Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ciekawe bat-aukcje

Zaczęty przez DeltiX, 19 Kwiecień 2011, 22:33:49

kodzak

Witam wszystkich. Jak nazywa się to wydanie trylogii? Nie mogę tego znaleźć na Multiversum.


Corso

Cytat: Kujaw w 08 Marzec  2012, 17:40:26
Teraz się śmiejesz, a za jakiś czas może faktycznie będziesz miał niezłą podporę. Na komiksy zawsze znajdą się delikwenci, które dadzą miliony za zeszycik warty ongiś 10 cenciaków. Tylko czy Tobie nie będzie żal pozbywać tych wszystkich białych kruków? Mój "Son of the Demon" to w sumie jedyny rzadki i pożądany okaz w moim zbiorze... :)

Jak będę 70 letnim tetrykiem, to nie będzie mi szkoda. :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Możesz sprzedać wszystko w diabły, zastawić hipotekę i kupić Detective Comics#27, po czym umrzeć jako spełniony fan i kolekcjoner :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Aż tak szalony nie jestem. ;D Chyba, że wygram w totka, to kupię Batmana #1 i Detective Comics #27. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kodzak

Dzięki Kelen. Mogli to jakoś inaczej nazwać bo nawet nie sprawdzałem tego tytułu jak szukałem trylogii  :P Szkoda, że tylko w miękkie okładce.

Corso

W wersji HC komiks byłby za gruby. Weź pod uwagę, że masz 3 in 1. ;) Trylogia "Knightfall" czy wszystkie 5 tomów "No Mans Land" też są wydane tylko w SC. Może kiedyś wyjdzie wersja Absolute. :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Nie wiem, czy to kwestia grubości. Wznowienie "Justice" na przykład, jest wydane w HC, a liczy prawie 400 stron.
Cytat: Corso w 09 Marzec  2012, 12:55:07
Może kiedyś wyjdzie wersja Absolute. :D
Właśnie dziwne, że jeszcze nie wyszła, skoro ta trylogia jest tak hołubiona. Zdziwienie jest tym większe, że absoluta doczekał się za to taki szajs, jak "Final Crisis".

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Fakt, też jestem zdziwiony. "Final Crisis" to gniot jakich mało.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kodzak

btw No Mans Land wychodzi teraz w nowej wersji. Część pierwsza ma 544 strony ;)
http://www.multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=45353&pro=650160

Część 2 w kwietniu.

Corso

Tak wiem, nawet ostro się wkurwiłem, bo przez ostatni rok kompletowałem całe 5 tomów, a tu nagle się okazało, że wydają rozszerzone wydanie. >:(
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

I w?a?nie ten tom, wraz z trylogi? Demona (i jeszcze jedn?, nie-batmanow? rzecz?) wszed? w sk?ad mojego ostatniego zamówienia na Multiversum. Z jednej strony mo?na narzeka?, ?e to próba wydojenia forsy, ja jednak ciesz? si?, ?e jest szansa dosta? No Man's Land. Ale na Twoim miejscu Corso, te? bym sie wkurzy?, gdybym dwoi? si? i troi? by skompletowa? rzadkie okazy, a tu nagle bach! Nowa edycja i to powi?kszona. Tak to juz jest z DC.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Kelen, widzę że jednak nie kupiłeś "Son Of the Demon" od Kujawa. Generalnie nikt nie kupił, widać boją się tyle wydać. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Zakończyłem aukcję przed czasem, bo dogadałem się poza allegro :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen