26 lipiec 2021, 15:19:20

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Zaczęty przez Silent Dark, 20 marzec 2008, 18:09:40

Juby

Zmiana forumowej twarzy z Batmana (lub jego wrogów) po ponad trzech latach. Od dłuższego czasu szukałem czegoś związanego z moją drugą największą pasją, czyli Terminatorem, i znalazłem, akurat tuż przed premierą najnowszego filmu. :)

Q, musiałem importować awatar z innego forum (linkiem). Czy jest możliwość zwiększenia limitów narzucanych podczas wgrywania awatarów bezpośrednio na forum? Np. wymiarów do 150x150 (w dobie monitorów 1920x1080 to chyba nie za dużo) i wagi do 40KB?

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Obywatel Wayne

Cześć Juby. Skąd bierzesz takie fajne awatary? Polecisz jakąś stronę z nimi? Google kiepskie propozycje składa.

Juby

02 listopad 2019, 09:14:49 #392 Ostatnia edycja: 02 listopad 2019, 09:21:58 by Juby
Hej, dzięki wielkie. Skąd je biorę? Sam je robię. :)

W tym przypadku znalazłem mural z Terminatorem, którego ktoś wykonał na Lublinieckim parkingu za Lidlem. Znalazłem kilka jego zdjęć w google, wybrałem to, na którym było najmniej refleksów świetlnych zdradzających, że to zdjęcie i odpowiednio je przerobiłem (choć nie idealnie, głowa endoszkieletu Terminatora wyszła mi trochę zbyt wąska, celowo nie usunąłem jednego pęknięcia na murze, które wygląda fajnie, no i chyba za mocno go wyostrzyłem).

- Morgan Freeman

Mr.G

Piękny mural!
Kto wie czy już wkrótce, po polskiej premierze nowego Terminatora, nie pojawi się przy nim kilka zniczy...

Obywatel Wayne

02 listopad 2019, 13:27:06 #394 Ostatnia edycja: 02 listopad 2019, 13:33:46 by Obywatel Wayne
Fajny ten mural, kiedyś podjadę do Lublina zrobić mu zdjęcia na mój Instagram.

Zrobiłem to samo co Juby - znalazłem w sieci mural i wyciąłem z niego awatar. Postawiłem na mural art z Nowego Jorku:

https://streetartnyc.org/blog/2015/01/26/comic-characters-on-nyc-walls-john-crash-matos-ozmo-jerkface-mr-oneteas-and-see-one/

Juby

No i ekstra, wyszło ci lepiej niż mi. :D

- Morgan Freeman

Juby

Nowe oczy, nowy ja. 8) Z tej okazji nowa twarz na wszystkich stronach / forach na jakich mam konto. Awatar jest mojego autorstwa. Powstał poprzez zmodyfikowanie grafiki, którą kilka miesięcy temu znalazłem w dobrej jakości w sieci, a którą wcześniej można było znaleźć w materiałach dodatkowych do Batman - Początek w wydaniu 2DVD pośród niewykorzystanych plakatów do filmu. Efekt jest na tyle zadowalający, że mam nadzieję pozostać przy nim dłużej, jak przy Keatonie z BR, który towarzyszył mi z drobnymi przerwami kilka lat. A może pozostanę przy nim już w ogóle? Byłoby fajnie, bo oddaje sedno moich dwóch największych pasji, jakimi są kino oraz Batman = Batman z mojego ulubionego filmu o nim.

- Morgan Freeman

Funky

Bardzo ładny avatar i gratuluje umiejętności graficznych :)

Mam taką prośbę czy ktoś mógłby ułożyć baretki obok siebie w takiej kolejności?

1.
2.
3.

Interesuje się falerystyką (szczególnie NRD-owską) i byłoby wspaniale mieć w sygnaturce odznaczenia które miał Generaloberst Willi Stoph 30 kwietnia 1956 roku kiedy powstała pierwsza dywizja Narodowej Armii Ludowej NRD. Wiem mam dziwne zainteresowania ale co tam ;)

Juby

- Morgan Freeman

Red Robin

No ten Mural to robi wrażenie, ciekawe ile wykonanie takiego dzieła zabiera czasu.
"Wystarczy jeden zły dzień..."

Funky

Johnny Napalm

Kurde, super awatar. Fajne, symboliczne połączenie tych nietoperzy z jedną z najlepszych filmowych masek Batmana ever.

Mural prima sort. Zajebiste! Aż wpadł mi do głowy pomysł na nowy rysunek. Tym razem połączenie światów Transformerów z Terminatorami. Heh, tylko w tym przypadku kto by komu metalowe dupska skopał?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Nawzajem by się pokonali i zniszczyli przy tym całą planetę.

Juby

Nowy rok, nowy ja (o ile wcześniej nie natchnie mnie na zmianę). ;D Po miesiącach z Batmanem wracam do Terminatora. Awatar starałem się uzyskać z fotografii, którą znalazłem w sieci, ale była w kiepskiej jakości, więc musiałem ją połączyć z inną (lepsza jakość, ale przycięta pod okładkę wydania DVD pierwszych trzech Terminatorów). Efekt jest zadowalający, choć muszę sprawdzić jeszcze na kilku innych monitorach, jak się prezentuje i dokonać ewentualnych poprawek.

- Morgan Freeman