Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Charism


jakura

A ja już mam dosyć nowych fotek/filmików. Jeszcze trochę i dowiem się za dużo.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

kelen

Podany został kolejny, prawdopodobny czas trwania TDKR


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Q ciekawe jaką będziesz mieć przyjemność z oglądania filmu skoro dajesz nam tyle spoilerów. Oj ciężki jest los administratora ;) A co do filmu to po materiale z MTV muszę przyznać że wygląda to zajebiście. To może być naprawdę lepsza historia niż w "TDK" i z klimatem w stylu "Batman Begins". A to się rowna genialny film 8)

Q

A kto mówi, że ja te spoilery czytam? Ale przy takim zalewie spoilerów, niektóre zaczynają się wykluczać, więc nic nie jest pewne ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

rocklee

Szczerze? ja czytam wszystko jak leci, ogl?dam wszystko i wiecie co wiem? nic, od pocz?tku mia?em jak?? teori? co do nogi bruce'a i tej walki któr? widzimy w jaskinii chyba gacka i ju? sam nie wiem, czy to walka na pocz?tku, czy w ?rodku, czy na samym ko?cu... wi?c by?cie si? nie bulwersowali ?e spoileruje, bo wiem tyle co wy czyli nic ju? nie wiem xD

Funky

http://www.youtube.com/watch?v=rP2l4-XlVlI Muzyka z materiału który został zaprezentowany podczas MTV Music Awards. Bardzo dynamiczny kawałek który zapowiada fantastyczny score ;)

cukier

Cytat: rocklee w 06 Czerwiec  2012, 19:51:29
Szczerze? ja czytam wszystko jak leci, ogl?dam wszystko i wiecie co wiem? nic, od pocz?tku mia?em jak?? teori? co do nogi bruce'a i tej walki któr? widzimy w jaskinii chyba gacka i ju? sam nie wiem, czy to walka na pocz?tku, czy w ?rodku, czy na samym ko?cu... wi?c by?cie si? nie bulwersowali ?e spoileruje, bo wiem tyle co wy czyli nic ju? nie wiem xD

to samo tutaj. Wnioski: same domys?y i poszlaki. To jest nakr?canie i robienie wody z mózgu :)

rocklee

Najgorsze co oni robi? to z t? mirand? tate aka
Spoiler
thalia al ghul xD

Najpierw mówi? ?e to jest miranda, ?adna thalia.
Potem mamy zdj?cia jak jest w ubraniu typowym dla ligi cieni, potem widzimy j? w tumblerze i mamy pewno?? kim jest.
To aktorka j? graj?ca mówi i? jest to bizneswoman walcz?ca o ekologi? xD
A w spotach i zwiastunach puszczaj? tylko scenki jak si? ca?uje z bruce'm jakby naprawd? chcieli nam wmówi? i? to tylko miranda tate, taka rolka, ?adna thalia.
A ja si? pytam, jak zakr?cili z liam'em neeson'em? ?e nie by?o go, neeson: ja nic nie wiem o tdkr, potem ?e by? jeden dzie?, a teraz jak w ko?cu si? neeson przyzna? ?e gra w tdkr?
[Zamknij]

Q

Kilka informacji na temat Catwoman i Bane'a - http://www.batcave.com.pl/2012/06/kim-sa-catwoman-i-bane-w-the-dark-knight-rises/

Jaki? wielkich spoilerów nie ma, ale potwierdza si? kilka informacji na temat tych bohaterów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Przeczytajcie to:
http://forums.boxoffice.com/index.php?/topic/7-the-dark-knight-rises-tickets-on-sale-monday-june-11-noon-pacific/page__st__11400__p__289437#entry289437

Czy?by TDKR tak jak i poprzednie Batmany mia?by omin?? Chiny (podczas gdy takie "Podró? na Tajemnicz? Wysp?" by?y tam wy?wietlane) i pogrzeba? tym samym wszelkie szanse na walk? o box office'owe przebicie "Avengers"? :P

Patryk02099x

Wydaje mi się, że Warner będzie chciał tam wyświetlić Batmana za wszelką cenę, a stosunki między Chinami a Ameryką chyba się polepszyły, przynajmniej jeśli chodzi o gospodarkę, więc myślę, że Chiny ustąpią, a może nawet ostatecznie zdejmą te ograniczenie już na zawsze.

LelekPL

Też mi się wydaje, że wyświetlą tam ten film. Tym bardziej, że Bale jest teraz dość dużą gwiazdą w Chinach, po filmie Flowers of War, a także celebrytą za jego małą "akcję społeczną", którą przeprowadził na tamtym terenie.

Prezesi Warnera byliby idiotami gdyby tego nie wykorzystali.

Juby

Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów TDKR na pokazy filmu minutę po północy w piątek 20 lipca (w USA dokładnie o 18:00 czasu polskiego). Jej rezultaty są szokujące. Już padł rekord świata (ponad 13000 sprzedanych biletów) a nie minęła nawet doba i sprzedaż nie zaczęła się w wielu rejonach świata.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=453214964688524&set=o.101926883209234&type=1&ref=nf

W dodatku tak wyglądają przykładowe sale, na których można zaklepywać już miejsca:



A tak wyglądają sale na nowego Spider-Mana, który startuje ponad dwa tygodnie wcześniej (;D):


Kina nawet bez pokazów minutę po północy zapowiadają nawet do 6 seansów filmu dziennie. Co jeszcze bardziej mnie dziwi, widziałem rozpiskę seansów filmu z kina w Yorkshire, i można było tam zauważyć, że godziny rozpoczęcia kolejnych seansów TDKR dzielą aż 3 godziny i 20 minut!!! Czyżby ostatni Batman miał trwać grubo ponad 3 godziny? :o