Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Roy_v_beck

Cytat"Street of Gotham" i "Birds of Prey" w ogóle nie czytam, i nie zamierzam.
Bo "Streets" już od dłuższego czasu nie wydają, to ciężko czytać :D

CytatA z TDK się jeszcze bardziej zastanów, Roy lubi mieć "dziwne, hurra optymistyczne spojrzenie", ja tę szmirę porzuciłem po pierwszym numerze, na DCM też wszyscy po tym jadą.
Co można wiedzieć po pierwszym numerze? Seria fajna, tylko ostatni numer cierpi na "przyspieszanie historii" bo Finch chce skończyć trwający obecnie arc przed rebootem.

CytatRoy_v_beck lubi ALL-STARA Millera i Lee, więc daje mu kredyt zaufania.
Uwielbia :) I dziękuję. "The Dark Knight" jest podobne trochę do All Stara z początku. Też ekstra rysunki i też na początku wszystkie wątki daje scenarzysta, bez wyjaśnień, więc można się gubić.

CytatGeoff Johns, a jemu zdarza się napisać dobrą historie.
Właściwie zazwyczaj pisze dobre historie. "Green Lantern v4" no i "Reborn" zdecydowanie dobre było. Teraz też świetny "Flashpoint" (wkrótce napiszę tego recenzje). To naprawdę jeden z lepszych obecnie scenarzystów pracujący dla DC.

(A)nonim

CytatCo można wiedzieć po pierwszym numerze?
Że Finch to słaby scenarzysta piszący sztampę?

Johns niestety od czasu Blackest Night mocno obniżył poziom. W porównaniu do BN, BD, czy ostatnich numerów GL Flashpoint złe nie jest, ale szału nie ma. Chyba przepracował się chłopak.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Odświeżenie DCU oprócz zresetowania numeracji oznacza nowe loga:


"Detective Comics" prezentuje się fajnie, ale jak n arazie te logo do "Batmana" średnio się prezentuje.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Faktycznie, nowe logo serii "Batman" nie jest najciekawsze :/

Drawski

Kojarzy mi się z jakąś mangą.

Roy_v_beck

To tam ignorujcie te okładki, tutaj Bermejo pokazał covera do swojego "Noela" :D Wiecie, co to za człowiek, więc wiecie, że to wygląda świetnie.

http://leebermejo.blogspot.com/2011/07/long-time-comin.html

kelen


Leon Kennedy


(A)nonim

Tutejszyn najlepiej podsumował serię Dark Knight:

No to mam pytanie: Wyobraź sobie, że łapiesz swojego największego wroga który przed chwilą połamał Ci ręce i nogi. Co robisz?:
a)Zabijasz go na miejscu
b)Przywiązujesz(oczywiście liną dość słabej jakości) do krzesła(wcześniej oczywiście nie sprawdzając kto jest pod maską) pod którym jest bomba która reaguje na bicie serca.
Jeśli wybrałeś "b" to faktycznie nie ma co narzekać:)

Więc naprawdę nie wiem jak można uznawać ten komiks nawet za średni.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Też mi coś... Wielokrotnie Gacek był w opałach i na ściągnięcie maski wpadło tak mało osób, że głowa boli, a lina mogłaby być być nawet metalowa, a Gacek i tak by znalazł sposób na uwolnienie.

(A)nonim

Czyli "Batman może wszystko" i "Postacie w komiksach mogą być głupie bo komiksy są głupie". ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Nawet w Arkham Asylum kiedy gacek leży powalony wybuchem to zbiry czekają aż wstanie , czemu nie chcieli zdjąc mu maski ? Błyskotliwi to oni nie są  ::)

Roy_v_beck

No dobra, można przyznać, że ten jeden wątek naiwny jest, ale oprócz tego seria ma wiele ciekawych elementów. chociaż sam nie wiem co sądzić o tej historii, bo się jeszcze nie zakończyła, to głupio mi oceniać.

Drawski

Tylko że równie dobrze można się czepiać że ludzie nie kojarzą twarzy Clarka Kenta i Supermana, bo ten pierwszy ma okulary. A uważam że to jest jeszcze bardziej naciągane niż to, że przestępcy nie wpadli żeby ściągnąć Batmnowi maskę. A czasem się to zdarzało, głównie w kreskówkach.

(A)nonim

Nie można się czepiać, tylko powinno. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.