Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Leon Kennedy

Która od razu zaliczyła lot do kubła :P

Kujaw

#196
Ostatnio naby?em par? nowych rzeczy do kolekcji, mianowicie trade'a Batman-Vampire i s?awny ju? w tym w?tku, pierwszy zeszyt Shadow of the Bat w edycji kolekcjonerskiej (przyznam, ?e mnie skusi?o, cho? nie przepadam za wszelkimi kolektors czy deluks edyszyn :) ) Inny nabytek to kompletna historia Justice (z JLA, wi?c takze i z Batmanem), sk?adaj?ca sie z trzech trade'ów. Rzecz chyba do?? rzadka bo nie widzia?em jej w ?adnym z polskich sklepów internetowych (w Multiversum maj? tylko trzeci tom, ew. wersj? absolute).

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

jakura

Filmy: Begins i TDK (miałem wszystkie, ale pokasowałem, ale od czego jest net:D)
Gre
Komiksy - wszystko na kompie... A miałem wszystkie adaptacje filmowe oraz "zwykłe" od 7/93 jakoś do połowy 1996. No i kilka wcześniejszych kupowanych spontanicznie.
I jak jakiś skończony idiota wywaliłem to wszystko w czasach gimnazjalnych "bo to dziecinada była"... Aż się płakać chce:(
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Kujaw

Bez jaj. Jeszcze nigdy powiedzenie "do trzech razy sztuka" nie było dla mnie tak prawdziwe. Za trzecim razem udało mi się upolować na Allegro "Batman: Son of the Demon", I wydanie z 1987 w świetnym stanie i to za niecałe 60 zł Poprzednim razem to samo wydanie poszło za 90 zł, potem ktoś wystawił wydanie z 2006 r, które poszło za ponad 100 zł (swoją drogą zgarnął je chyba Corso, gdyż pokazywał fotki w tym temacie:))

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Widziałem tą akcję, czasem rzuciłem okiem jak tam jej szło, bo długo nikt nie licytował. Miło wiedzieć, że wygrał ją ktoś z forum :)

Booster

Ktoś z forumowej społeczności zakupił drugi numer Batman: Odważni i Bezwzględni?

Corso

Cytat: kelen w 26 Czerwiec  2011, 15:04:15
Widziałem tą akcję, czasem rzuciłem okiem jak tam jej szło, bo długo nikt nie licytował. Miło wiedzieć, że wygrał ją ktoś z forum :)

Gratuluje zakupu. :) Śledziłem tą aukcję i miałem kupić Son Of The Demon, lecz wyjechałem na długi weekend i wyleciało mi z głowy. Dobrze się stało, że komiks trafił w ręce kolekcjonera. ;) Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

Booster ja planowałem zakupić, ale na planach się zakończyło i tak już pewnie pozostanie.

kelen

Jeśli ktoś nadal szuka Husha po polsku to na allegro całkiem ciekawe aukcje znalazłem:

http://allegro.pl/batman-hush-1-i1693227494.html
http://allegro.pl/batman-hush-2-i1693227638.html

Jasna cholera, nie potrafię sam uwierzyć, że na to trafiłem - http://allegro.pl/o-neil-batman-birth-of-the-demon-ra-s-al-ghul-i1711857666.html :o

Roy_v_beck

Trylogię Demona mieć to fajna rzecz.

A tak w ogóle to zapomniałem się pochwalić, że mam "Batman/Lobo" z autografem Bisleya :D

Kujaw

Cytat
Jasna cholera, nie potrafię sam uwierzyć, że na to trafiłem - http://allegro.pl/o-neil-batman-birth-of-the-demon-ra-s-al-ghul-i1711857666.html :o

o, ja pier**** jaki fart!!!! :D Jakim cudem jej nie zauwazyłem?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Jeśli chodzi o moje komiksy z Batmanem to nie posiadam raczej żadnych białych kruków ani tym podobnych rzeczy, w zasadzie to mam tylko to co wydawane było w naszym kraju może poza oryginalnym Arkham Asylum wydanym na piętnastolecie powstania komiksu króry udało się mi kupić za pomocą Allegro.Jeśli ktoś nie wie to jest tam oprócz głównego komiksu scenariusz w "roboczej wersji" Morrisona z adnotacjami i uwagami autora i jest to moim zdaniem nawet ciekawe. Z wydawanych przez Egmont batmanów to mam prawie wszystkie z kilkoma wyjątkami np. Uśmiech śmierci,Ego albo niekompletny Mroczny Rycerz kontratakuje. Z wydawanych przez TM-Semic to mam sporo miesięczników wliczając w to Zabójczy żart,50 nr Batmana w Polsce,prawie cały Knightfall i kilka ostatnich numerów rysowanych przez Kelley Jonesa. Do tego jeszcze wydania specjalne takie jak Batman:Venom, Azrael, Black&White, Batman vs Predator 1,2, Batman& Sędzia Dredd i to chyba wszystko.

Rexio

#207
Narazie mój status kolekcji ze stanu 0 zmienił się na 1 _ Z powodu na  Arkham Asylum na PC ale niedługo będzie status 2 ze względu na Arkham City ;)

kelen

Doszło Batman and Robin Vol 3 w HC. Sporo dodatków jest, więc polecam.
A oto zdjęcie cudeńka, które niedawno do mnie doszło :)


Rado