Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Roy_v_beck

Taaa, w Streets of Gotham fajnie scenarzysta rozwiązał wątek z niewidzialnym człowiekiem. Pokazał, że Batman dominuje nad Huntress nie tylko jeśli chodzi o wyszkolenie fizyczne.

Ja tam po drugim numerze przestałem się interesować Unseen. Jones mógłby trochę urozmaicić swój styl, jak to chociażby zrobił Nguyen, no a Moench przyłożyć się do tego co piszę, bo strasznie chaotyczna ta opowieść. W ogóle jak marna kopia Gotham after Midnight to wygląda.

Leon Kennedy

#211
GCS 7 jest oczywiście świątecznym numerem. Historyjka koncentruje się na Harley i jej wycieczce do rodzinki. Jak i również na Ivy, która odpoczywa w ameryce środkowej i Catwoman, która jego jedyna pozostała w domu i wspomina miniony rok z Dickiem... Co pradwa są to chwilowe wspomnienia, ale mogą cieszyć. Ogólnie świąteczny numer jest dobry, miły w odbiorze i jak na ten czas jak znalazł ;).

Mel

Rodzinka Harley wzorowa ;D
Też zauważyliście pewną analogię pomiędzy Jokerem a ojcem Harley?

Leon Kennedy

Próba wykorzystywania Harley...

Mel

Taa...plus uśmiech i sposób mówienia i jeszcze pare małych detali, ale zawsze coś. Widać, że Dini nie może się powstrzymać ;)

Leon Kennedy

Nawiązania dość suptelne, ale idealnie ukazujące z jakimi meżczyznami Harley miał do czynienia w życiu.

Mel

Niezmiennie z tym samym typem mężczyzn :D

Detective

Leon - powiedz mi, co to za wspomnienia z Dickiem? przecież nie dawno Bruce mówił że ją kocha kiedy ona leżała w śpiączce.

Leon Kennedy

CytatTaaa, w Streets of Gotham fajnie scenarzysta rozwiązał wątek z niewidzialnym człowiekiem.

Wiesz jak jest... Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze :).

CytatLeon - powiedz mi, co to za wspomnienia z Dickiem?

Wspominają to co wydarzyło się w ubiegłym roku... Proste, a było tego przecież dość sporo ;)

Cytatprzecież nie dawno Bruce mówił że ją kocha kiedy ona leżała w śpiączce.

Sorki, ale nie bardzo rozumiem, co ta sytuacja ma wspólnego ze wspominaniem z sentymentem wydarzeń z roku, który właśnie się skończył... No chyba, ze odniosłeś wrażenie, ze Dicka i Selinę coś łączy, jak tak to od razu wyprowadzam cię z błędu... Nic ich nie łączy odnośnie tego drobnego miłosnego aspektu ;)

CytatNiezmiennie z tym samym typem mężczyzn

Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie ojciec, to Harley nie zwróciła by aż tak ostrej uwagi na Jokera ;)

(A)nonim

Sirens #8 - znowu dobry numer Syrenek, krótka, nieskomplikowana, ale i niegłupia historia kryminalna, w dodatku rozwiązanie końcowe może budzić wątpliwości. A i dałem się nabrać że Dini to napisał.
Warto też dla jednej strony/plakatu z Ivy. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Najlepsze jest to, że w końcu zrobili z niej centralną postać opowieści i że ciągle jest bosko rysowana przez Marcha :) Zastanawia mnie jak długo Harley i Pamela wytrzymają w tym stanie... :)

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jako bohaterowie pozytywni.

(A)nonim

No pozytywnymi postaciami to Harley i Ivy nigdy do końca nie były i jak pokazuje końcówka najnowszego numeru nigdy nie będą. Za to mam nadzieję że ich działania wpłyną jakoś na Selinę której o wiele bliżej do jasnej strony mocy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Nie były i pewnie nigdy nie będą w pełni, ale w tej chwili jednak dalej im do popełniania przestępstw niż kiedyś... I mam nadzieję, że przejście z tych w miarę pozytywnych postaci do tych anty będzie rozsądnie zrealizowane, bo nie chiałbym, aby do tego doszło od tak...