Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez MJ - 24 Czerwiec 2024, 20:23:40
Juby odejmiesz punkt nawet jeśli to będzie bardzo dobry odcinek?
Btw 10 odcinków to trochę mało, ale dobre i to.
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 24 Czerwiec 2024, 15:51:52
Jeśli w ogóle się nie pojawi, to będę mocno zdziwiony...
Ostatnia wiadomość przez newtime - 24 Czerwiec 2024, 14:36:49
Cytat: Juby w 24 Czerwiec  2024, 10:54:30Jeśli kitrają jego obecność, a rzeczywiście się pojawi, to zgodnie z moim pre-The-Batmanowym postanowieniem odejmuję 1 pkt. przy ocenie i na drugi sezon już nie będę czekał.

Może nie pierwszym sezonie ale oczywiste jest ze pojawi się wcześniej czy później. Ja obecnie dodaje 1 pkt za to całkowicie odcinają Harley od Jokera jeśli chodzi o genezę wiec coś czuję ze i z Klaunem mogą zrobić coś nowego ciekawego   
Ostatnia wiadomość przez Juby - 24 Czerwiec 2024, 10:54:30
Cytat: MysiaParasolka w 21 Czerwiec  2024, 19:30:01Ten głos jest totalnie "try too hard"
To samo pomyślałem. Ten sam przypadek co młodszy Pazura - facet nie ma dość niskiego/głębokiego głosu, więc próbuje swój jakość "umrocznić", ale brzmi to strasznie wymuszenie.

Nie wiem na ile to zweryfikowane info, ale na Filmwebie pojawiła się rozpiska z tytułami odcinków i wygląda na to, że ma być ich 10, a całość ma zadebiutować na PrimeVideo 1 sierpnia (na IMDb też jest 10 epizodów i wszystkie z tą samą datą premiery, ale jeszcze bez tytułów odcinków).
https://www.filmweb.pl/serial/Batman%3A+Caped+Crusader-2024-874604/season/1

Cytat: MJ w 21 Czerwiec  2024, 10:17:31Juby nie podpalaj się Joker na bank będzie :)
Jeśli kitrają jego obecność, a rzeczywiście się pojawi, to zgodnie z moim pre-The-Batmanowym postanowieniem odejmuję 1 pkt. przy ocenie i na drugi sezon już nie będę czekał.
The Batman / The Penguin / Pingwin (mini-se...
Ostatnia wiadomość przez MJ - 23 Czerwiec 2024, 18:32:57
Bardziej miałem na myśli że Pingwin będzie takim wprowadzeniem, czyli przedstawi postacie, które w przyszłości czyli np The Batman II mogłyby istotnymi graczami, ale czas pokaże, pewnie nie sięgną po takie rozwiązanie.
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 23 Czerwiec 2024, 10:26:34
Alberto jest w zwiastunie więc na pewno się pojawi, ale fabuła nie wydaje się mieć wiele wspólnego z Long Halloween
Ostatnia wiadomość przez MJ - 23 Czerwiec 2024, 09:24:19
Mam podobne odczucia co Lelek, wiele ten zwiastun nie wniósł.
Jednakże mam nadzieje że dostali zielone światło na wprowadzenie kilku pomniejszych postaci z galerii łotrów, nowa interpretacja to zawsze jakiś smaczek.
Sofia nie jest Gigante, bardziej Petite, co jest na minus (w Gotham zrobili tak samo) pytanie czy pojawi się Alberto? Jeśli tak to możemy spodziewać się czegoś ciekawego, dobrze zekranizowane Long Halloween to by było coś. Gdyby Pingwin posłużył jako wprowadzenie do tej historii wszystko ładnie by się połączyło, ale Rzymianin nie żyje więc nie sądzę by sięgnęli po te rozwiązanie.
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 22 Czerwiec 2024, 14:43:53
Zwiastun taki sobie - wygląda jak zwykły serial kryminalny i na razie wciąż nie wiem czemu ta historia jest warta opowiedzenia.

Póki co nadal pachnie mi to "contentem", który sobie prezesi zażyczyli, żeby zrobić cokolwiek byle zwiększyć ofertę Max, a nie coś na co ktoś miał pomysł i bardzo chciał to opowiedzieć. No, ale zobaczymy. Może najlepsze momenty ukrywają przed nami.
Uniwersum Batmana / Joker
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 22 Czerwiec 2024, 11:48:03
Dokładnie, był chyba wspomniany raz czy dwa i to nie z imienia.
Uniwersum Batmana / Joker
Ostatnia wiadomość przez newtime - 22 Czerwiec 2024, 11:31:23
Ale za to w Gotham Knights jak go nie było tak nie ma  ;)

Nie ma potrzeby cytowania w całości postu bezpośrednio nad twoim, na którego odpowiadasz ;)
- Juby