Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mihcim

Czy to prawda ze Two Face
Spoiler
Ma Zginac w tej czesci? Podobno ma spasc z dachu
[Zamknij]

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

Nie. !! NAPEWNO !! Nolan nie zrobil tego bledu, co Raimi z Venomem.....

Leon Kennedy

Kurcze dajcie spokój. Po co dalej komentowac taką glupote? Raz wystarczy ;).

Mihcim

#814
Moim zdaniem to by bylo najglupsze zako?czenie i z fajnego filmu zrobi sie kaszanka.
24 lipca w Anglii bedzie TDK wiec sobie obejrze.
Co do zdjec Two Face'a. Scena z Szpitalem jest niesamowicie klimatyczna.

Juby


Maxie Zeus

Kolejne niezle fotki... na pierwszej, Joker trzyma chyba kij bilardowy ;)
Mam nadzieje, ze przed premierą nie wyciekną juz zadne spoilery... Troche to juz zaczyna denerwowac :P

Funky

Najbardziej podoba mi sie fotka Gamble`a i jego ludzi. Piekne gangsterskie garnitury (sam chcialbym taki miec ;) ) Chcialbym aby pokazali jeszcze fotki na których widac Sala Maroniego. Myśle ze ta postac moze byc wielkim atutem filmu, dowcipny, pewny siebie do tego do tego chodzący jak na gangstera przystalo w eleganckim garniaku 8) Kapitalne byly jego odzywki podczas rozmowy z Loeb`em :D

Mihcim

Ladnie Joker uczy sie grac w Bilarda niezle hee hee

Philips V38

Cytat: Maxie Zeus w 13 Lipiec  2008, 12:30:55
Mam nadzieje, ze przed premierą nie wyciekną juz zadne spoilery... Troche to juz zaczyna denerwowac :P

Ja juz zauwazylem ten narastający problem kilka tygodni temu, od tego czasu  0 spoilerów !
Nie chcem znac calego filmu przed premierą.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mihcim

Czy waszym zdaniem zdjecia to juz same spilery... Bo zdjecia zawsze cos pokazuja np. Zdjecie moze zawierac batmana ktory nie zyje to juz jest Spoiler. xD

Funky

Dla mnie powaznym spolierem jest 1 minutowy filmik i teraz zaluje ze obejrzalem te klipy co ukazaly sie w Internecie przed kilkoma dniami. Ale zdjecia bez przesady, fotki w moim przypadku tylko zaostrzają apetyt na ten film ;)

Juby


Dominic


Grim Knight

Ale tutaj przynajmniej wygląda dośc gro?nie.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."