Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Leon Kennedy

W sumie bardzo dobrze. A jak Wam się podobał Anarky, który zadebiutował w ostatnim odcinku? Sam dalej go nie oglądałem... Wkrótce.

Leon Kennedy

Widzę, że chyba nikt się nim nie przejął  ;). Sama postać zadebiutowała już w którymś z odcinków, ale za za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć w którym :D. Anarky z wyglądu był całkiem niezły, mogli mu bardziej buźkę poparzyć. Trochę dziwne, że akurat on odnalazł dom Darhka, a Oliverowi to się nie udało...

Leon Kennedy

Ostatnio Arrow poszedł trochę w odstawkę, ale 12 lub 13 epizod z powrotem Red Arrowa dawał radę! No i Kalkulator wypadł całkiem ciekawie. Szkoda tylko, że zrobiono z niego ojca Felicity! Mam dość robienia z rodziny tych dobrych tych złych... Za dużo tego przez co wypada to dość słabo...

Ps: Oficjalnie Arrow z 5 sezonem. Flash z 3, a Legends of Tomorrow z 2.

Adriann

Arrow ssie niezmiennie, wątpię by coś się zmieniło w kolejnym sezonie.
Ciekawi mnie tylko kto może zostać jego kolejnym przeciwnikiem, macie jakieś pomysły?

Doctus

Trudno si? domy?le?, skoro np Damiena Darhka wzi?li kompletnie znik?d, by? 3ligowym villainem w komiksach o Teen Titans. W?tpi?, ?eby u?atwili nam dociekania i nagle w 5 serii u?yli kogo? ze stricte komiksów o GA. Bardzo chcia?bym zobaczy? Onomatopeie, cho? jego przedstawienie na ekranie by?oby bardzo trudne. Smuci mnie natomiast ?e w?tek Church of Blood sko?czy? si? na 2 serii i byciu pionkami Deathstroke'a, mogliby to poci?gn?? w fajn? stron?.

Adriann

A został w ogóle jakiś warty uwagi przeciwnik zielonego?

Leon Kennedy

Po 13 epizodzie ( Sins of the Father ) gdzie chyba ju? na powa?nie Malcolm wróci? do wojowania z Arrowem chcia?bym jego na pi?ty sezon, a po jednym z  odcinków "Legends of Tomorrow" gdzie nasza weso?a gromadka zawita?a Star City w 2046 roku i wrogiem Arrowa jak i miasta by? syn Deathstroke'a, co ?wiadczy, ?e ojczulek musi w ko?cu opu?ci? wysp? i b?dzie pewnie ch?tny do zemsty, jak Malcolm. Mo?e spó?ka na fina?owy sezon? Marzenie...

Doctus

Marzenie, i tak jak wi?kszo?? marze? niestety nim pozostanie. Manu Benett nie by? do ko?ca zadowolony z tego jak przedstawiono Deathstroke'a, a jego odcinek z 3 serii to tylko spot?gowa? (nie dziwi? si?, Slade zachowywa? si? tam jak og?upia?y dzikus, równie profanuj?ce pokazanie tej postaci co w filmie Son of Batman, cho? w Green Arrowie wszystko ratowa? Benett ?wietn? gr? aktorsk? i g?osem które nada?y serialowego Wilsonowi niepowtarzaln? charyzm?). Mam szczer? nadzieje ?e Merlyn jeszcze wróci do roli okazjonalnego sojusznika Olivera. Ich znajomo?? idealnie pasuje do archetypu skomplikowanych relacji bohater - z?oczy?ca. Malcolm powinien raz by? wrogiem, a raz sojusznikiem Arrowa. Przez wzgl?d na fakt ?e jest ojcem Speedy, najlepiej by by?o gdyby Green Arrow i Dark Archer mieli bardziej skomplikowan? znajomo??, ni? typowe "hero vs villain".

Leon Kennedy

Mnie się tam podobał w tym jednym epizodzie trzeciego sezonu. Wracając do Merlyna, to osobiście mam nadzieje, że ta ich dziwna relacja dobiegła końca, bo jak długo można łączyć z kimś takim siły... Zresztą jakbyto miało dalej działać po tym co Merlyn zrobił? Znów ich zdradził, do tego stracił Ligę, której temat można by uznać za zamknięty. Jeszcze o Darkhu... Z 15 epizodu wynika, że jego wątek zakończony, a jeszcze kilka odc. do końca pozostało... Samo pokonanie głównego złego tego sezony wypadło trochę słabo.

Doctus

Na pewno nie został pokonany. Za 2 odcinki zdobędzie inny totem, odzyska moce, i akurat będzie na finałową walkę. Mnie bardziej od losów Darhka zastanawia los Malcolma, mojego ulubionego łotra w historii tego serialu. Chciałbym żeby po skończeniu tej serii Malcolm wrócił na salony, dostał bioniczną rękę (nie rozumiem dlaczego biega dalej z tym kikutem) i najlepiej wykurzył Darhka z interesu zdobywając władzę nad H.I.V.E. Jestem niestety pewien że po tej serii zarówno Merlyn jak i Darhk zginą.

Leon Kennedy

Sezon skończony... Bardzo nierówny sezon trza by tutaj dodać. Całkiem udane odcinki przeplatane bardzo słabymi, nierównymi. Sam finał był jak cały sezon, nierowny. Czekam na piąty, który klimatem ma powrócić do pierwszego. Mam nadzieję, że dadzą Arrowi popracować trochę samemu z Felicity za kompem, bo jak wiemy Ona się nie wycofuje  :P

Leon Kennedy

Wolałbym Olivera działającego przez jakiś czas sam. Ewentualnie Felecity do pomocy. A tak szykuję się nam nowa grupa. Może coś z tego wyjdzie... Oby walk było więcej i na poziomie. Trailer pomimo pierwszych momentów, które drame ciągną dalej, to daje nadzieję i chyba retrospekcje w końcu będą ciekawić.

https://m.youtube.com/watch?v=LxG7JR4-nCM

Leon Kennedy

Cholera!! Wiara czyni cuda i znów jaram się Arrowem, oby jak najdłużej... https://m.youtube.com/watch?v=25eZwRNYsh0

Adriann

Ciekawie ciekawe, przyznam że chyba dam znowu szansę Oliwerowi chociaż wciąż martwi mnie pojawienie się nowego teamu i ogólne coroczne głupoty scenariuszowe których raczej się nie pozbędą:P

Leon Kennedy

Po pierwszym odcinku nowego sezonu jestem pełny optymizmu! Jest ciekawie, akcja jest efektowna, do tego brutalność jest na odpowiednim poziomie, Arrow nawet trochę strzela ze swojego łuku, jedna strzała przykuła moje oko... Nawet pomysł z nowym zespołem przestał mnie razić, a co najważniejsze brak dramy i retropsekcje przynajmniej tutaj są naprawdę ciekawe!  Czekam na następny odc i Prometeusza !