Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Manigoldo

Moje zdanie jest takie, że jeśli to ładnie sklei to i może dać 10 wrogów.
Jak moja mama oglądała TDK, na tvn, to i przy niej rzuciło mi się na oczy to (choć wcześniej mi to nie przeszkadzało) że są strasznie długie nudne przerywniki, że nolan nie umiał tego wyważyć, skoncentrował się na ogólnym założeniu tego co zrobi joker i jako go powstrzyma batman, że reszta zeszła na drugi plan. Tym samym mieliśmy długie i ździebko nudne przerywniki, a gdy była akcja, to trwała i trwała i trwała bez sekundy na wytchnienie, co nie? mnie się przynajmniej tak wydaje. Jeśli nolan by stworzył równowagę, między akcją, a scenami spokojnymi to wszystko się uda z palcem w dupie. W końcu wszystko się wiąże, rass al ghul = talia = liga cieni = bane  i tu drugi wątek, dr hugo strange któremu pomaga policja, ci komandosi do pokonania batmana xD
jakby nie patrzeć to szykuje się lepszy film od tdk. Choć oprócz tych filmów typowo zajebistych rozrywkowych, to zapowiada się dobrze "urealniony i ździebko mroczny spider-man" i x-men first class, które może pobić, że tak ujmę króla pg13 (tdk i tdkr) w adaptacjach komiksowych.

Q

Marion Cotillard i Joseph Gordon-Levitt i oficjalnie w "TDKR".

Jednak ani Talia ani Black Mask a nikt inny, tylko Miranda Tate członkini zarządu Wayne Enterprises i policjant John Blake - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1303236894&archive=&start_from=&ucat=12&;
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

Nolan uwielbia zaskakiwać.

Po części to dobrze, bo Cotillard w roli Talii z wyglądu mi nie pasowała.
It's a funny world we live in.

Q

Co do Levitta to w sumie spodziewałem się, że nie będzie to żaden ze złoczyńców i wiele było przypuszczeń, że zagra jakiegoś glinę, ale liczyłem że w filmie pojawi się Talia.

Jednak mimo wszystko udział Marion bardzo mnie cieszy. Wreszcie w "Batmanie" Nolaną zapowiadają się ciekawe role kobiece.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Ja jestem zaskoczony. Dwie postacie stworzone na potrzeby filmu? Co? mi si? nie wydaje. Id? o zak?ad, ?e Miranda Tate to tylko przykrywka dla Talii, która b?dzie chcia?a zniszczy? Wayne'a od wewn?trz.

Q

W "BB" by? Henri Ducard pomagaj?c Wayne'owi który okaza? si? Ghulem, tak wi?c w "TDKR" mo?e by? Miranda Tate podgajaj?ca Bruce'owi, która oka?e si? Tali?. Ale równie dobrze mo?e si? okaza?, ?e ?adnej niespodzianki nie b?dzie, bo tego typu spekulacje dotyczy?y ju? w "TDK" postaci, któr? zagra? Anthony Michael Hall.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

Bane, Catwoman, i jeszcze do tego Talia? Co za du?o to niezdrowo :] A jak dla mnie dla Bane'a powinno by? po?wi?cone najwi?cej czasu na ekranie, Catwoman mo?e by? drugoplanowa, dlatego oby te spekulacje (Miranda Tate = Talia), cho? prawdopodobne, okaza?y si? nieprawd?, chyba ?e film mia?by trwa? oko?o 3h. : P

Edit: Jednak?e, je?li ma nie by? Talii, to po kiego grzyba daj? m?odego Al Ghula? Bruce pozna? go kiedy by? ju? w ?rednim wieku, dlatego s? dwie opcje: albo mamy Tali?, albo Bane powi?zany jest z Ra'sem.
It's a funny world we live in.

Manigoldo

Wg mnie to oczywiste, ?e bane oka?e si? uczniem Bane'a, który to mia? l?k przed nietoperzami, ale rass al ghul wyci?gn?? do niego r?k?, gdy ten dowiaduje si? ?e jego mistrz nie ?yje, a zabi? go Nietoperz, to uznaje to ostateczny test, by zaj?? jego miejsce. Co do talii to my?la?em ?e to jedyne s?uszne wyj?cie dla cottilard, ale zwró?cie uwag?, ?e dla catwoman, te? pisa?o selina kyle/anne hathaway, a dzisiaj jest praktycznie pewne, ?e b?dzie catwoman, ludzie b?dzie talia xD

Juby

Cytat: Manigoldo w 19 Kwiecień  2011, 22:47:32
Wg mnie to oczywiste, ?e bane oka?e si? uczniem Bane'a

Aha? ;)


Co do samej wiadomo?ci. Czemu prawie wszyscy pisz? co? w stylu: "Mamy ju? Bane'a i Catwoman, na co nam Talia? Ile ma by? tych przeciwników nietoperza?".
Nie przyjmujecie do wiadomo?ci tego, ?e Catwoman mo?e by? przest?pczyni?, ale nie by? czarnym charakterem i jednym z wrogów g?ównego bohatera? Nolan mo?e j? zrobi? jak w komiksach lub w TASie, jako sojuszniczk? Mrocznego Rycerza (co bardzo by mi odpowiada?o).

Vaherem

Nolan ponownie zrobił nas w balona. Tyle czasu podgrzewać atmosferę, żeby ujawnić, że w sumie są to niewielkie role... Węszę podstęp. 

Manigoldo

No bo marion zagra talie pod przykrywką w wayne enterprises.

Q

Tak jeszcze w nawi?zaniu do tych "przykrywek", redaktor BOF uzupe?ni? swój komentarz do tego og?oszenia dodaj?c stwierdzenie:
Cytat: http://www.batman-on-film.com/THE-DARK-KNIGHT-RISES_news_Cotillard-JGL-roles-revealed_4-19-11.html
Like I said, "Wow!" And for the time being, I shall keep my mouth shut. But just remember...

With Chris Nolan, it's never, Never, EVER as it seems.


W nowym numerze Empire ukaza? si? wywiad z Tomem Hary'm  http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=20157459&postcount=97

Niestety o "TDKR" nie m praktycznie nic. Ciekawa jest natomiast wypowied? Toma na temat Nolana:
CytatHe’s like a swan; very elegant on top, but underneath he’s paddling like fuck.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo


Leon Kennedy


LelekPL

No i zapowiada si? sromotna pora?ka Bruce'a, przynajmniej w pierwszym starciu z Banem. Jestem tylko ciekaw jakie alibi Alfred wymy?li dla niego tym razem. By? mo?e wyjazd do Indii, z dala od reporterów, na rehabilitacj?, co? na podobie?stwo odcinka z Cassandr? w Batman: Gotham Knight. Cieszy mnie to, bo Bruce zmagaj?cy si? z w?asnymi niedoskona?o?ciami i uszczerbkami na zdrowiu to wi?cej miejsca na popisy aktorskie Bale'a. Co? czego troch? zabrak?o w TDK, a w tym filmie potencjalnie mo?e by? mnóstwo okazji na wg??bienie si? psychik? Batmana - ?a?oba po Rachel (?) na któr? nie specjalnie by?o czasu w TDK, skomplikowane relacje z Gordonem, niech?? ze strony spo?ecze?stwa, by? mo?e trójk?t mi?osny, dylemat moralny a propos Seliny, s?abo?? fizyczna, rehabilitacja. Jest tych mo?liwo?ci a? nadto.