Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight: 15 lat Mrocznego Rycerza

Zaczęty przez LelekPL, 18 Lipiec 2018, 11:41:34

Juby

Można zaktualizować nazwę wątku, bo od dziś to już 15 lat. Niesamowite jak to zleciało i jakie wrażenie film nadal robi na widzach. Mało tego, w USA pozostaje największym sukcesem kasowym wytwórni Warner Bros. ($535 milionów), co jest chyba na ten moment najdłuższym osiągnięciem dla któregokolwiek studia. Jego weekend otwarcia został wprawdzie pobity przez ostatniego Pottera, TDKR i BvS, ale to zasługa 3D, większej ilości IMAXów i innych ekranów specjalnych oraz wyższych cen biletów w ogóle. Pod względem samej liczby sprzedanych miejsc na film, TDK nadal w WB nie ma sobie równych.

8 sierpnia 15 rocznica polskiej premiery i mojego pierwszego seansu. Na pewno płytka 4K trafi tego wieczoru do mojego odtwarzacza :)

LelekPL

Wczoraj sobie powtórzyłem z okazji rocznicy. Jak zwykle było warto.

Leon Kennedy

#32
Cała trylogia leży na półce na Blu -ray  ( ostatnio przechodzę z kolekcją właśnie na ten odtwarzacz ) i w końcu trza ją odpalić i znów zanurzyć się w tej świetnej części jak i genialnej całej trylogii.

CytatMało tego, w USA pozostaje największym sukcesem kasowym wytwórni Warner Bros. ($535 milionów), co jest chyba na ten moment najdłuższym osiągnięciem dla któregokolwiek studia.

O cholercia!!! I to jest coś! Film w pełni na to zasługuje 🔥❤️🔥❤️🔥🔥

Juby


Wczoraj minęło 16 lat odkąd to zdjęcie i ta linijka tekstu Jokera pojawiło się na stronie whysoserious.com. 5 lat temu nie mogłem znaleźć nagrania na YT, więc wrzucam teraz. Co roku w Halloween chwyta mnie nostalgia za tym genialnym marketingiem i wyczekiwaniem na TDK.

LelekPL

Szczerze to tego nawet nie pamiętałem, ale i tak tęsknię za marketingiem viralowym z tego filmu. The Batman trochę próbował, ale to nie ten sam poziom.