Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman

Zaczęty przez Anarky, 24 Maj 2010, 17:36:05

Anarky

Wola?em j? tak? jak w Volume 2

A przy okazji jedna z ok?adek  czterocz??ciowej historii ''HEAT'' z Batman: Legends of the Dark Knight

Ja wam pokażę!

m2reily

Ogólnie postindustrialny look nie pasuje do Seliny. Zawsze wolałem kiedy sprawiała wrażenie eterycznej i zmysłowej kusicielki, a nie dominy.    
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Anarky

Postindustrialny ? Catwoman nawet w swoim wygl?dzie ze srebrnej ery prezentowa?a si? lepiej ni? chocia?by w nowych historiach tym bardziej uwa?am w Hush. Zreszt? Catwoman to posta? równie? ?le prowadzona przez DC, je?li chodzi o dodawanie do universum Catwoman II / Holly Robinson. Bo w?a?nie za to nie podoba mi si? DC, za tworzenie postaci ''X'' wielu nie zawsze potrzebnych nast?pców i tak powstaje ''X1'' "X2'' itd.
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

To ta dziewczyna z Year One??

Łubudu

Cytat: Leon Kennedy w 17 Czerwiec  2010, 17:13:04
To ta dziewczyna z Year One??
Tak to ona. Nie ukrywam ?e zawsze darzy?em Kotk? sympati? i zawsze uwa?a?em ?e jest najodpowiedniejsz? partnerk? dla Batmana. Podoba?a mi si? jej rola w Hush, dlatego za bardzo nie psiocz? na jej bycie "t? dobr? ale nie do ko?ca." Powrót Bruce'a powinien sporo namiesza?. Swoj? drog?, jego rzekoma ?mier? nie zrobi?a moim zdaniem na niej nale?ytego wra?enia. Ale mo?e to taka silna kobieta po prostu :) Obecny wygl?d bardzo mi odpowiada: stonowany i prosty, ale dzia?a. Krótkie w?osy te? dobrze si? prezentuj?. Ten z czasów KnightQuesta jest lekko zdzirowaty, ale co ja b?d? udawa? ?e mi si? nie podoba... Swoj? drog? Gotham City Sirens nie ma w?asnego w?tku, a Catwoman jest z owej trójcy moj? ulubion? bohaterk?. Co my?licie o tej serii?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Anarky

Cytat: Łubudu w 17 Czerwiec  2010, 18:16:10
Ten z czasów KnightQuesta jest lekko zdzirowaty, ale co ja będę udawał że mi się nie podoba...

A widzisz w tym wyglądzie jest to coś  ;D
Ja wam pokażę!

(A)nonim

CytatSwoją drogą, jego rzekoma śmierć nie zrobiła moim zdaniem na niej należytego wrażenia.
Heh, ten wątek właściwie nie został nawet poruszony!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Koteczek wiedział, że Bruce sobie ze wszystkimi pogrywa i śmiga po różnych czasach... Więc postanowiła spokojnie sobie na niego poczekać :P

Anarky

Powracając jednak do komiksów, zapoznałem się ostatnio z dwuczęściowym alternatywnym Catwoman: Guardian of Gotham. Muszę przyznać że historia prezentuję się znakomicie i śmiało mogę stwierdzić że lepiej od Catwoman Annual #3. Catwoman tym razem w roli obrońcy i strażnika Gotham City, mamy więc Cat-Signal, Kyle Manor, Catcave i Catmobile. Kim więc jest w tym komiksie Batman ? szalonym mordercą i psychopatą. Z tą historią trzeba się po prostu obowiązkowo zapoznać, ahhh któż z nas facetów nie chciał by mieć takiej służącej jak Brooks...  :D

Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Sama Lara byłaby zawstydzona przy tej piękności :). Małe pytanko: Jak Gacek kończy??

Anarky

Najkrócej i najogólniej mówiąc najprawdopodobniej ginie
Ja wam pokażę!

Mel

Cholerny skurczybyk z tego Batmana w tym komiksie. Na dodatek niemal nigdy nie schodzi mu z twarzyczki ten szelmowski uśmieszek...No tak, i też Jokera "brzydko" potraktował - tak bez spoilerowania. Jednak historia mimo alternatywy, to sztampą zalatuje, a już od pierwszej strony spotkania Catwoman z Batmanem może przewidzieć ich rozwijającą się relację.

Anarky

Nie zgodzę się że jest sztampą, historia jest bardzo ciekawa przez właśnie swoją alternatywność i jednak nadaje jednak nieco inny punkt widzenia na świat Batmana. Bo oto świat Batamana jakby stał się światem Catwoman, zresztą jest w sumie jakby nie patrzyć dość tragiczna opowieść dla samej głównej bohaterki. A Joker ? kto się nim przejmuję, on tu w tym komiksie pełni rolę dodatku tak naprawdę.
Ja wam pokażę!

Mel

Ja się przejmuję, ale to też całkowicie zrozumiałe, co? ;D
Jak dla mnie,to tylko odwrócono role i nadano brutalniejszych cech i nic więcej. Jakby to nie była alternatywa, to raczej sam komiks wypadłby poniżej krytycznej. To już lepiej się prezentuje ten annual, w którym Catwoman i Batman (jako małżeństwo) razem po zmroku odwracali Gotham do góry nogami.

Anarky

Jak najbardziej się tego spodziewałem ;)
A ten annual sama przyznaj prezentuje się lepiej bo i Jokera rola jest w nim większa.
Ja wam pokażę!