Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Charism

Tak jak Vincent - nie chce mi się wierzyć, ze gość juz widział film. ;)

Patryk02099x

a... o to chodziło Vincentowi. Moim zdaniem jednak to bardzo prawdopodobne, że widział, bo często pokazuje się film pojedynczym krytykom przed premierą, bo po części daje to wytwórni obraz tego, jakie mogą być recenzje i czy trzeba mocno promować film, czy sam się da radę w jakimś stopniu obronić.

rocklee

Leon, ja uwa?am ?e jestem zbyt g?upi by si? domy?li? pewnych rzeczy z jaki? szczegó?ów, ale s? tutaj bystrzejsi którzy mog?.
Dzisiejszy zwiastun da? mi do my?lenia w zwi?zku ze scen? bójki batmana i bane'a, je?li czyta?e? ten spoiler co do zako?czenia od juby'ego, to czytaj:

Spoiler
Otó?, czy mo?e by? tak i? ta scena która pokazuje nam walk? batmana z bane'm, gdzie batman przegrywa i na ko?cu bane niesie jego mask?, jako pokonanego, ?e jest to tylko sprytny monta? maj?cy nas odwie?? od tego gdzie naprawd? le?y ta scena?
W tym zako?czeniu od juby'ego, jest co? takiego i? batman ?amie bane'a, a catwoman batmana, tak jakby by?a po stronie bane'a, czy jest wi?c mo?liwo?? i? catwoman sta?a po stronie bane'a i zwabi?a batmana w miejsce gdzie b?dzie musia? walczy? sam na sam, a gdy batman jednak pokona? bane'a to ona go dobi?a? i ?e jest to zako?czenia z w?a?nie t? walk? któr? widzimy w zwiastunie, tutaj wygl?da jakby catwoman go tam zwabi?a i odci??a drog? http://static.moviefanatic.com/images/gallery/the-dark-knight-rises-still-batman-and-catwoman.jpg
Do my?lenia mi da?a ta scena z dzisiejszego zwiastuna gdy batman stoi przed t? krat? i patrzy takim spojrzeniem na catwoman i obraca si? i widzi bane'a.
Oczywi?cie mog? si? myli? lub co? ?le zinterpretowa?, je?li tak, to mi napisz bym wiedzia?, ?e mój detective mode nawala ;)
[Zamknij]

oficer

rocklee
Nie wiem co jest prawdą a co fałszem, wszystko okaże się po premierze. Ale czy nie uważasz, że byłoby to strasznie kiczowate gdyby to
Spoiler
Catwoman zabiła Batmana ::) Jeśli w ogóle istnieje taka możliwość, że zginie... No bo zobacz , w filmie pojawia się taki skur**** jak Bane, który wiadomo jak rozprawił się z Nietoperzem w komiksie a tutaj Kotka "najważniejsze" odwaliłaby za niego. No sorry ... chyba niemożliwe. A co do umiejscowienia sceny walki i urywku sceny kiedy Bane niesie w ręku rozerwaną maskę Batmana - moim zdaniem są to sceny bezpośrednio korespondujące ze sobą w filmie i nie ma tu żadnego zabiegu zastosowanego dla zmyłki, tzn. jest walka i Batman dostaje łomot po czym Bane ściąga i rozrywa jego maskę na znak zwycięstwa z myślą, że już Batman się nie podnesie. Oczywiście pisząc "podniesie" nie mam na myśli tego, że dosłownie w tym momencie wstanie ;) Poza tym jest taka scena kiedy Catwoman spogląda przez kraty z lekko wystraszoną miną - myślę, że jest chyba kompletnie zaskoczona finałem walki Bane`a z Batmanem i tu następuje jej przejcie na drugą stronę, tzn. przestaje współpracować z Bane`m (przypuszczam, że wcześniej działała w jakimś stopniu z nim)
[Zamknij]
This is no time for fear .... That comes later

cukier

Cytat: oficer w 20 Czerwiec  2012, 08:55:58
rocklee
Nie wiem co jest prawdą a co fałszem, wszystko okaże się po premierze. Ale czy nie uważasz, że byłoby to strasznie kiczowate gdyby to
Spoiler
Catwoman zabiła Batmana ::) Jeśli w ogóle istnieje taka możliwość, że zginie... No bo zobacz , w filmie pojawia się taki skur**** jak Bane, który wiadomo jak rozprawił się z Nietoperzem w komiksie a tutaj Kotka "najważniejsze" odwaliłaby za niego. No sorry ... chyba niemożliwe. A co do umiejscowienia sceny walki i urywku sceny kiedy Bane niesie w ręku rozerwaną maskę Batmana - moim zdaniem są to sceny bezpośrednio korespondujące ze sobą w filmie i nie ma tu żadnego zabiegu zastosowanego dla zmyłki, tzn. jest walka i Batman dostaje łomot po czym Bane ściąga i rozrywa jego maskę na znak zwycięstwa z myślą, że już Batman się nie podnesie. Oczywiście pisząc "podniesie" nie mam na myśli tego, że dosłownie w tym momencie wstanie ;) Poza tym jest taka scena kiedy Catwoman spogląda przez kraty z lekko wystraszoną miną - myślę, że jest chyba kompletnie zaskoczona finałem walki Bane`a z Batmanem i tu następuje jej przejcie na drugą stronę, tzn. przestaje współpracować z Bane`m (przypuszczam, że wcześniej działała w jakimś stopniu z nim)
[Zamknij]


podpisuje się pod tym rękoma i nogami. tak wg mnie właśnie będzie.

rocklee

Spoiler
Przypominam o plakacie gdzie catwoman ?amie szpilk? batarang. Nie wydaje mi si? aby te szpilki i plakat by?y przypadkowe, cho? mog? si? myli?.
I te? nie mówi? i? bane nie mo?e sobie poradzi? z batmanem i wkracza catwoman i ?amie batmana, tylko ?e np. bane robi co chce z batmanem, batman nie chce przekroczy? swojej granicy, ale nie widzi innego wyj?cia i skoro nie mo?e wywrze? bólu na bane'ie przez mask? która go znieczula, postanawia go zabi?. Catwoman jest zdziwiona i mo?e zabi? go podst?pem, bior?c pod uwag?, ?e ona, batman czy bane to inna liga, przecie? catwoman te? jest wyszkolona, mo?e go zabi? gdy ten b?dzie w szoku po tym co zrobi?. Ja tak tylko sobie to rozwa?am, wiem ?e to nie jest a? nadto sensowne i logiczne, po prostu dla mnie w jakim? stopniu jest.
W samych zwiastunach s? te? zwroty które mo?na myli? co do tego do kogo s? kierowane.
Wi?c np. to ?e "powiniene? si? go ba?, tak jak ja" jest o bane'ie i mo?e catwoman jest zszokowana kiedy batman zabija bane'a.
[Zamknij]

Patryk02099x

Dla tych, którzy znają niby-zakończenie:
Spoiler
Ja też ma sporo wątpliwości co do zakończenia, które niby wyciekło. Gdyby Catwoman miała stać się zabójczynią Batmana, to niby czemu JGL miałby z nią się pogodzić, skoro on sprawia wrażenie maniaka na punkcie Batmana. Oczywiście może być tak, że zbyt kuszące będzie dla niego noszenie tego stroju, ale jednak jakieś dziwne to zakończenie.... No a pomijając JGL to jeszcze jest właśnie kwestia tego, że Selina nie wydaje się aż tak ważną postacią, aby mogła złamać Batmana. Tzn. ona sporo namiesza w TDK i pewnie sporo jej tam będzie, ale chodzi mi o samą "wagę" tej postaci w uniwersum.
[Zamknij]

rocklee

Spoiler
No ale to jest wizja nolana, może on chcę właśnie zrobić "albo umierasz jako bohater, albo żyjesz i stajesz się przestępcą". Może on chce takiego zakończenia, nie zupełnie jasnego, może chce jakąś postać wyróżnić, w przeciwieństwie do komiksu.
[Zamknij]

Konrad

Spoiler
Bardziej uwierzylbym w nastepujace zakonczenie - Batman likwiduje Bane'a. Bruce Wayne przekracza wlasna granice(o ktorej wspomnial Rocklee) i widzi co sie dzieje/co sie stalo. Mroczny rycerz prosi Seline, aby go zabila.

Plus ewentualnie.

Pakt na linii Bruce-Selina-John-ew. Gordon zwiazany z trwaniem legendy o Batmanie - Po smierci Bruce'a nowym Mrocznym rycerzem zostaje John Blake.

W trailerze "The Dark Knight Rises" zwiazanym z Nokia, Bruce Wayne mowi w wiezieniu(?): "Nie boje sie, jestem zly".
[Zamknij]

Leon Kennedy

CytatLeon, ja uważam że jestem zbyt głupi by się domyślić pewnych rzeczy z jakiś szczegółów, ale są tutaj bystrzejsi którzy mogą.

Ke? Napisałem tylko, że nie bardzo wierzę w to zakończenie. Wydaje mi się głupie i naiwne.

Spoiler
Catwoman zabijająca Batmana, nowy Batman i po co to komu? Moge jeszcze uwierzyć, że Catwoman robi to co robi dla wyższego dobra np. ratując miasto, ale nowy Batman ::)
[Zamknij]

rocklee

Spoiler
batman dla podtrzymania legendy itd. to wg mnie ma bardzo du?y sens, tak jak wcze?nie batman wzi?? na siebie win? za denta, tak teraz móg? zosta? zast?piony za to i? np. zabi? bane'a i sta? si? z?oczy?c?.
[Zamknij]

Konrad

Wyklatkowalem trailer "The Dark Knight Rises" zwiazany z Nokia:
Spoiler
0:06 - Bane uderza w sciane/filar. Jezeli popatrzycie sie uwaznie na powierzchnie to zauwazycie kontury w tym miejscu - Jakby element sciany/filaru zostal polozony na nowo. Ciekawe czy ma to zwiazek z podlozeniem ladunkow wybuchowych przez Bane'a.

1:21 - Wypadek samochodu kierowanego przez Johna Blake'a. Chyba, ze dwa ujecia zostaly zmontowane celowo. Przed kolizja widac scene, w ktorej John Blake nagle zaslania sie reka i skreca kierownica auta.

1:33 - Ktos spada do wody. Nie wiem kto jest, moze to komisarz Gordon?
[Zamknij]

Leon Kennedy

Spoiler
Cytat1:33 - Ktos spada do wody. Nie wiem kto jest, moze to komisarz Gordon?

Gordon.
[Zamknij]

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Charism

Właściwie to poza horoskopem nic ciekawego. Piszą mi, bym zmienil pracę. :<

No i burglaries plague.