Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

BlackBat

I teraz oboje z nighty macie u mnie minusa XD Są przecudowne, chyba już trzeci raz to mówię :D
Widziałam dziś na eBayu Flashowe, ale wyglądały na breakable ><
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Wyglądają naprawdę zacnie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

-figurka 23 zł- mała ale fajna i oparta na designie z Arkham Asylum
-TDKR part 1 dvd- wygrany w konkursie
-TDKR-40 zł w Media Markt bardzo dobra cena jak na premiere takiego hicioru i to w wersji 2 dvd
-Nowelizacja pierwszego filmu  Burtona 6 zł-stan bdb-

Kujaw



Cytat: Rado w 14 Grudzień  2012, 11:24:18
Kupi?e? Batmana na dzikim zachodzie?

Ano, niezupe?nie... ;D

Mam je ju? od jakich? dwóch tygodni, ale zapomnia?em wrzuci?.

Batman: Castle of the Bat, czyli Bruce Wayne jako Frankenstein i Batman jako Potwór, oraz Superman: Speeding Bullets, czyli jakby to wygl?da?o, gdyby kapsu?? z Kal-Elem znale?li bezdzietni Wayne'owie.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

gratuluje słuchawek kelen, wyglądają naprawdę osom :D jestem ciekawa, czy są chociaż trochę mniejsze od tych moich bo ja ogólnie mam problem z używaniem słuchawek nausznych i swoich będę się prawdopodobnie pozbywać, tylko leżą i się kurzą tt

a korzystając z okazji (i tego, że kilku ostatnich dostaw komiksowych z mojej kolekcji wciąż nie miałam czasu ofocić, uh :/) dorzucam fotkę prezentu, który dostałam pod choinkę i który też się tu kwalifikuje :D


Siepacz

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego portalu! Szybkie pytanie, jak przechowujecie swoje komiksy w twardych oprawach? Jest sens pakować je w koszulki ochronne?

Kujaw

Po to ktoś wymyślił twardą oprawę, żeby nie pieprzyć się z folijkami :D To jeśli chodzi o mnie. Z resztą, ja okładam folią tylko stare zezytówki na gazeciaku....

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

blackout

Cytat: Siepacz w 11 Styczeń  2013, 12:46:26
Witam wszystkich u?ytkowników tego zacnego portalu! Szybkie pytanie, jak przechowujecie swoje komiksy w twardych oprawach? Jest sens pakowa? je w koszulki ochronne?

Mimo, ?e maj? tward? oparw? to przecie? i tak si? kurz?. Zatem wed?ug mnie ka?dy komiks niezale?nie czy zeszytówka czy grubszy powinien mie? folijk? :)


Post Merge: 12 Styczeń  2013, 13:31:08

Cytat: Kujaw w 07 Styczeń  2013, 12:37:25
Batman: Castle of the Bat, czyli Bruce Wayne jako Frankenstein i Batman jako Potwór, oraz Superman: Speeding Bullets, czyli jakby to wygl?da?o, gdyby kapsu?? z Kal-Elem znale?li bezdzietni Wayne'owie.

Widz?, ?e jedno wydanie to z UK czyli TITAN :P Czy prucz znaczka na ok?adce i zapewne informacji o wydawcy w ?rodku posiada co? innego wskazuj?cego na brytyjsk? wersj??
A wogóle to zawsze mnie ciekawi?o jak ludzie podchodz? do zbierania komiksów angielskoj?zycznych z innych wyda? np. tak jak tutaj TITAN :P

Kujaw

CytatCzy prucz znaczka na okładce i zapewne informacji o wydawcy w środku posiada coś innego wskazującego na brytyjską wersję?

Nie doszukałem się.  Musiałbym porównać swoje wydanie z trym prosto od DC, ale porównując z innymi elseworldami, które mam już DC, to nie doszukałem się jakichś ekstra notek, ani braków.

CytatA wogóle to zawsze mnie ciekawiło jak ludzie podchodzą do zbierania komiksów angielskojęzycznych z innych wydań np. tak jak tutaj TITAN :P

Mnie to akurat nie robi różnicy, bo kolekcjonuje tytuły, a nie wydania :D Trafiło się na Allegro, to wziąłem.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Również nie mam nic do Titana lub wcześniejszego Warner Books. Nawet, można powiedzieć, że poluję na takowe, bo z reguły są troszkę tańsze i niczym to się specjalnie nie różni. A jak nie ma różnicy, to po co przepłacać?

Chociaż z drugiej strony kiedyś się naciąłem, bo moja wersja DARK VICTORY od Titana miała kilka zamazanych kartek. Ale za bardzo nie narzekałem, bo dałem tylko trzy dyszki...

Kujaw

#640
Cena, je?li chodzi o wydania Titan Books to ogromny superlatyw. Raz przegapi?em na Allegro "The Dark Knight Dynasty" HC, które posz?o za 25 z?. Tymczasem to wydanie od DC na Ebay'u chodzi po 60-80 z?. Aczkolwiek, mój "Castle.." kosztowa? mnie mniej wi?cej tyle, po ile chodz? na Ebay'u egzemplarze z DC czyli oko?o 30 z?. No, ale rynek wtórny nie rz?dzi si? ?adnymi prawami. Bo ceny "Speeding Bullets" z kolei, wahaj? si? mi?dzy 30 a (!!!) 120 z? bez przesy?ki, za? na Allegro dorwa?em go za 21 z? z przesy?k?.

http://www.ebay.pl/itm/SUPERMAN-SPEEDING-BULLETS-DC-COMICS-GRAPHIC-NOVEL-BATMAN-/130820160943?pt=UK_Books_Comics_Magazines_Graphic_Novels_ET&hash=item1e757d3daf

?ycie jest dziwne :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Trochę z opóźnieniem, ale wstawiam! Świąteczna zdobycz za całe 7,50 ;) W dodatku dwaj bohaterowie, których uwielbiam- no żyć nie umierać :)





"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

Kujaw, przecież tamto jest w idealnym stanie, a twoje ma poszarpaną górną krawędź i jeszcze cały nanometr okładki się rozkleił!

Btw fajny kubek ._. Myślałem nad jakimś kubkiem z Batmanem czy czymś, ale ja przecież nie piję kawy :D

Obecnie mam aż (!!!) 3 komiksy z Batmanem, więc może niedługo wrzucę coś i zaszpanuję zbiorami.


Valar Morghulis

Kujaw

CytatKujaw, przecie? tamto jest w idealnym stanie, a twoje ma poszarpan? górn? kraw?d? i jeszcze ca?y nanometr ok?adki si? rozklei?!

A sk?d? Nie jest ani poszarpany, a ju? na pewno nie rozklejony. Ma troch? przetarty grzbiet i tyle... Egzemplarz z Ebay'a te? ma kilka przetar?. Przyjrzyj si?.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Sobotnia impreza urodzinowa mnie nie zawiodła, moi kumple zrobili mi najlepszy prezent pod słońcem :) Taktyczny Bat-Buff! :D



Prezentuje się świetnie, a działa jeszcze lepiej. Polecam wszystkim, którym doskwiera zima ;) O ile mi wiadomo dostępny w sklepie "Hobby 4 Men" w kieleckiej Galerii Echo :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"