Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

Rado

Tak jak w większości przypadków jestem przeciwnikiem zmieniania koloru skóry, płci itd., to w przypadku ostatniego newsa (http://www.batcave.com.pl/2015/03/adewale-akinnuoye-agbaje-dolacza-do-obsady-suicide-squad-jako-killer-croc/) jestem zadowolony. Bardzo podoba mi się wersja Killer Croca z "Jokera" Briana Azzarello i wygląda na to, że w "Suicide Squad" będzie coś podobnego. Choćby tylko przez chwilę, bo nie wydaje mi się, żeby Croc zagrzał w filmie więcej miejsca. No bo chyba nie biorą go do składu?


Leon Kennedy

#46
Akurat u Croco kolor skóry nie robi zbyt wielkiej róznicy ;). Samo pojawienie się Jonesa uważam za dość zaskakujące, ale o to ostatnio nie trudno i oby więcej takich pozytywów! Czasowo pewnie nie będzie zbyt długo, ale na początek powinno starczyć :D

CytatBardzo podoba mi się wersja Killer Croca z "Jokera" Briana Azzarello i wygląda na to, że w "Suicide Squad" będzie coś podobnego

Kurczę, a miałem kupić tylko w empiku jak zwykle nie mieli...

Johnny Napalm

Jak można jeszcze nie mieć w swoich zbiorach Jokera od Azzarello? Błąd, błąd, błąd. ;) Ok, ale czy Croc nie był w ogóle na starcie czarnoskóry? Coś mi tam się po głowie kołacze, ale być może właśnie wersja Barmejo tak mi się utrwaliła, że dla mnie Krokodylowy wygląda już właśnie tak. I zawsze wyglądał... heh.

No ale nie strzępie klawiatury dla Croca, chociaż to postać interesująca, ale nie aż tak jak – tak! Chodzi o Jareda jako Jokera! Koleś chyba tak się zaczął wczuwać, że dla mnie nie ma innej opcji jak ta, że ten Joker może być jednym z najlepszych – o ile dostanie wystarczającą ilość czasu antenowego w S-S. Bez tego nawet najlepiej zagrana rola i tak zostanie przyćmiona kreacjami Nicholsona i Ledgera.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

CytatJak można jeszcze nie mieć w swoich zbiorach Jokera od Azzarello?

No niestety :-[

CytatOk, ale czy Croc nie był w ogóle na starcie czarnoskóry?

Pojęcia nie mam. Ale tak czy siak czekamy na jego krodylkowaty wygląd, a kolor skóry ma tu drugorzędne znaczenie ;)

Cytatten Joker może być jednym z najlepszych

Aktorski wybór świetny :). Teraz piłeczka po jego stronie.

The Dream

Jako że na zdjęciu mamy Katanę, którą kojarzę tylko jako członkinię Birds of Prey, zacząłem szukać informacji, czy nie było jej kiedyś w SS i wygląda na to, że nie. Cholera, dowiedziałem się, że nawet Batman był członkiem a do Katany się nie dokopałem, zresztą do Killer Croca też nie. Ciekawe jak dużą rolę będzie miała w filmie i czy planuje się kolejne występy tej postaci w następnych produkcjach. W końcu wypadałoby ją przedstawić jak należy, jako superheroinę, ale z tak nieznaną aktorką nie wiem czy się uda.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

W The Batman była pomocniczką Batmana ;)

Gothamite

Też myślicie że Jason Todd może być Jokerem w Suicide Squad? Jak usłyszałem ostatnio tą teorię fanów to byłem mocno zdziwiony.

http://www.dorkly.com/post/75333/this-fan-theory-about-jared-letos-joker-is-kind-of-brilliant
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

kelen

E, nie. To jest jedna z najgłupszych teorii obstawiana najgłupszymi argumentami, jaką kiedykolwiek widziałem. Jakby to się miała okazać prawdą, musieli by to zrobić bardzo dobrze, żeby mnie do tego przekonać.

Gothamite

#53
Mnie też nie chce się w to wierzyć ale na różnych forach byli i tacy co na upartego próbowali dowieść że to prawda. Najbardziej zdziwiło mnie że mówi się o Jasonie kiedy
Spoiler
na jednym ze zdjęć z BvS widać było grób Dicka co wskazywało że to on jest tym uśmierconym Robinem a nie Jason.
[Zamknij]
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Doctus

CytatW The Batman by?a pomocniczk? Batmana ;)

Pomy?ka Leon, Katana by?a pomocnic? Batmana w Beware the Batman, ostatnio skasowanej przez CN kreskówki tworzonej w CGI. W The Batman Gackowi pomagali Batgirl i Robin. Swoj? drog? Katana pojawi?a si? ostatnie te? w serialu aktorskim o Green Arrowie, gdzie uratowa?a mu ?ycie a pó?niej pomaga?a walczy? z Ra's al Ghulem i League of Assasins, wi?c fani Batmana powinni koniecznie si? zaznajomi? z tym serialem. Katana tam by?a w 100% pozytywn? bohaterk?. Równie? i Task Force X zaliczy?o kilka wyst?pów, cho? wersja filmowa zapowiada si? o wiele ciekawiej ze wzgl?du na wyst?py z?oczy?ców z otoczenia Batmana. Jestem podekscytowany now? interpretacj? Jokera.

Gothamite

Fajnie że Scott Eastwood dostał rolę w filmie i oby był to długo przeze mnie wyczekiwany Deathstroke. Jako Slade Wilson byłby świetny nawet lepszy niż ten serialowy grany przez Manu Bennetta.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Leon Kennedy

Faktycznie Doctus popełniłem małą gafę, ale miałem namyśli Beware ;)

Doctus

Wola?bym ?eby inny Eastwood dosta? rol? w DCEU, jako 80 letni Bruce Wayne i mentor Batmana nowego pokolenia, w filmie rozgrywaj?cym si? w dalekiej futurystycznej przysz?o?ci. To niestety jest nierealne a sam Scott jest wed?ug mnie za m?ody do roli Slade'a Wilsona. Ju? w Arrow go dosy? odm?odzili, dodaj?c jedynie troch? siwych w?osków na skroniach, a co dopiero obsadza? w jego roli typowe m?ode 'ciacho'. Jest pe?no aktorów którzy pasuj? do roli Deathstroke'a - Ron Pearlman, Stephen Lang, czy nawet Dolph Lundgren. Wszyscy trzej przeze mnie wymienieni bardziej pasuj? do roli Slade'a ni? Scott Eastwood.

Gothamite

A mnie Eastwood pasuje jako młody żołnierz (Slade Wilson) który uczestniczy w tajnym eksperymencie medycznym. W następnych filmach z uniwesum DC można byłoby rozwinąć jego historię - może nawet we własnym filmie w którym byłby głównym bohaterem.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

WezuM

#59
Rola Eastwooda to chyba najwi?ksza jak dla mnie zagadka. Te? nie wydaj? mi si? aby by? Deathstrok'iem bo jak ju? napisa? Doctus jest za m?ody. Ale jest wi?cej postaci, które mo?e gra? jak chocia?by Steve Trevor. S?ysza?em te? teori? o tym jakoby mia? gra? Dicka Graysona jako agenta 37 ale wydaje mi si? to ma?o prawdopodobne
Spoiler
nawet je?eli we?miemy pod uwag? jego rzekomy grób.
[Zamknij]
A mo?e gra jak?? posta? stworzon? specjalnie na potrzeby filmu? Jak my?licie? Je?li chodzi o
Spoiler
grób Graysona to my?l?, ?e twórcy po prostu igraj? sobie z nami albo chc? z niego zrobi? agenta 37 co w sumie zgadza?o by si? z teori? o roli Scotta Eastwooda.
[Zamknij]
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?