanować go, napisać mi o tym w prywatnej wiadomości, ja bym odpowiedział, podając swój E-mail, a 'ten kto to zrobił' wysłał by mi skany stron na maila. Wtedy forum BC nie miałoby z tym nic wspólnego, i tylko osoba skanująca mogłaby się bać konsekwencji. :P batek_88 tak zrobił podając link do swojego konta na innej stronie, gdzie umieszczał wszystkie swoje komiksy o Batmanie. Nie dałoby tak rady? ;) Jak ktoś byłby wstanie tak zrobić, to byłbym bardzo wdzięczny.


Posted on: 20 Lipiec  2009, 09:19:24

Właśnie dziś znalazłem na rapidshare do ściągnięcia, calutki, w bardzo dobrej jakości, całkowicie za darmo, komiks DC #27. Jeszcze dziś biorę się za czytanie pierwszej historii z Batmanem (jak widzę ma ona tylko 6 stron, ale nic nie szkodzi), a jak mi się spodoba, to sobie go przetłumaczę. :o ;D


(A)nonim

Nie możecie załatwiać takich rzeczy na PW?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.