Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o Bat-Gry

Zaczęty przez Cowboy, 15 Lipiec 2010, 18:24:03

franek

Gry z tamtych czasów są o wiele trudniejsze od dzisiejszych. Wiem to z doświadczenia.
Niby nic specjalnego "skakanie po platformach" a jednak coś w tym jest.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Co polecacie zakupić Batman Lego czy może Batman Brave and the Bold ( wii ) ?

kelen

Ja bym zaryzykował i kupił Brave and the Bold, o ile lubisz serial, bo oprawa audiowizualna jest świetna. A jak nie, no to Lego :)

Leon Kennedy

Serial zarąbisty ( pisałem to już wielokrotnie ), zatem już wiem na co wkrótce wydać flotę.

Rexio

Ja te? bym chyba wola?a The  Brave and the Bold z powodu ?e jest na Wii , zreszt? wiele osób krytykuje Lego Batman'a jako gr? podobn? do wszystkich innych Lego z tym ?e gramy naszym Nietoperzem. Ale zawsze warto spróbowac , jak nie spróbujemy to si? nie dowiemy czy warto w to grac .  :P

Rexio

Dobra  ... a jakie gry z Batmanem polecacie na kompa oprócz Arkham Asylum ?

kelen

PC raczej posiada biedną bibliotekę gier z Batmanem. Lego Batman to całkiem niezła zabawa, Batman Returns to wizualnie śliczna przygodówka (odpalać pod emulatorem - DosBox). Vengance to ponoć dobra produkcja, ale nie miałem jej szansy sprawdzić (jeszcze).

franek

Vengeance to dobra produkcja nie wiem czemu ją tak krytykują.


Show Must Go On!!!

Rexio

Macie zamiar wziąśc udział w Beta testach gotham city mpostors ?  :)

Drawski

Zaraz dowiem się o co w tym chodzi, i rozważę to :). Na pewno nie kupię, bowiem oszczędzam na Arkham City.

kelen

Ja się zapisałem, jestem tylko ciekaw czy biorą pod uwagę ludzi spoza Stanów.

Rado

Zapisywałem się już na beta testy paru gier i nigdy nie miałem problemów, że jestem spoza Stanów więc i tu myślę powinno być dobrze...

ashelos

Też się zapisałem do CB :)
Znając niektóre amerykańskie firmy(albo amerykańskie filie azjatyckich firm) to odnośnie tego że jesteśmy z poza stanów, może być różnie. Ja trzymam kciuki za to że jednak pozwolą nam zagrać :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Gregman

Moje pytanie o Batman Sprawiedliwość ponad wszystko. Zegar można przesuwać po pokoju. O co z tym chodzi?