Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Spirit

Zaczęty przez Maxie Zeus, 13 Maj 2008, 17:05:41

Maxie Zeus

Juz 25 grudnia premiera kolejnego filmu, bedącego ekranizacją komiksu.
Mowa oczywiście o ''The Spirit'' rezyserii Franka Millera. Glówny bohater - Denny Colt, aka. Spirit, jest detektywem, podobnie jak Batman. I to nie jedyna rzecz jaka ich lączy ;D Obaj nie mają zadnych ponadnaturalnych zdolności, są zdani tylko i wylącznie na siebie.
Arch-nemesis'em Batmana jest Joker, a Spirit'a - Octopus (nie mylcie z marvelowskim doktorkiem ;D ) Ale co tu pisac. zobaczcie sami :

Gabriel Macht - Denny Colt / The Spirit

Samuel L. Jackson - Octopus
http://www.superherohype.com/news/spiritnews.php?id=7196

Scarlett Johansson - Silken Floss
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/ca/Silkenfloss.jpg

Eva Mendes - Sand Saref
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/04/SandSarifSprit.jpg

A to zdjecie Octopusa wlaśnie sie pokazalo w sieci:
http://superherohype.com/nextraimages/jacksonspirit2.jpg

Grim Knight

Stary, jakbym mial ukazywac jakieś podobie?stwa, to raczej Questiona, nie Batmana.

Boje sie tego filmu. Dlaczego? Poniewaz Eisner stworzyl go jako pastisz opowieści o super herosach, parodie, krzywe zwierciadlo zamaskowanych bohaterów. Tymczasem po zapowiedziach widac, jakobyśmy mieli otrzymac...hm....coś w stylu Sin Citowskim (spodobalo sie Frankowi filmowanie na Blue-boxie), lamane przez kino noir.

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Yoel

buahaha ha widzialem SKaRllet cie?, mova o nowym plakacie z THE SPIRIT
Pure evil never really dies.

Grim Knight

Tak jak mówie- za duzo tutaj SC, a za malo Eisnera.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

W sieci pojawil sie pierwszy trailer filmu ''The Spirit''. Sami zobaczcie...
http://www.film.gildia.pl/news/2008/07/spirit-trailer

Jasiu Ciast

jest jeszcze klimatyczny tesser
http://pl.youtube.com/watch?v=Fj-avI31YPE
ogólnie myśle ze film bedzie w pyte moze i przypomina sin city ale piwa nie pije sie zawsze innego tylko zlopie to ulubione 
Vote Harvey Dent

Maxie Zeus

Mnie jakoś nie zachwycil specjalnie ten trailer.... mam nawet pewne obawy, odnośnie tego filmu.

BTW: Mam taką prośbe Jasiu....móglbyc uzywac wielkich liter i znaków interpunkcyjnych ??

Jasiu Ciast

Cytat: Maxie Zeus w 16 Lipiec  2008, 22:31:11
Mnie jakoś nie zachwycil specjalnie ten trailer.... mam nawet pewne obawy, odnośnie tego filmu.

BTW: Mam taką prośbe Jasiu....móglbyc uzywac wielkich liter i znaków interpunkcyjnych ??
Spoko! Mnie tam ten film bardzo intryguje i z checią pójde na niego do kina.
Vote Harvey Dent

van hellsing

"i znowu wszystkiemu winien jest czarnuch"
Przejadly mi sie filmy typu: "zly murzyn kontra bohaterski bialas(najcześciej amerykanin)"
ile mozna??? Juz nie chodzi zlych afroamerykanów, tylko zawsze niezwyciezony ameryka?ski policjant idący sam przeciw calemu światu uzbrojony jedynie w wiernego Glocka i instyknkt gliniarza. Potem gadka typu:-Masz tylko jeden nabój.
-Ty tez.
-ooooo. Wiec znamy swoją bro?.

Albo inne:
-Hahaha! Naliczylem twoje strzaly. Wypstrykaleś sie. A 15 minut pó?niej strzelają po 50 strzalow z jednego pistoletu, który normalnie wystrzliwuje ich 6.

Nastepnie dziewczyna protytutka.
Nie dziwilbym sie, gdyby próbowali oskarzyc Spirita o zabicie policjanta którym byl, jeśli nie to pewnie jakiejś innej szychy. Bardzo czesto w adaptacjach komiksowych bohaterowie są oskarzani o morderstwo,stąd moje przyzwyczajenie. Spirit ma byc gatunku dramat-akcja, wiec Spirit bohaterską śmiercią zginie, zabijając Octopusa i ratując swoje miasto.


Jeśli ten film taki NIE bedzie, to milą checią go obejrze. Gdyby mialy sie sprawdzic moje przekonania, to i tak warto obejrzec, ze wzgledu na Samuela L. Jacksona- z nim kazdą szmire ogląda sie lepiej, oraz na to, ze to bedzie filmowa adaptacja komiksu.
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Grim Knight

Van....

Mam prośbe.

Poczytaj sobie ORYGINALNE komiksy Spirita autorstwa Eisnera.

Potem wyglaszaj tyrady o zlych czarnuchach i sztampie.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

1.Na początku (za czasów teasera) myślalem, ze zerują na Sin City
2.Po trailerze caly film moze lekko nawiązuje ale wygląda inaczej niz Sin City
3.Fabuly zdradzic nie zdradzil trailer (a sam jej nie znam bo nie czytalem komiksu) ale film wygląda dosyc dobrze
4.Warto zobaczyc ze zgledu na Samuela L. Jackson, który w momencie: What is it with you and the women
poprostu mnie zahipnotyzowal bo wyszedl naprawde dobrze (nawet w tak, krótkiej scence).

Grim Knight

Nie, nie zerują na Sin City, ale Millerowi spodobal sie blue-box i teraz chyba wszystko do ko?ca zycia na nim bedzie robil.

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

Na film sie wybieram, aczkolwiek zniechecilem sie troche do niego przez informacje, ze "ma byc humorystyczny", czy jakoś tak :(

PS. SC na plakacie jest niezla ;)
It's a funny world we live in.

Firm

"PS. SC na plakacie jest niezla Mrugniecie"

Dokladnie, dopiero teraz zwrócilem na to uwage ;]

Crane

Świetne plakaty (z wyjątkiem dwóch które pojawily sie wczoraj). Przerazający zwiastun. TRAGICZNY klip. To bedzie wielka kupa.

Nie bardzo, przynajmniej na razie, rozumiem co rezyser chce zrobic. Niektóre sceny wyglądają tak fatalnie, ze az nie moglem uwierzyc ze ktokolwiek wpadl na coś takiego. Zresztą naprawde mam gdzieś jakośc tego filmu, wazne ze Miller wykorzysta walory Evy Mendes, nie to co Ghost Rider. Brrr.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.