17 czerwiec 2021, 23:15:36

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - MR.JACK

1
Wasza twórczość / MacGyver
03 lipiec 2014, 13:38:30
Jeżeli macie konto na Facebooku, to serdecznie zapraszam do zajrzenia i polubienia mojej strony - https://www.facebook.com/MacGyverPolska :)
2
Ogólnie o Batmanie / Absurdy Bat-netu!
02 maj 2014, 22:13:33
Nie mogłem się powstrzymać, aby nie zacząć tego wątku.

Prawie jak co dzień przeglądam oferty sprzedaży - rzeczy związanych z Batmanem. W trakcie przeglądania aukcji, często rzuca mi się coś w oczy: zawyżona cena, jakość zdjęć, opis przedmiotu itp., ale to bije póki co wszystko.

Prawie 50 zł. za te "figurki", toż to prawie darmo ;)


 
3
Nosiłem się z zamiarem stworzenia tego wątku odkąd skończył się festiwal.

Czy w sieci dostępne są jakieś materiały, poza tymi które były dostępne na profilu facebookowym - Batcave, a także przez NRGeeka? Mam na myśli źródła, gdzie był nagrywany panel poświęcony grom z Batmanem, a także złoczyńcom wydawnictwa DC :)
4
Bat-Gry / Batman Forever - na wszystkie konsole
30 czerwiec 2010, 08:26:57
Temat służy wersjom tej gry na wszystkie konsolę jednak ja będę osobiście faworyzował wersje na SNESa, która osobiście posiadam w swoich zbiorach ;)


Gra w zasadzie nie ma fabuły, idziemy przed siebie, skaczemy po platformach, znajdujemy "sekretne" pokoje i obijamy przeciwników gradem ciosów żywcem wyciągniętych z mega hitu tego producenta (Acclaim) Mortal Kombat. Co ma wspólnego Mroczny Rycerz z uniwersum MK, zapytacie? Jak się okazuje w tym przypadku ma. Przede wszystkim animacje ruchów, ciosy oraz pozę. Batman został przeniesiony do gry w ten sam sposób co postacie w MK. Czyli przełomowy wówczas, wyszło? Po upływie lat... Dalej zadowalająco, Gacek na 16 bitowej konsoli wygląda jak ten grany przez Vala Kilmera. Z charakterystycznych ruchów naszego bohatera mamy wciąganie się, bujanie na batarangu, szybowanie na pelerynie oraz zasłanianie peleryną. Lokacje w grze są mroczne i ciemne, to dobrze bo daję to więcej mroku niż w samym "dziele" Schumachera. Mamy tryb kooperacji grę można przejść z drugą osobą, jak w kultowej Contrze na NESa. Można również na samym początku wybrać Robina i nim przejść grę oraz pobić przeciwników w trybie trening. Na tym niestety zalety się kończą. Ponieważ lokacje oraz przeciwnicy są powtarzalni. To pierwsze, jest jeszcze znośne jednak kolejny przeciwnik ze zmienioną tylko nazwą np. na Shogun i dodaną aureolą... Już nie. Nie ma misji batpojazdem i chwytliwej muzyki, która jednak jak na warunki SNESa wypada po prostu dobrze, tylko.

Słowo na koniec, gra dla bat-fanów prezentuje umiarkowany poziom, można pograć, posiadać w swoich zbiorach i od czasu do czasu zacząć grę od początku. Tak, od początku. Niestety twórcy NIE zaopatrzyli gry w opcje save (jak w wielu grach na SNESa) oraz password, więc zmuszeni jesteśmy znowu zaczynać od początku.

 

5
Bat-Gry / Batman Return DOS version
24 sierpień 2009, 10:15:27
Na Batcave można sobie poczytać o tej gierce... Moim zdaniem najlepsza próba przeniesienia gacka na PC. Świetny klimat, muzyka rodem z filmu, ach te midi songi... Mimo upływu lat i braku wszystkiego co teraz mają Crysisy i inne podobne, w grę gra się wyśmienicie. Mimo braku cięcia się na najlepszych sprzętach i gumisiowych potworków, grę tę można polecić każdemu.;)

Gra wychodziła prawie na wszystkich najpopularniejszych (wówczas) formatach (również na Pegasusie, sam mam ;) ). W postaci bijatyk jak na Super Nintendo...

Screeny:6
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
23 sierpień 2009, 20:58:30
Dziwne że takiego tematu się nie doszukałem. Jako fani gacka, pewnie każdy z nas ma coś z nim związane: DVD, CD soundtrack, plakat, grę...
Więc generalnie temu służy temat. Wrzucamy fotkę bat-zbiorów i wymieniamy się poglądami na ich temat.

Ja zacznę, perła mojej kolekcji pierwszy oficjalny Polski komiks o Batmanie. Nabyty w Gdańsku na targach "Dominikańskich":


Długopis marki Parker, z limitowanej serii promującej film Dark Knight: