Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 Kwiecień 2016, 18:10:52

Juby

Ale ludzie krwawią na czerwono. A wampiry żywią się ludźmi. Wampiry bez krwi od razu kojarzą mi się ze Zmierzchami, Blade to drugi obok Punishera superbohater Marvela, który moim zdaniem powinien powstawać wyłącznie w rated-R, nawet Deadpoola 3 w PG-13 łatwiej będzie mi zaakceptować.

Dla mnie wersja ze Snipesem była tak dobra i powstała w szczytowym okresie kina, że nie widzę na razie szans na to, aby wersja MCU miała go przebić. Ale poczekam na zwiastuny, przy takim castingu roli głównej warto dać mu szansę.

Wayne

Wystarczy zmienić krew wampirów w MCU na czarną i po problemie.

Juby

#182
Cytat: newtime w 03 Sierpień  2022, 19:23:42Jeśli chodzi o wampirów wystarczy ustalić ze w tym świecie wampiry krwawią np na czarno wiec juz znika jakakolwiek granica i mogą tryskać czarną jucha ile tylko chcą

Cytat: Juby w 03 Sierpień  2022, 19:35:04Ale ludzie krwawią na czerwono. A wampiry żywią się ludźmi.

Cytat: Obywatel Wayne w 04 Sierpień  2022, 01:01:45Wystarczy zmienić krew wampirów w MCU na czarną i po problemie.



Po raz drugi, jak zmiana krwi wampirów na czarną wpłynie na takie sceny?




Na Fantastyczną czwórkę niespecjalnie czekam, pewnie przez to że były już trzy podejścia do tych bohaterów i w sumie drugie pasowało do MCU. Serial o Daredevilu będzie miał we mnie widza, o ile nie będę musiał przed nim nadrabiać Defenders i trzeciego sezonu Netflixa, których nadal nie widziałem. Najbardziej czekam na trzecich Strażników Galaktyki i trzeciego Ant-Mana, wszystko co później - zobaczymy. W sobotę 10 września o godzinie 19:00 polskiego czasu odbędzie się panel MCU podczas D23. Niedługo więc powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat przyszłych widowisk z tego świata.


newtime

#183
Wystarczy odpowiednie kadrowanie i parę zabiegów aby wysysanie krwi było wciąż brutalne beż pokazywania rzeki krwi o ile wgl jest to potrzebne. Mieliśmy już film o wampirze w roli głównej w tym roku z marvela i obyło się bez krwi. Poza tym blade nigdy nie kojarzył mi się z jakąś przesadna brutalnością wiem że stare filmy bawiły się krwawa przemocą ale bardziej mi zależy na fajnej fabule, klimacie oraz postaciach. Pewnie gdybym miał wybór to tez wolał bym R ale nie jest to coś co było by wyznacznikiem. Blade będzie polował oraz zabijał wampiry, nie koniecznie musimy ogladac ich ofiary tak jak nie musimy oglądać ludzi skrzywdonych przez jokera, co nie zmienia faktu że nie miał bym  nic przeciwko 😀

Miss_Quinn

O samych filmach średnio się wypowiem, bo prawda jest taka że gdybym miała zrobić swój osobisty ranking filmów to post byłby bardzo długi. Dlatego o poszczególnych filmach, się wypowiem w osobnych wątkach jeśli mają( bo też jestem akurat w trakcie powtarzania sobie parę produkcji i będę miała pretekst do pisania).
Jeśli chodzi o moje odczucia co do Faz, to niestety najsłabszą jest 4 faza gdzie ratują ją seriale bo filmy średnio mi się podobały( albo to jest już moje zmęczenie nimi).
Skoro już przeszłam do seriali, to postanowiłam zrobić swój osobisty ranking bo trochę ich się nazbierało. ostatnim czasie:
1.Loki, WandaVision, Moon Knight- U mnie stanowią pierwsze miejsce, bo są to produkcje które ogląda mi się z wielką przyjemnością i lubię do nich wracać( szczególnie tutaj dałam na tym miejscu serial Loki, za bardzo dobry sezon 2 który mimo że jeszcze się nie skończył sprawił że przywrócił mi w wiarę w seriale od MCU).
2. Hawkeye, Falcon and The Winter Soldier- Zero zaskoczenia, skoro pojawił się u mnie w moim rankingu ulubionych seriali. Ale co do drugiego serialu, dałam drugie miejsce bo mimo parę minusów jednak dobrze się go oglądało.
3. Ms.Marvel i Mecenas She-Hulk- Te produkcje znalazły się na tym miejscu, bo nie są one dobrymi produkcjami ani złymi. Początki ich były fajne, ale dalej było gorzej.
4. What If- Z tym serialem mam taki problem, że na 9 odcinków tylko 3 mi się podobały pozostałe tak mocno średnio( dla mnie niektóre odcinki były odgrzewanymi kotletami udawającymi że są świeże). Ale jako że ma wyjść 2 sezon to daje jednak szanse jemu, stąd dostał takie miejsce bo mimo że był zły ma jeszcze szanse znaleźć się wyżej.
5. Secret Invasion- Ostatnie miejsce u mnie zajmuje największa jak do tej pory serialowa wpadka w całym MCU, czyli serial o którym już zapomniałam i mimo że premiera była 21 czerwca a ostatni odcinek 26 lipca zupełnie zapomniałam o czym on był. Gdzie w poprzednich serialach, mimo że niektóre oglądałam raz- dwa jestem w stanie powiedzieć o czym były. Dlatego mimo dobrej obsady, ten serial musiał znaleźć się na tym zaszczytnym ostatnim miejscu.


"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

#185
Byłem na marvelkach i mocno średnie. Film w sumie ratują postacie i całkiem niezła chemia między nimi. Ale w gruncie rzeczy tylko między Ms. Marvel i tą młodą, zapomniałem już jak się zwie... A no właśnie między Ms. Marvel czyli tą młodą, a Kapitan Marvel. Zaś imię głównej złej dalej nie pamiętam i już tak pozostanie, taki to fajny był złol. Humor jeszcze miejscami był fajny i sceny akcji spoko. Zwłaszcza ta pierwsza. Jeśli idzie o kolory , to tak bez wyrazu znów im wyszło...Takie 5.5 może 6/10

Musiałem go trochę zmodyfikować 😄