Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

m2reily

Rany, Bruce będzie miał sporo roboty kiedy wróci do Gotham.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

A tam z takimi śmieciami rozprawi się w parę dni. Ja tu bym się bardziej martwiła o triumfalny powrót Jokera. Ten to ma dopiero nasrane głowie po postrzale w czoło, party Black Glove, zobaczeniu, że Batman to Bruce i lotu z mostu do rzeki.

Na niego poprostu nie ma bata, a wy tu z takimi przebierańcami z rynsztoka wylatujecie ;D

Leon Kennedy

Ciekawe jak te ich i tak juz bardzo chore stosunki sie rozwina... Tym bardziej, ze teraz to juz bedzie trojkacik po objawieniu calej prawdy Jokerowi.

Mel

Ah...Właśnie mnie przeraziła pewna myśl. Może ten nowy Red Hood to właśnie Joker, a ta laska to Harley (maska stylizowana na rozbitą twarz porcelanowej lalki i ta poza)Pamiętam, że już raz Joker zakładał kaptur Red Hooda, aby pomóc sobie w powrocie do życia w Gotham jako villain (jakoś tak zaraz po wydarzeniach Death in Family)...
No ale z drugiej strony ta budowa ciała...

A co do stosunku Joker/Batman, to wierzę, że nic się nie zmieni ;) Jedynie ludzi będzie więcej umierać z uśmiechem na twarzy.

Leon Kennedy

#19
A w Zabójczym Zarcie to kogo nosil strój przez ta chwilke ;). I nie strasz Mel, bo jak to ma byc Harley to ja sam se w leb strzele... Co do stosunków... to Joker chyba jakos swoja wiedze bardziej wykorzysta :) niz tylko w formie z wiekszenia ilosci umiechnietych truposzy :)

m2reily

 Nic mnie już nie zdziwi, jedno jest pewne to co powiedziała Mel, wiele osób pójdzie do piachu.    
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Ciekawe ilu z nich zostanie potem przywróconych do zycia ;)

m2reily

Wiesz jak to jest, nikt nie pozostaje długo martwy w komiksach. Jeśli idzie o stosunek Batman/Joker, to może Bruce w jakiś cudowny sposób wykona cofkę a.l.a. One More Day i cale DC zapomni o wszystkim, tylko Batman będzie wiedział.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

#23
CytatA w Zabójczym Zarcie to kogo nosil strój przez ta chwilke
To całkiem inna bajka, Leon. Jak najbardziej miałam na myśli Jokera, który nosił ten kaptur już po swojej przemianie, a nie tak jak to robił w retrospekcjach w Killing Joke.
Ok. Przykład(prawy przycisk myszy-->pokaż obrazek):


Get it?

Leon Kennedy

Wiem co mialas na mysli ;), tylko od razu mi sie Zabojczy Zart przypominial i ten kapturek. I nie mialem zamiaru robic z ciebie jak to ujelas... kompletnie ślepej i niedołężnej umysłowo.

Mel

PS: Wątpię, aby Joker tą wiedzę o tożsamości Batmana jakoś wykorzystał, Leonie. Gościa znam z ponad 500 komiksów i powiem szczerze, że mi on batseksualizmem zalatuje. Nie ma takiej możliwości, aby zepsuł sobie w taki sposób zabawę w kotka i myszkę...Po drugie, pewnie go gówno obchodzi, że Bruce to Batman, bo dla niego istnieje tylko ta maska i peleryna, a "reszta i tak jest iluzją".

CytatI nie mialem zamiaru robic z ciebie jak to ujelas... kompletnie ślepej i niedołężnej umysłowo.
No shit.

Leon Kennedy

Byc moze masz racje, ale z drugiej strony Jack jest kompletnie nieprzewidywalny i mega stukniety... Zatem kto wie w jaki sposób wykorzytsa ta swoja wiedze ;).

PS: Co do gów... OK :)

Mel

A tam, nie zmieni się. Jak dzielnie przeżył akcję z Azraelem (nieco się wkurzył jak się zreflektował, że pod maską nie kryje się "ten prawdziwy" Batman), to i ta pierdółka mu jakoś przeleci...
No chyba nie będzie szantażował Batmana w tak mało oryginalny sposób, co? Innej możliwości nie widzę, a same kolorowe balony czy confetti pływające w kałużach krwi nie wystarczą ;)

m2reily

A mo?e nawet Joker b?dzie chcia? wspomóc Bruce'a w odzyskaniu to?samo?ci Batmana, ?eby znowu mie? kogo? godnego siebie, przy ca?ej sympatii do Graysona, ale to zabawa dla doros?ych.  
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

...

wiesz, coś w tym jest...
To kompletny świr i ma obsesje na punkcie tego jedynego Batmana, więc to by mógł być całkiem dobry pomysł. Oczywiście zaraz by mu wbił nóż w żebra po tej całej rehabilitacji. Norma.