Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Goddamn Batman: It's lol time!

Zaczęty przez Mel, 11 Sierpień 2008, 13:29:33

Johnny Napalm

No i Batman to... dosyć duże miasto. Znaleźć je na mapie to nie taki duży wysiłek.

Nie wiem czy było:


O Superze wiadomo, o Captainie America również, ale że Batman kopał dupę wrogom Wuja Sama to, kurde nie wiedziałem. Aż chciało by się zacytować Green Lanterna, czy też Flasha - przecież to zwykły człowiek! O rety!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Przedstawiam Wam Battatę - zabawnego gościa i jednego z moich obecnych wzorców w rozweselaniu moich oby w przyszłości istniejących dzieci:
BatDad

lady_ozzy

Nie wiem, czy to by?o ale Moim zdaniem ta 'gra' ?wietnie pasuje do teatu....

http://www.youtube.com/watch?v=fdHz24sDEMI#
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Kurde, ale to fajne.  :D W taką grę aż by się chciało zaraz pograć.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Ja się właśnie z nią morduje =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]


Rado


LelekPL

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mhko3m7D6UA#

A propos Wolverine'a i jego przydatno?ci w X-Men, a zw?aszcza w walce z Magneto. Rewelacyjne... i szczerze, zawsze tak uwa?a?em. Profesor X wymiata w tym filmiku.

Johnny Napalm

Nie wiem czy było:

Może i za wiele nie wnosi, ale tu jest i fajny pomysł na rysunek, oddający charakter konkretnych filmów z Batmanem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL


Bless

Hehehe popłakałem się na Supermenie :D hehehe - to jedyna chyba animka która mi się z nim podoba

Johnny Napalm

Niby tylko komiks i komiks, ale wobec tego nie potrafiłem przejść obojętnie:
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...


LelekPL



No i gif ze Spider-Manem pozamiatał mój dzień

Kujaw

Ano, tak. Ja wolę ten żart w tej wersji. :D


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"