Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Leon Kennedy

Ja tam w sobotę w ogóle nie mogłem wejść na forum...

Juby

Nikt nie mógł. Forum nie działało przez cały weekend.

Leon Kennedy

Ok, a co się w sumie stało?

Wayne

Wiecie co, szokuje mnie to. Że ktoś może woleć chaotyczna, upośledzona pod względem archiwizacji grupę na Facebooku, niż coś tak fajnie zaprojektowanego jak forum dyskusyjne. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia z czymś tak rozbudowanym jak świat Batmana, który przez mnogość bat rodziny i przeciwników jest jak uniwersum wewnątrz uniwersum (DC). Szkoda że na forum jest taka a nie inna aktywność. Jest to pewnego rodzaju błędne koło, bo nie ma motywacji by pisać o rzeczach, skoro wiesz ze feedback będzie zerowy, a taki na pewno pozostanie bo nie zaczniesz - a dlaczego nie zaczniesz, napisałem wcześniej.

Nie zanosi się by status for jako skansenu polskiego internetu się zmienił, bo nowe pokolenie z FB przesiada się na tik toka. Czyli coś jeszcze bardziej minimalistycznego, stawiającego na szybki bodziec.

Po_prostu_smyk

Cytat: Wayne w 05 Sierpień  2023, 00:00:15Wiecie co, szokuje mnie to. Że ktoś może woleć chaotyczna, upośledzona pod względem archiwizacji grupę na Facebooku, niż coś tak fajnie zaprojektowanego jak forum dyskusyjne. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia z czymś tak rozbudowanym jak świat Batmana, który przez mnogość bat rodziny i przeciwników jest jak uniwersum wewnątrz uniwersum (DC). Szkoda że na forum jest taka a nie inna aktywność. Jest to pewnego rodzaju błędne koło, bo nie ma motywacji by pisać o rzeczach, skoro wiesz ze feedback będzie zerowy, a taki na pewno pozostanie bo nie zaczniesz - a dlaczego nie zaczniesz, napisałem wcześniej.

Nie zanosi się by status for jako skansenu polskiego internetu się zmienił, bo nowe pokolenie z FB przesiada się na tik toka. Czyli coś jeszcze bardziej minimalistycznego, stawiającego na szybki bodziec.
Trend bierze się z wygody. Facebooka każdy ma pod ręką. No prawie każdy. Nie każdy ma konto na Socialce, ale telefon jest już normą w kieszeni i z niego bliska droga. Forma wymagają większego zachodu, więc ludziom się nie chce. Sam łapię się na tym, że z for korzystam wyłącznie mając dostęp do komputera, a telefon, który mam częściej w ręku, tylko pod facebooka itd.

Crowridd

Cytat: Wayne w 05 Sierpień  2023, 00:00:15Wiecie co, szokuje mnie to. Że ktoś może woleć chaotyczna, upośledzona pod względem archiwizacji grupę na Facebooku, niż coś tak fajnie zaprojektowanego jak forum dyskusyjne.

Zdecydowanej większości użytkowników to jednak nie przeszkadza. Za 10 lat (pewnie mniej) te grupki będą pewnie takim samym marginesem, jakim są dziś fora :)

MJ

Ja np w ogóle nie posiadam Social Mediów i jedyne miejsce gdzie piszę w necie to te forum.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Miss_Quinn

Mam prywatnie tylko 2 konta Social Mediach( Facebook i Instagram), i mimo że zdarza mi się pisać na grupkach na facebooku to jednak wole fora.
Bo tutaj mam wszystko ładnie uporządkowane i jeśli czegoś szukam to szybko mi idzie jak znajdę coś tutaj niż na grupce, gdzie muszę się przebrnąć przez masę innych postów zanim znajdę ten jaki szukałam.
Bardzo się cieszę, że jednak dalej są gdzieś jeszcze fora które nie " umarły" i dalej żyją mimo doby portali społecznościowych.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

mlempicki

Kiedy w końcu aktualizacja informacji o komiksach wydanych w Polsce. Mamy październik, a tam są informacje z lipca. Pozdrawiam

Q

Wszystko wcześniej czy później zawsze zostanie zaktualizowane. Informacje o komiksach wydanych w sierpniu i wrześniu też już się doczekały.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)