Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-Game

Zaczęty przez franek, 02 Kwiecień 2012, 18:53:57

franek

Tworzę właśnie Fan Game o Batmanie. Platformówka, chodzimy Nightwingiem i prawdopodobnie Batmanem i Robinem. Tu przyda mi się pomoc. Wiem jak wszystko zrobić, grę tworzę w The Games Factory. Potrzebuję kilka teł przedstawiającym dachy i ulice Gotham albo 640x480 albo 800x600. Jeśli ktoś znajdzie w necie lub sam narysuje będę wdzięczny, (no i jakiś akcent w postaci przezwiska na napisach końcowym mogę dorzucić, jeśli ktoś chce). Bardzo proszę o szybką pomoc bo do czwartku mam czas, w piątek zaczną się wyjazdy po rodzinach i to do niedzieli a w poniedziałek szkoła


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Dawno sko?czy?am szko??... ale nie wiedzia?am, ?e tak si? wszystko zmieni?o i teraz nawet w 'Lany Poniedzia?ek' si? do niej chodzi  =,(
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Ach, co a porażka. HAHAHAHAHAHA. Sorry. chodzi mi o to że zaraz po tych wszystkich dniach wolnych zacznie się szkoła. O Poniedziałku zapomniałem.


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Czyli Cię troszke pocieszyłam tą informacją =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Adriann

O fajnie że ty też robisz gry:) Ja robię w Game Makerze od Kilku lat,sam tworzysz animacje postaci?

franek

nie umiem tak narysować na komputerze, ale czasem biorę sprite jednej postaci i robię z niej kilka innych. Ale Nightwinga trudno mi zrobić. A poza tym nie potrafię zrobić w TGF czegoś takiego żeby się można było nawalać po pysku, więc ograniczam do batarangów i pochodnych, ulepszonych wersji. Zapewniam że będzie bogate otoczenie i różne charakterystyczne dla komiksu rzeczy, jak będzie mi się chciało to zrobię przerywniki filmowe.

Ukończyłeś jakąś grę? Jeśli możesz to podeślij na PW.


Show Must Go On!!!

Adriann

Tu tkwi mój problem że mało gier ukończyłem,ja jestem grafikiem bardziej niż programistą,słabo daję rade z kodem..a ty dobry jesteś w TGF? może bym mógł grafikiem być jeśli jesteś dobry i nasze pomysły by się zgrały:D
EDIT:
moje gadu:444054 Jeśli byłbyś zainteresowany,podam ci jaki mam skill w tym.

franek

Ja wszystkie gry ukończyłem i wypaliłem na płytce (chyba z 7 gierek) ale zgubiłem ją i nie mam kopii, szkoda bo byłem dumny ze swojego "Captain America - For Freedom & Justice". Ale możemy się zgrać, tylko że ja nie siadam często przed kompem, gdyż się uczę, ale to nie jest problem ;)


Show Must Go On!!!

Adriann

Hymm..ja sam słaby jestem jeśli chodzi o ukończenie czegoś..ale grafiki mogę robić jeśli ich poziom cie zadowoli,no i wspólna koncepcja(stawiam na realizm,nie lubię Robinów itp;D mroczny Batman rlz!) Ale myślę że spodoba ci się płynność animacji

franek

Jeśli mógłbyś zrobić Nightwinga i Bane`a to PLEASE!!! Mroczny Batman już jest u mnie gotowy.


Show Must Go On!!!

Adriann

Napisz proszę na gadu,za dużo szczegółów na forum;)

Altair

Franek, podesłałbyś tutaj jakąś swoją grę? Bo jeżeli stwierdziłbym na jej podstawie, że Batman będzie dobrej jakości to mógłbym Ci lekko pomóc przy grafice.

franek

Wybacz ale jak napisałem wszystkie gry które ukończyłem zgrałem na płytkę, ale płytkę zgubiłem i wszystko poszło się walić :\  Jutro jak skończę demo mojego innego projektu to wyślę.


Show Must Go On!!!

bart-allen

a ja chcę żebyś to przysłał bo musimy coś wiedzieć
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem