Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

franek

Co nie zmienia faktu że film nie będzie wybitny. ;)


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

A kto mówi, że będzie to film wybitny? Ta produkcja ma spełnić jeden warunek bawić, czas ma przy nim gnać do przodu, a jeśli przy okazji dostaniemy cięższy klimat to tym lepiej.

rocklee

A dlaczego uważasz, że nie będzie wybitny? przecież widać iż już, jest wybitny, bo stara się nie być tak prosty i fantasy jakie były poprzednie filmy, oraz mieć ciekawszą fabułę.

Gdyby tak oceniać the dark knight, to tdk, byłby w stosunku do donnie darkno np. jak film denny i film genialny.

franek

No ale jakoś nie wierzę, że film uratuje postać Spider-Mana, albo chociaż wycisną coś z niego.


Show Must Go On!!!

Juby

Kilka nowych, fantastycznych plakatów:




Leon Kennedy


LelekPL

Chciałbym zauważyć, że w tym roku wychodzi jeszcze jeden film komiksowy: Dredd, który jeśli zrobiony dobrze, może spokojnie być lepszy przynajmniej od Spider-Mana, choc naturalnie nie zarobi nawet połowy tego co pozostałe. Wychodzi we wrześniu jakby coś

rocklee

Air jordan żartujesz?

Ja czekam na ten film, ale chyba nie wziąłeś pod uwagę kilku rzeczy, stawiając kogoś takiego jak spider-man niżej od batmana i nawet dredda.

Dredd, w kategorii R, gdzie reżyser zrezygnował w post produkcji z filmu i scenarzysta musiał dokańczać.

LelekPL

No to nie po?wi?ci?e? wystarczaj?co czasu na doczytanie sprostowania tej plotki, bo wiele w niej prawdy nie by?o:

"During all stages of the filmmaking, Dredd has been a collaboration between a number of dedicated creative parties. From the outset we decided on an unorthodox collaboration to make the film. This situation has been misinterpreted. To set the record straight, Pete was not fired and remains a central part of the collaboration, and Alex is not seeking a co-director credit. We are all extremely proud of the film we have made, and respectfully suggest that it is judged on viewing when its released next year."

Re?yser nigdy nie zosta? zwolniony, ani nie zrezygnowa?. Tak?e nie ma co rozsiewa? nieprawdziwych plotek  ;)

Z drugiej strony szkoda, ?e wci?? nie mamy ?adnego teasera nawet. Co do Spider-mana to kompletnie sobie nie wyobra?am, ?eby by? zbli?ony klas? do Batmana. Przecie? ten film wygl?da tak niepotrzebnie i wtórnie!
?eby nie by?o kompletnie nie na temat to dodam, ?e us?ysza?em nowy g?os Bane'a i faktycznie jest bardziej zrozumia?y, ale duuu?o gorszy od poprzedniego, w ogóle nie budzi grozy. Gratuluje marudz?cym i prze?miewczym t?umom, macie to czego chcieli?cie

rocklee

Jeste? kolejnym trollem który gnoi spider-mana, a czci tdk, cho? jest tam wiele g?upich rozwi?za?, niedopowiedzie? i sytuacji, pomys?ów, które mia?y by? fajne, kosztem realizmu i logiki.

Wygl?da nie potrzebnie i wtórnie? gdzie si? pytam? inne ?rodowisko, mroczniejsze i powa?niejsze podej?cie, poszerzenie w?tków fabularnych po rodziców petera i zagadkowy oscorp. To samo si? tyczy ukazania ?artów spideya z klipu gdzie obezw?adnia z?odzieja samochodów, genialne. Ale jak sam mówisz, lepiej sugerowa? si? z góry nastawieniem negatywnym, zamiast rzetelnie przemy?le?, dlaczego jest co? tak, a nie inaczej.


A g?os Bane'a, jest lepszy, mam wra?enie, ?e stanie si? klasykiem jak g?os darth'a vader'a.

LelekPL

#430
Off-topic: Trollem? Bez takich prosz?, to nie ja podaj? jakie? plotki na temat innych filmów, ani nie obra?am si? na innych bo nie s? zainteresowani filmem którego jeszcze NIE widzia?em. Ja jedynie wypisuj? swoje zdanie z tego co dotychczas widzia?em. I wed?ug mnie nie ma w nowym Spider-manie wielu nowych rozwi?za? odno?nie jego originu. Film obejrz?, pewnie nie w kinie, bo jak pisa?em w ogóle mnie nie interesuje ze wzgl?du na to jak jest reklamowany i na to, ?e jest to ZNOWU origin, który w wi?kszo?ci zosta? opowiedziany. . Dla mnie ton tych filmów jest praktycznie ten sam w materia?ach promocyjnych, a ca?a gadka o powa?nym podej?ciu wylecia?a przez okno wraz ze scen? pojedynku Lizarda i Spider-mana, która jest jakby ?ywcem zrobiona przez Raimiego. Takie jest moje zdanie, ty mo?esz mie? inne, a to, ?e jest grupka ludzi która podziela moje nie znaczy, ?e trzeba si? obra?a?.

No i nie porównujmy filmu, który w ogóle nie wyszed? z by? mo?e najlepszym filmem swojego gatunku. To, ?e tobie si? nie podoba?, a mi tak to fajnie, ale co to ma do rzeczy z tym, ?e nie interesuje mnie Spider-man? Pomy?l troch? nim co? napiszesz.

PS. Je?li modzi chc? przenie?? par? ostatnich postów to prosz? bardzo. Mo?na te? je pewnie usun?? bo ta rozmowa nigdzie nie wiedzie.



Co do g?osu Bane'a to ten z poprzedniego zwiastuna móg? sta? si? kultowy, ale nowy brzmi jak bardzo ma?o z?owieszczy g?osik z brytyjskim akcentem. Sam ton nie pasuje, a nawet g?os nie pasuje do g?osu Toma Hardy'ego. Mam nadziej?, ?e zosta? zdubbingowany tylko na potrzeby trailera.

rocklee

To co ty oceniasz, to tak jakby ocenia? tdk poprzez skoki przez okno oraz transfortumbler.
Z reszt? to co piszesz, to totalne ignoranctwo, gdyby? mia? o spider-manie troch? poj?cia, obejrza? wszystkie materia?y promocyjne, to by? mo?e zrozumia? i? to obrót o 180 stopnii wzgl?dem wersji raimiego.

Tdk, najlepszym filmem gatunku? kpisz? ;)  I pomy?l troch? zanim co? napiszesz, bo zwracasz mi uwag?, a nie dostrzegasz tak wielu ró?nic mi?dzy spideyem raimiego, a webb'a.
Co do walki, o któr? ci chodzi? bo z tego co naliczy?em, star? b?dzie oko?o 6,7, wi?c?

ps: fakt, w ko?cu nikomu nic nie narzucasz, ale grzmisz tym i? twoja racja, racjejsza.... mog? je?? takich jak ty, ?y?kami. Wielu takich jak ty gnoi?o tak avengersów, którzy u mnie s? ju? wy?ej w rankingu ni? tdk.

LelekPL

Nie obchodzi mnie ten film specjalnie po prostu. Już widziałem bardzo podobny film, a postać Spider-mana nie interesuje mnie na tyle, żeby oglądać to jeszcze raz. Te filmy są trochę różne, inny przeciwnik, więcej zdjęć w nocy, web-shootery, ale dla mnie nie wystarczająco różne. Jeśli dla wielkich fanów Spider-mana jest inaczej to dobrze, to jest przecież film głównie dla nich.  (Co do walk to widziałem dwie i obie raziły po oczach użyciem CGI, które według mnie w filmach Raimiego sprzed 10 lat wyglądało nawet lepiej). Ale moich instynktów nie zmienię, żeby pasowały do twoich.

Co do TDK to dla mnie jest najlepszy, dla Ciebie nie. Pogódź się z tym. Gdzie ja napisałem, że moja racja jest ważniejsza? Ty tu wypisujesz jakieś teksty typu "kpisz?", które wcale twoim argumentom nie pomagają. Z resztą nie wiem czemu mnie chcesz przekonywać do tego, żebym lubił film mniej niż lubię? To jest kwestia gustu, tego postami, zwłaszcza dziecinnymi, nie zmienisz.

I nie zgaduj tego jaki mam stosunek do innych filmów, bo teraz się tylko ośmieszasz. Avengers nie widziałem, więc nie mogę powiedzieć, który film jest lepszy (mam nadzieję, że ty go chociaż widziałeś, pisząc, że jest wyżej w jakimś rankingu), ale od zawsze byłem wielkim zwolennikiem tego filmu. Nie wkładaj ludzi do jedna wora bo mają inne zdanie, ani słów w ich usta, żeby pasowały do twojej logiki, bo pokazujesz tylko swoją niedojrzałość.

Adriann

Tych filmów nie da się porównać,tyle na ten temat.

ps:ale tdk jest najlepszy;>

rocklee

Mało... zmiana charakteru i intelektu postaci, to on dopisze obliczenia do pracy connorsa na temat jaszczurek co doprowadzi do jego mutacji.
Rodzice petera znikną przez oscorp, a oscorp to osbron, czyli taki joker spider-mana.
Chyba kpisz że cgi wyglądało lepiej u raimiego? do tego fakt, że to było od razu po post produkcji... mnie raziło w tdk transtumbler, innych nie raził, to zagadka :/

No bo ja jestem nie dojrzały ;)
A to że wkładam cię do jednego worka, dlatego, że gdy spotkałem kogoś kto hejtował za wczasu film, to gdy robił to ze spideyem, to robił to także z avengers. Co do avengers... widziałem... i powiem tak... HULK i tdk leży i kwiczy ;)