Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

LelekPL

Nowe logo jest? To ja już nie idę do kina ;)

Ale serio, to dobrze wiedzieć, że do tej kampanii reklamowej znowu włączają fanów. Nas to ominie, ale mimo wszystko jest to fajny smaczek.

kelen

Jedno z haseł w trailerze brzmi "Faith is broken". Podoba mi się to:D

rocklee


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Patryk02099x

Nareszcie kampania ruszyła! Co do tego 11 maja to powiedziałbym, że może plakat, ale czy to nie za późno już? Wydaje mi się, że kinowy poster powinien zostać opublikowany jeszcze w tym tygodniu(plotki wskazują na to, że tak się stanie) i to nawet nie jeden, a kilka... Jeszcze jest taka opcja, że ludzie z tej stronki mocno przesadzają i np. będzie to któryś z kolei plakat albo jakiś jeden screen czy banner... Ostatecznie reklama telewizyjna, ale czy nie lepiej ją premierowo puścić w telewizji?

Juby

Kolejne typowania od boxofficemojo na lato, tym razem rynku wewnętrznego:
http://boxofficemojo.com/news/?id=3433&p=.htm

Jak widać, Batman jest po raz kolejny wymieniany jako pewny zwycięzca w tym roku. $500M dotąd zdołały zarobić tylko 3 tytuły (z czego jeden to TDK, a pozostałe dwa to ostatnie fabularne filmy Camerona), ale szanse na taki wynik są duże i trzymam kciuki aby tak się stało.

Woland

Zawsze możesz do oporu odwiedzać kino, nawet po kilka razy dziennie, o ile się da. Wspomożesz z pewnością ten szczytny cel;)

You're in for a show tonight, son.

rocklee

Jeśli chodzi o filmy komiksowe, to mamy the avengers, the amazing spider-man i batman.

TDKR ma widownię fanów batmana nolana.
The Avengers okazał się lepszy niż typowano wszędzie, tutaj także i zarabia obecnie świetnie.
The amazing spider-man, mroczniejsze podejście do postaci, ambitniejsze, oprócz fanów spideya, dzieciaków ma jeszcze jeden target, czyli ludzi którzy po prostu będą chcieli zobaczyć jakiś film by się rozluźnić i wybiorą spideya zamiast batmana.

Tak więc to typowanie na batmana może się okazać mylne.

Patryk02099x

Ale Spider ma otwarcie 3 tygodnie przed Batmanem, więc swoje do tego czasu zarobi a Batman to będzie po prostu takie BUM! i otwarcie albo rekordowe albo na 2gim miejscu, choć trzeba wziąć pod uwagę, że HPiIS2 były w 3D,  bo inaczej chyba dalej by nie pobiły TDK.

Juby

Cytat: Woland w 03 Maj  2012, 09:17:48
Zawsze możesz do oporu odwiedzać kino, nawet po kilka razy dziennie, o ile się da. Wspomożesz z pewnością ten szczytny cel;)

;)

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 09:53:20
TDKR ma widownię fanów batmana nolana.

Nie tylko. :P

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 09:53:20
The amazing spider-man, mroczniejsze podejście do postaci, ambitniejsze, oprócz fanów spideya, dzieciaków ma jeszcze jeden target, czyli ludzi którzy po prostu będą chcieli zobaczyć jakiś film by się rozluźnić i wybiorą spideya zamiast batmana.

Skąd wiesz kogo wybiorą? Znasz wszystkich ludzi świata? ::)

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 09:53:20
Jeśli chodzi o filmy komiksowe, to mamy the avengers, the amazing spider-man i batman.

MIB3 to też adaptacja komiksu.

rocklee

Nie, mib to nie adaptacja, to że są komiksy o mib, nic nie znaczy, bo sam scenariusz nie czerpię żadnego pomysłu z komiksów, tylko ma czystą historię, napisaną od zera. W sensie komiksowe chodziło mi o takie które są dość popularne i miały bądź mają regularnie serie.

Skąd wiem, co wybiorą? bo znam ludzi którzy nie czytają komiksów i idą do kina, tak jak moja siostra, gdyby miała wydać ileś złotych na bilet, to pójdzie na spider-mana i tak powie większość ze względu na to iż spider-man ma z reguły więcej żartów, efektów specjalnych i co zauważyłem oglądając z tdk z rodzicami, mniej scen dłużących się.

Juby

Ale śmiesznie się z tobą rozmawia. Wszyscy w twoim otoczeniu muszą się świetnie z tobą bawić, bo zawsze jak się odzywasz od razu mają banana na twarzy. A wiesz skąd to wiem? Bo moja siostra jak przeczytała twoją wypowiedź to zrobił jej się banan na twarzy. A moi rodzice jak czytali twoją wypowiedź to im się trochę dłużyła.

A jaki z tego morał. Twoja siostra, rodzina i ktokolwiek kogo znasz, to nie wyznacznik wszystkich ludzi tego świata. Ludzie mają teraz internet i sprawdzają w nim, na jaki film bardziej warto iść. ::)

A MIB3 jest taką samą adaptacją jaką były Batmany Burtona i Schumachera (w których też nie było widać jakiś większych czerpań z konkretnych komiksów). Skoro istnieje taki komiks, to jest to taka sama adaptacja jak i TASM.

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 16:52:30
Skąd wiem, co wybiorą? bo znam ludzi którzy nie czytają komiksów i idą do kina(...)


rocklee

Ale ty jeste? baran... chodzi o stereotyp... da?em przyk?ad moich rodziców, ale tak?e rówie?ników, którzy maj? komiksy za bajki i gdy b?d? szli od tak do kina z nudów, to wybior? spider-mana, tylko i wy??cznie ze wzgl?du na fakt ?e jest wi?cej akcji i humoru, a olej? batmana ze wzgl?du na przegadanie filmu.

To ?e mnie i ciebie to interesuje, nie znaczy ?e wszystkich, a przewracanie oczami nic nie da, bo taka jest prawda ?e wielu ludzi nie czeka na filmy, ale idzie z nudów i gdy b?dzie mia?a wybra? spider-mana... jak mam ci wyt?umaczy? ?e nie chodzi o przewag? spider-mana nad batmanem, tylko fakt, ?e spider-man jest bardziej popularny w ró?nych przedzia?ach wiekowych, a ci którzy nie lubi? "takich bajek" i tak wybior? spideya, bo b?dzie wi?cej efektów.
Mo?e tylko ja mam takie otoczenie ?e nie czytaj? komiksów i uwa?aj? to za bajki, ale jak ju? mieli by i??, do poszli by na spider-mana i avengers, ni? batmana.

Co wa?niejsze, powtórz?, chodzi mi o adaptacje komiksowe oparte na regularnych seriach, a nie takie gdzie bardziej znany jest film, ja np. nie wiedzia?em ?e mib mia?y komiksy i wi?kszo?? pewnie te?, bo miby tak jak nie wiem... ?ó?wie ninja? nale?? do tej grupy, gdzie nie s? z nimi uto?samiane przez wi?kszo?? osób, bardziej je uto?samiaj? z kreskówkami czy filmami.



Post Merge: 03 Maj  2012, 17:11:02

I sko?cz z tym memem, bo jak chcesz u?ywa? jednego gifu by podkre?li? sw? wypowied?, to id? na joemonster'a, tam ka?dy wypowiada si? g?upim komentarzem tak by by? zauwa?onym i koniecznie zabawnym.

Juby

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 17:09:29
Ale ty jesteś baran... chodzi o stereotyp... dałem przykład moich rodziców, ale także rówieśników, którzy mają komiksy za bajki i gdy będą szli od tak do kina z nudów, to wybiorą spider-mana, tylko i wyłącznie ze względu na fakt że jest więcej akcji i humoru, a oleją batmana ze względu na przegadanie filmu.

To że mnie i ciebie to interesuje, nie znaczy że wszystkich, a przewracanie oczami nic nie da, bo taka jest prawda że wielu ludzi nie czeka na filmy, ale idzie z nudów i gdy będzie miała wybrać spider-mana... jak mam ci wytłumaczyć że nie chodzi o przewagę spider-mana nad batmanem, tylko fakt, że spider-man jest bardziej popularny w różnych przedziałach wiekowych, a ci którzy nie lubią "takich bajek" i tak wybiorą spideya, bo będzie więcej efektów.
Może tylko ja mam takie otoczenie że nie czytają komiksów i uważają to za bajki, ale jak już mieli by iść, do poszli by na spider-mana i avengers, niż batmana.


A więc powtórzę pytanie: znasz wszystkich ludzi na świecie i wiesz co wybiorą?


LelekPL

Cytat: rocklee w 03 Maj  2012, 17:09:29
Ale ty jeste? baran... chodzi o stereotyp... da?em przyk?ad moich rodziców, ale tak?e rówie?ników, którzy maj? komiksy za bajki i gdy b?d? szli od tak do kina z nudów, to wybior? spider-mana, tylko i wy??cznie ze wzgl?du na fakt ?e jest wi?cej akcji i humoru, a olej? batmana ze wzgl?du na przegadanie filmu.

To ?e mnie i ciebie to interesuje, nie znaczy ?e wszystkich, a przewracanie oczami nic nie da, bo taka jest prawda ?e wielu ludzi nie czeka na filmy, ale idzie z nudów i gdy b?dzie mia?a wybra? spider-mana... jak mam ci wyt?umaczy? ?e nie chodzi o przewag? spider-mana nad batmanem, tylko fakt, ?e spider-man jest bardziej popularny w ró?nych przedzia?ach wiekowych, a ci którzy nie lubi? "takich bajek" i tak wybior? spideya, bo b?dzie wi?cej efektów.
Mo?e tylko ja mam takie otoczenie ?e nie czytaj? komiksów i uwa?aj? to za bajki, ale jak ju? mieli by i??, do poszli by na spider-mana i avengers, ni? batmana.

Co wa?niejsze, powtórz?, chodzi mi o adaptacje komiksowe oparte na regularnych seriach, a nie takie gdzie bardziej znany jest film, ja np. nie wiedzia?em ?e mib mia?y komiksy i wi?kszo?? pewnie te?, bo miby tak jak nie wiem... ?ó?wie ninja? nale?? do tej grupy, gdzie nie s? z nimi uto?samiane przez wi?kszo?? osób, bardziej je uto?samiaj? z kreskówkami czy filmami.



Post Merge: 03 Maj  2012, 17:11:02

I sko?cz z tym memem, bo jak chcesz u?ywa? jednego gifu by podkre?li? sw? wypowied?, to id? na joemonster'a, tam ka?dy wypowiada si? g?upim komentarzem tak by by? zauwa?onym i koniecznie zabawnym.

To czemu TDK zarobi? wi?cej ni? jakikolwiek film ze Spider-manem? Nie ma w tym logiki, ?e wi?kszo?? ludzi pójdzie na Spider-mana

Co do MIB, to rzeczywi?cie sam zapomnia?em, ?e jest na podstawie komiksu... co nie znaczy, ?e nie jest na podstawie komiksu!