Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen

Juby, przypomniales mi, ze rowniez mam "Batman: Toksyczny Chłód" w wersji w dużym boxie.

Juby

Ja "Toksyczny Chłód" dostałem w zwykłym pudełku (jak do DVD) za 19,90zł. Za to pierwszą część mam już full box. Ale gierki i tak są do bani (na raz, a później już tylko leżą na półce). :P

MR.JACK

Cytat: Juby w 24 Sierpień  2009, 19:23:38
Miałem kiedyś jeszcze masę zabawek, ale zastała mi tylko jedna figurka Batmana z BB.
Też miałem. ;) Najbardziej żałuje figurki z TASU, dokładnie jak poniżej:

Ostała się tylko figurka z serii Batman Forever:
http://gofigureactionfigures.com/media/sonarsensorbatman.jpg

XIII

Dzisiaj kupiłem TDK 2 DVD w białostockim MM za 30 zł wcześniej kosztował 57 zł. Był tylko jeden egzemplarz dodatkowo zagrzebany wśród z klasowych filmów za 2 zł.

kelen

Do mojej kolekcji doszedl komiks Batman #500, ktory posiada specjalna, odblaskowa i podwojna okladke, podwojna ilosc stron oraz dwie pocztowki (jeszcze nie wyciete z komiksu). Nie powiem, jestem bardzo szczesliwy z jego kupna.



Juby

Ile za to dałeś kelen, bo na prawdę robi wrażenie? :o

kelen

"Marne" 13 zł. Na zagranicznym ebayu wychodzi podobnie, ale mnie udalo sie to dorwac na allegro.


Leon Kennedy

#23
No cóz jest tego dość sporo... Większa połowa wydanych komiksów przez TM-SEMIC. Mój najstarszy komiks to adaptacja filmu Batman, a najnowsza to Arkham Asylum... Kolekcja się powiększy, bo tutaj w Anglii jest całkiem niezła ilość dostępnych komiksów o Gacku.

DK: Batman & Superman 1,2,3.

Egmont: Rok Pierwszy, Black&White 2: część I i II, Batman: Hush część I i II, Batman: Ego, zapomialem tytulu... ten z sędzią Dreddem... Rozbite Miasto, Batman i Syn.

Mandragora: Spawn/Batman.

Funmedia JLA Ziemia 2

Posiadam również książkę Batmana z 89r oraz album The Adventures Batman i Robin z 98r i całą masę róznego rodzaju wycinków z gazet itp.

Jeśli idzie o dvd... Wszystkie części Batka oczywiście wydania dwuplytowe. Batman TAS zgrywany z polsatu i przerabiany na dvd, brakujące części do grane z Zigzapu ( paru odcinków pewnie i tak brakuje.. Cała seria TNBA ( bez jednego odcinka ) i pierwszy sezon The Batman ( wkrótce dojdzie reszta ). Ponad to: Batman i Superman, SubZero, Rycerz Gotham, Maska Upiora, Powrót Jokera, JL The New Frontier, JL Secret Origins.


MR.JACK

Cytat: Leon Kennedy w 13 Wrzesień  2009, 14:20:18Jesli idzie o dvd... Wszystkie czesci Batka oczywiscie wydania dwuplytowe. Batman TAS zgrywany z polsatu i przerabiany na dvd
Nie brzmi to za ciekawie. Dość powiedzieć że ta jakość ze słoneczka, to do najlepszych nie należała... I ten VHS-rip. Przy konwersji plików avi-podobnych zawsze mamy stratę na jakości. :(

Leon Kennedy

#25
Jednak jestem w miarę zadowolony z jakości  ;).

Mój pełen zestaw komiksów TM - SEMIC

1991 - 1, 2 , 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

1992 - 1, 2, 6, 7, 8, 9, 12

1993 - 6, 9

1994 - 5, 8, 9, 11

1995 - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

1996 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

1997 - 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12

1998 - Pełny zestaw

Wydania specjalne : Batman vs Predator II. Adaptacje filmowe: 89, 95, 97.

Top Komiks: Batman Hallowen, Batman vs Predator III.

Anglia: Arkham Asylum, All Star oraz Batman - Superman: Enemies Among Us
Posted on: 07 Październik  2009, 22:13:17

 Zapomniałem dodać tytuły z serii "S" w których zawitał Gacek:

1991 - 1

1992 - 6, 7

Mało tego, ale zawsze coś ;).

Corso

Mi do pełnej kolekcji TM-Semic brakuje numerów 4/92, 9/98 oraz wydania specjalnego Batman Returns. Jeśli chodzi o amerykańskie edycje, to mam większość ważnych pozycji, w tym pare w wersji Absolute (po kupnie stwierdziełm, że warto czasem wydać tyle kaski) ;).
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen


Łubudu

To na dobry początek dołączę się do wyliczanki i ja. Z komiksów wydanych przez TM-Semic: wszystkie numery począwszy od połowy 1994 roku plus Wydania Specjalne i późniejsze Top Komiksy. Wcześniejszych numerów nie kupowałem regularnie ponieważ wtedy jeszcze nie za dobrze umiałem czytać (do dziś płaczę za pociętym nożyczkami w amoku pięciolatka "Ostatnim Arkhamem") Aczkolwiek kiedy podrosłem poważnie uzupełniłem kolekcje...Od Egmonta mam właściwie wszystko prócz nieszczęsnego Azylu Arkham. I jeszcze jakiś DK się nawinęły po drodze. Figurek mnóstwo z których do dzisiaj dotrwało niewiele, i z czasów najnowszych gra Arkham Asylum. I to by było tyle w tym temacie...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

MJ

Z komiksów mam sporo Tm-Semic, Black and White 3 wydania, Batman vs Predator 2 i 3, Ziemia 2, Batman&Superman Public Enemies 1 2 3 ,Batman vs Spawn, Halloween, Zagłada Gotham, Gotham w świetle lamp gazowych, Rok Pierwszy, Zabójczy Żart, Batman Jad, Ego, Miecz Azreala, Batman i Syn, Rozbite Miasto, Mroczny Rycerz, Mroczny Rycerz Kontratakuje 1 2 3, Królestwo Przyjdź, Azyl Arkham. Wszystkie elegancko ułożone na
półce.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...