Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

System ocen komiksów, który do tej pory był używany nie jest aktywny, tak więc nie ma możliwości dalszego jego używania. Będziemy musieli znaleźć coś innego do oceniania komiksów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

A tak w ogóle to pojawiły się pewne zmiany na forum. Ale nie wiem czy mi się zdaję czy po prostu nie wróciły do starego designu?

Juby

Przeczytaj mój ostatni post na poprzedniej stronie ;)

Johnny Napalm

Dobra robota. Te ikonki są mega! Heh, do tej pory nie zwracałem uwagi na dysproporcje pomiędzy "Forum" a "Batcave". Fajne też były chwilowe napisy tematów na żółto. Dobrze to kontrastowało z czernią ogólnego layoutu strony. Pomyślałem jednak, że w przypadku – oby to nie nastąpiło – jakiejś awarii strony jak swego czasu, żółty tekst jest najgorszym z możliwych do wyświetlania na awaryjnym białym tle. Niebieski jest uniwersalny.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Żółte nazwy działów były moją propozycją, ale ze względu na to, że ich zmiana pociągała za sobą także zmianę nicków użytkowników, dat i godzin wysłania postów, a także to na której stronie wątku właśnie się znajdujemy, poprosiłem Q aby jednak wrócił do niebieskiego. Żółty zbyt mocno kontrastował, aż raził w oczy, niebieski - tak jak piszesz - jest bardziej uniwersalny..

LelekPL

Cytat: Juby w 05 Styczeń  2021, 22:58:41Przeczytaj mój ostatni post na poprzedniej stronie ;)
Ok, dzięki za Twoją pracę.

Juby

Spóźnione - nie ma sprawy. To jeszcze nie koniec, następnym razem w bardziej oczywisty sposób poinformuję o zmianach. ;)

hilksbles73
starsmixi42
Why_Do_I_Fall_she_31
CoryBrown

^ Kolejni Panowie i Panie, którzy przez 60 dni od daty rejestracji nie napisali żadnej wiadomości i w ogóle się nie logują, łamiąc w ten sposób regulamin. Do usunięcia.
A poniżej znalezieni spamerzy, którzy nie napisali nic konkretnego w swojej jedynej wiadomości, ale znaleźli czas aby umieścić odnośnik do jakiejś oferty w swoim profilu (również do usunięcia).

Frank82
zaplanek
aldonka
Sunim3241
kamiloS90
Zaid
Crylak
sterijoxyn

^ To jedynie użytkownicy zarejestrowani po 2016 roku (więcej nie chciało mi się już dzisiaj sprawdzać :P). Jest tego znacznie więcej, co wynika z tego, że nikt nie zwracał na ten problem uwagi przez tyle lat. Teraz się to zmieni, zrobimy porządek. ;) Userów z lat 2008-2016, którzy zarejestrowali się tu jedynie aby reklamować tabletki na potencję, windykacje, czy inne pierdoły, przejrzę i wrzucę następnym razem.

Woland

Cytat: Juby w 05 Październik  2020, 17:07:20Anochybażetak. ;)

No to mam jeszcze jedną wpadkę na stronie do wykreślenia. BATMAN FOREVER » Błedy i pomyłki. Piąta to:

Może na DVD Wolanda ;) Wczoraj włączyłem kilka scen nowego wydania Blu-ray na moim nowym Sony Bravia 55 cali i nawet przeglądając klatka po klatce wyraźnie widać jak okulary spadają. Nie ma żadnego znikania. ;D

thx ;) Cieszę się, że na Twoim Bravia 55 cali tak wszystko dobrze widać ;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

#698
Kolejny spamer, tym razem z jakąś sex-stronką w opisie - http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?action=profile;u=9747


Juby

Kolejnych dwóch userów, którzy nie wypowiedzieli się przez 60 dni od rejestracji i w ogóle się nie logują. Do usunięcia.

todi
Haropowski

Mam jeszcze pytanie/prośbę do Q. Pamiętam czasy, gdy newsy na BatCave potrafiły zajmować kilkanaście akapitów, a także - jeśli tylko tyle było potrzeba - 3 linijki! Od jakiegoś czasu widzę, że newsy na BC pisane są na modłę innych serwisów, czyli nawet jeśli mają prezentować po prostu 3 nowe fotki Catwoman z The Long Halloween, to dodawany jest do newsa opis filmu, który widniał już przy 20tu poprzednich newsach. Na co to komu? Czy nie lepiej wrócić do starej formuły? Powtarzanie tego samego na okrągło byleby news wyglądał na dłuższy / bardziej profesjonalny irytuje mnie na każdej stronie o tematyce filmowej jaką odwiedzam, a od jakiegoś czasu irytuje mnie także tutaj. Wiem, że to tylko moja opinia, a strona nie powstaje wyłącznie pode mnie, ale zdecydowałem się podzielić tym spostrzeżeniem. Może ktoś ma podobne?

Q

Nie powiedziałby czy to kwestia jakiejś formuły, czy podążanie za innymi, a tym bardziej dodawanie treści by news był dłuższy - nic z takiego nie jest celowe. Czasami przy krótki newsach gdzie jest wzmianka dosłownie jednozdaniowa dodany jest opis by zdjęcie główne lepiej się prezentowało w otoczeniu tekstu, a czasami wszytko idzie zgodnie ze wcześniejszym schematem i wychodzi z tego, że przy wszystkich newsach o nowych zdjęciach jest i opis filmu.

Ale rzeczywiście ostatnio zbyt często dodawane były tego typu informacje przy newsach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Hej Q, masz jakiś kontakt do Wolanda inny niż poprzez Facebooka? Przestał się odzywać.

Juby

Woland rzadko zagląda na fb. Spróbuj napisać do niego maila jeśli masz sprawę. Jego adres jest w całej masie działów filmowych na BC, jakie stworzył.

Rado