Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

newtime

Każdy film do premiery Supermana bedzie klapa finansowa wlacznie moim zdaniem, nie widze powodu zeby bylo inaczej nie zaleznie od promocji. Dopiero przy batmanie jeśli supek bedzie ciepło przyjety moze coś sie zmienic, poki co widzowie nie chcą chodzic na te filmy, bo sa słabe lub przeciętne , dopoki nie powstanie słowo szeptane ze warto na te filmy chodzic, to nie widze szans na poprawe. Chyba ze Chiny znowu uratuja Aquamana

Po_prostu_smyk

Myślę, że Aquaman 2 i Joker 2 są w ciut lepszej sytuacji. Pierwsze części dobrze poradziły sobie, miały ciepłe przyjęcie wśród publiczności. Niewykluczone, że chętnie ludzie ruszą na nie do kin i zwróci się to.

Na BB nie patrzę tak optymistycznie, ponieważ dość cicho jest o tym filmie, mimo dobrze przyjętych zwiastunów. Nie działali nad marketingiem przed strajkiem, teraz mają mocniej uwiązane ręce. No będzie ciężko.

Miss_Quinn

Nie byłabym taka pewna co do Aquamana 2, bo może wyjść taka sytuacja że większość ludzi odpuści sobie kino( między innymi że gra tam Amber Head, która nie oszukujmy się sporo ludzi wkurzyła) i zaczekają bardziej na tym jak będzie on dostępny PVOD lub na Maxie.
Jedyny film jaki może liczyć, że nie będzie on klapą jest Joker 2. Bo jednak sporo ludzi polubiło pierwszą część i chętnie wybiorą się na drugą + gra tam Lady Gaga( a każdy jest ciekawy jak sobie poradzi jako Harley Quinn).
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 13:31:10James Gunn ogłosił na początku lutego 1 rozdział DC Studios
31 stycznia.

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 13:31:10o Benie Afflecku dowiedzieliśmy się miesiąc później.
Ponad miesiąc wcześniej.

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 13:31:10Przez miesiąc wiele czasu mogło się wydarzyć, na pewno się odbyły rozmowy
Na pewno? Skąd to wiesz? Właśnie powyżej pokazałem, że w ogóle nie sprawdzasz o czym piszesz, tylko wyciągasz informacje z kapelusza. Jak masz jakieś zdjęcia, lub nagrania z tych spotkań, albo wypowiedź Bena, który to potwierdza, wklej je tutaj proszę i wtedy pisz, że "na pewno" się odbyły.

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 13:31:10Warner nie rusza tak wcześnie z promocjami swoich filmów.
W jakiej alternatywnej rzeczywistości? Bo w naszej Warner odpieprzał już takie akcje, że głowa mała, za co krytykuję ich kampanie filmów DC od niemal dekady. Suicide Squad, The Batman, The Flash, Justice League miały pierwsze zwiastuny, a niektóre też plakaty już na rok, a czasami nawet więcej przed kinową premierą. Druga Diuna, która ma premierę miesiąc przed Aquamanem ma już plakat, dwa zwiastuny i masę fotek = promują ją od jakiegoś czasu i starają się, aby o filmie było głośno. W temacie Aquamana cisza.

Pierwszy Aquaman z premierą w ten sam weekend co sequel otrzymał pierwszy trailer i plakat 21 lipca 2018. Czyli teoretycznie mogłem pośpieszyć się z wytknięciem braku marketingu, bo może ruszą z nim w przyszłym tygodniu. Z drugiej strony, pierwszy film nie był odwlekany tyle razy, co sequel i nie był już od tak długiego czasu w post-produkcji.

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 13:31:10a zważ, że jest teraz strajk, który uniemożliwia im prowadzenie kampanii reklamowych.
Strajk scenarzystów miał dokładnie zerowy wpływ na pojawianie się w sieci trailerów, posterów i movie stills. Strajk aktorów z tego co mi wiadomo też nic w tej kwestii nie zmienił. Aktorzy i scenarzyści nie mogą reklamować filmów fizycznie, w wywiadach, na ściankach, na eventach, itp.

Cytat: Po_prostu_smyk w 16 Lipiec  2023, 14:00:09Na BB nie patrzę tak optymistycznie, ponieważ dość cicho jest o tym filmie, mimo dobrze przyjętych zwiastunów.
Podeślesz jakieś linki? Nie widziałem ostatniego trailera i nie śledziłem za bardzo reakcji na pierwszy, ale te które widziałem były w jakichś 90% negatywne.

newtime

Nie wiem za bardzo o czym jest dyskusja? Rozumiem że Gunn napisał ze jest otwarty na współprace z Affleckiem jako reżyserem a w wcześniej Affleck powiedział ze nie jest zainteresowany? Jaki tutaj jest problem? Może na jakimś etapie były prowadzone rozmowy albo pojawiła sie jakaś nieścisłość. Cała dyskusja miałą by sens gdyby Affleck wprost powiedział ze nic takiego nie bylo a Gunn kłamał na jego temat. Jest jedynie wpis Gunna oraz wywiad  Bena. Wgl po co miałby to robić? Gunn zdejmuje Cavilla ale będzie specjalnie kłamał ze chce z Affleckie być może pracować? Może to Aflleck kłamie? Jak Momoa który widział całe ukończone Synder cut u Zacka na telewizorze wiele miesięcy przed zgodą Hbo a potem sie okazało ze film wcale nie jest ukończony ;D

Po_prostu_smyk

Spokojnie Juby. Sprawdzam co piszę, więc Twoje zarzuty są absurdalne :) Jedynie pomyliłem się o kilka dni z ogłoszeniem Gunna, dziękuję, że poprawiłeś mnie z tym. O Afflecku dowiedzieliśmy się w marcu, nie grudniu.

- Ogłoszenie Gunna https://www.ign.com/articles/dcu-chapter-one-gods-and-monsters-james-gunn-peter-safran
- Affleck nie wyreżeruje https://ew.com/movies/ben-affleck-will-not-direct-batman-james-gunn-dc-movies-after-justice-league/

Całkowicie zgadzam się z Newtime. Słuszne podejście, na tym zakończmy  :)

Nie bardzo rozumiem do czego mam Ci link podesłać? Do zwiastunów? No znajdziesz je na oficjalnych kanałach WB.

Juby

Linki do tych pozytywnych opinii o zwiastunach, o wysokiej liczbie lajków/ małej dislajków, o wysokiej liczbie wyświetleń. Skoro piszesz że odbiór był pozytywny to czymś to poprzyj, bo ja spotkałem się - nie tylko w sieci - z masakrującymi opiniami.

O Afflecku Gunn pisał jeszcze w grudniu 2022 i utrzymywał to do lutego na swoim twitterze. Ben jednoznacznie stwierdził, że nie bierze pod uwagę reżyserowania czegokolwiek z DCU/ dla Gunna.

newtime

#772
Cytat: Juby w 18 Lipiec  2023, 11:49:10O Afflecku Gunn pisał jeszcze w grudniu 2022 i utrzymywał to do lutego na swoim twitterze. Ben jednoznacznie stwierdził, że nie bierze pod uwagę reżyserowania czegokolwiek z DCU/ dla Gunna.

Gunn utrzymywał do lutego  a wywiadzie z marca jeśli dobrze rozumiem Ben powiedział ze po Lidze nie chce nic reżyserować, nie oskarżył nikogo o kłamstwo i nie stwierdził ze żadnych rozmów nie było, powiedział nawet ze zna kierunek tylko dodał ze nie będzie brał w tym udziału, no to co się nie zgadza?  Nie dogadali sie  koniec końców  tyle. Ile razy Ben mial juz, pisać , grać potem reżyserowac Batmana zeby miesiac pozniej mówił ze nie czuje sie na siłach.

Po_prostu_smyk

Cytat: Juby w 18 Lipiec  2023, 11:49:10Linki do tych pozytywnych opinii o zwiastunach, o wysokiej liczbie lajków/ małej dislajków, o wysokiej liczbie wyświetleń. Skoro piszesz że odbiór był pozytywny to czymś to poprzyj, bo ja spotkałem się - nie tylko w sieci - z masakrującymi opiniami.

O Afflecku Gunn pisał jeszcze w grudniu 2022 i utrzymywał to do lutego na swoim twitterze. Ben jednoznacznie stwierdził, że nie bierze pod uwagę reżyserowania czegokolwiek z DCU/ dla Gunna.
Jeśli możesz to poświęć chwilę na przejrzenie reakcji pod zwiastunami z oficjalnych kanałów. Naprowadzą Cię one na reakcje :) Miejsc jest znacznie więcej, ale ograniczę je do minimum ze względu na Twój czas odpowiedzi.

https://www.youtube.com/watch?v=4wxyy8Rcz4k&ab_channel=DC
https://youtu.be/UljKRKmfdkw

Zgadza się. Ben podważył swój udział w reżyserowaniu Batmana. Nie robił tego w tym samym czasie, co Gunna wypowiedzi tylko dopiero w marcu. Tak jak pisze @newtime, nie dogadali się w tym czasie i tyle. Nie wiem gdzie tu widzisz kłamstwa ze strony Gunna, trochę przekoloryzowałeś fakty.

Juby


Leon Kennedy

Najsmutniejszy powrót do roli w historii kina, to powrót Keatona do roli Batmana. Batgirl se skasowali, z Aquamana wycieli, smutne to 😭 A tak się cieszyłem na jego powrót, a oni wszystko zniszczyli. Z Flashem to chyba była ich wielka łaska. Płakać się chcę... Wycięcie Bena nawet nie będę komentować, a może jednym słowem BURDEL!!!!!!!!

newtime

Batgirl mi szkoda, bo mówimy o skończonym filmie ale The Flash kompletnie mnie wyleczył z chęci oglądania Keatona jak batmana w kolejnych produkcjach, nawet gdyby powstał kiedyś Beyond to wolał bym innego Wayne, ten konkretny trochę creppy batman pasuje mi tylko u Burtona jeśli go wyciągamy z poza tej otoczki, to traci cały urok jak dla mnie 

Leon Kennedy

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Dla mnie w The Flash Keaton był jednym z najlepszych co nam dał ten film i po ludzku chciałbym go jeszcze zobaczyć w mniejszej czy większej roli, ale chciałbym i to bardzo. Dla mnie każda scena z nim była fantastyczna. A zapowiedzi co do jego powrotu były bardzo optymistyczne, a teraz chyba nie zostało nam już nic... 😟😓😥

Juby

Ja mam podobnie do @newtime, z tym że nie widzę problemu, aby filmowy Batman Beyond był w stylistyce filmów Tima Burtona. Po materiałach z Batgirl widać, że twórcom udało się uchwycić tę "otoczkę".

Pierwsza prognoza box office dla Blue Beetle'a jest miażdżąca!
https://www.boxofficepro.com/long-range-box-office-forecast-blue-beetle-and-strays/

$12-17 milionów w weekend otwarcia i $27-55 mln w USA. Budżet to podobno aż $120 milionów (większy niż przy Batdziewczynie i obu Shazamach!), więc zapowiada się na kolejną spektakularną klapę.

Leon Kennedy

Ponoć Gal wraca i WW3 będzie częścią nowego DCU. Jeśli to się potwierdzi, a raczej tak, bo sama Gal o tym poinformowała, to nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

https://comicbook.com/movies/news/gal-gadot-wonder-woman-3-james-gunn-peter-safran-dc-films/