Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

Juby

Ale numer. Od początku nie chciałem zmodyfikowanego Thumblera, tylko jak już coś zupełnie nowy Batmobil, ale z początku i tak w filmie Mroczny Rycerz miał się poruszać tylko i wyłącznie Bat-Podem (bo przecież działa, więc chyba nie ma sensu go zastępować).

Jednak swój głos oddałem na Batcopter, ponieważ chciałem jakiś latający pojazd dla Batmana, który sprawiłby, że akcja w filmie będzie jeszcze bardziej spektakularna (oczywiście wybrałem to a nie Batwing, bo wiedziałem, że będzie miał on i tak dość duża liczbę głosów). Okazuje się, że takie rozwiązanie jest prawdopodobne, tylko teraz zaczynam się martwić, bo bez nowego pojazdu naziemnego raczej nie ma co liczyć na pościg. :-\



RafBat

 Tak jak ju? wspomina?em, licz? na nowy pojazd naziemny... batpod zast?piony batmobilem (mo?na to podci?gn?? pod zmiany jakie zasz?y w umy?le Bruce'a, po ju? sporym czasie wcielania si? w podwójn? rol?-jego alter ego zaczyna przewa?a?. Krótko mówi?c, zaczyna by? autentycznym bogatym ekscentrykiem ::) , pogr??onym w roli Batmana, którego ju? nie zadowalaj? tylko i wy??cznie rzeczy praktyczne... musz? te? mie? klas? i ?adn? lini?).
A co do maszyny lataj?cej, któr? naprawd? fajnie by?oby zobaczy? to, przychylam si? do opinii Jubego. Batcopter jest tu ?wietnym rozwi?zaniem (wol? zobaczy? Bruce'a w wypasionym helikopter zamiast mini-odrzutowca). Zreszt?, po co mia?by pojawi? si? w filmie bat-odrzutowiec, jakie zadanie mia?by do spe?nienia, czy u?ycie naprawd? w?a?nie jego by?oby jedynym wyj?ciem? ...tylko nie mówcie, ?e w?a?nie nim Bruce mia?by si? uda? do siedziby Ligii Cieni, gdzie? w Azji (prawdopodobnie). Swoje argumenty, przeciw temu rozwi?zaniu, poda?em w "Naj?wie?szych informacjach..." Dodam tylko do nich, ?e jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne, ?e Bruce nie b?dzie musia? w cale gania? po ca?ym ?wiecie za "Cieniasami", ju? oni go znajd?. No i... u?ycie Batcoptera przez Bruce'a (np w fina?owej walce, gdyby ostrzeliwa? z niego g?ówn? baz? operacyjn? Ligii), by?oby jeszcze do prze?kni?cia przez w?adz? miasta... lotu odrzutowcem (na wy?szej wysoko?ci, gdzie lataj? samoloty pasa?erskie) chyba by mu nikt nie wybaczy?... s?dz?, ?e nawet Gordon mia?by do niego o to pretensje ("nara?asz setki ludzi, co ty sobie my?lisz?!").

EricDraven

SCENY Z BATWINGIEM?

niektóre zapo?yczam z innych filmów O_O

1. Musi z powietrza zgasi? jaki? po?ar, wybuch.
2. Musi lecie? do azji xD
3. Leci dowiedzie? si? nieco o bane'e, mroczna scena, pami?tacie batmobil, batman returns? jak pingwin co? pisz? w bibliotece, a batman podje?d?a ze spokojem i tym spojrzeniem, tego mi brakuje czy to w batwingu czy batmobilu, wi?cej napisz? pó?niej, bo pisz? z laptopa a bateria siada  ;/    xD
Call mi geek.

(A)nonim

Mrocznie podjedzie pod kryjówkę swoim Batwingiem. I zaparkuje w powietrzu, bo to Batman.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Jezu... troch? pomy?l xD   batman leci, spokojny, nagle alfred si? z nim kontaktuje i mówi co? bane'ie, ewentualnie ?e co? si? dzieje, mroczna scena, klimat i spokój na twarzy.
Call mi geek.

(A)nonim

Aaa, Batman sobie leci, jest mroczna scena i spokój na twarzy, trzeba było tak od razu. 8)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

aaaa, tam jak nie kumasz o co mi chodzi to trudno, nie będę tłumaczy o jaki typ sceny oraz klimat mi chodzi.
Call mi geek.

Leon Kennedy

I dobrze, bo kogo to tak szczerze obchodzi? Wymyślone sceny do niekoniecznie wykorzystanych zabaweczek Gacka w najnowszym filmie, ble ble.

EricDraven

Równie dobrze, kogo obchodzą wasze wymysły na temat tego jakie będzie tdkr, bane, catwoman, o to czy w trylogiach trójka jest najgorsza i innych dywagacjach.
Call mi geek.

Leon Kennedy

Lepsze to niż komentowanie twoich zmyślonych scen z batwingiem.

EricDraven

Z tego co mi wiadomo, to jest forum, ludzie np w tym temacie piszą o tym jaki pojazd by chcieli zobaczyć w jakiej sekwencji scen, ja także to napisałem, a że mnie ktoś nie zrozumiał i zakpił to już inna sprawa,...
Call mi geek.

Icaronycteris

Cytat: (A)nonim w 15 Sierpień  2008, 19:20:31
Fox odszedl z tego co zrozumialem. A plany Tumblera zatrzymal Reese.

Fox nie odszedł, ponieważ wpisanie nazwiska spowodowało zniszczenie systemu. Reese nie zatrzymał planów Tumblera, bo tuż po tym jak Fox życzył mu powodzenia w szantażowaniu jednego z najbogatszych ludzi na ziemi hobbystycznie zajmującego się biciem oprychów, Reese stwierdził, żeby Fox zatrzymał plany.

Co do pojazdu, to najprawdopodobniej będzie to kolejny prototyp z garażu Foxa - jakaś lżejsza wersja Tumblera. Śmieszy mnie umieszczanie w tym wątku zdjęć takiego F-117 - po co facetowi, który działa na terenie jednego miasta samolot, którego start trwa dłużej niż przelot przez Gotham. I jakby miało wyglądać używanie takiego samolotu: "Drodzy bandyci, tu Batman. Proszę o ustawienie się na pasie 3 Gotham Airport, ponieważ tylko tam w tej chwili mogę wylądować, żeby z wami powalczyć." No i oczywiście lądowanie prototypem samolotu gdzie popadnie nie zwraca na siebie uwagi i nie wzbudza zainteresowania okolicznych baz lotnictwa wojskowego. Dajcie spokój.

jakura

Tumbler był świetny - też taki chce mieć ;D Idealny na polskie drogi i chamskich kierowców;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

m2reily

Ja nigdy nie byłem fanem Thumblera, wiem do czego to jest nawiązanie ale nie jestem wielbicielem tego pojazdu.
Jeśli miałbym myśleć realnie to postawię na zmodyfikowany Batpod, niech on wygląda tym razem bardziej jak motocykl. Jednak ciekawie by było gdyby w filmie pojawił się Batwing, wszak w TDK mamy zapytanie "Co pan dla niego tym razem buduje, rakietę?":-)     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

Nawiązanie do pojazdu z tdkr (komiksu).
Nigdy nie podobał mi się tumbler, ja bym chciał batomobil, z klasą i bez znowu urealniania... w końcu logo nietoperza na klatce, batman też nosi z jakiegoś powodu...
Batwing... this is my dreaming...  przelot do... tego miejsca gdzie się szkolił. By obadać kto i dlaczego chce przejąć gotham. To by było coś.