Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman Ultimate Edition

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Czerwiec 2016, 12:10:02

Leon Kennedy

Nie chodziło mi o Ciebie  ;) Tylko, że i filmy Marvela są również głupie.

CytatNie wierzę, że napiszę to do kogoś kto wypowiada się na tym forum o 8 lat, ale muszę - NIE CYTUJE SIĘ W CAŁOŚCI POSTA BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM. To bez sensu. Dziękuję.

Fakt. Tak jakoś z rozpędu mi się zacytowało  :D

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 04 Sierpień  2016, 03:40:14
Tylko, że i filmy Marvela są również głupie.

Nie wiem, być może. Z tym, że nie skupiam się na głupotach filmu, kiedy oglądam go z przyjemnością. I tak jest z Marvelem. Robią taśmowo dobrą i niezobowiązującą rozrywkę, na której dobrze się bawię. BvS to trzygodzinne, pozbawione fajniejszych scen akcji (jest jedna), postaci i humoru, totalnie nierozrywkowe, żenujące ze względu na zmarnowany potencjał, widowisko.

Plastic Man

Chcę odnieść się do poprzedniego wątku o zabijaniu przez Batmana. Otóż według mnie Batman nikogo w filmie nie zabił. W scenie z pościgiem co prawda było kilku poobijanych kolesi, ale prawdopodobnie wszysy przeżyli. No, koleś z karabinkiem na pickupie doznał lekkich oparzeń ciała. Holowanie pojazdu odbywało się na tak małej szybkości, że skończyło się na kilku siniakach. Pamiętajmy że Batman używa gumowej amunicji, więc nawet ostrzeliwując pickupy z batwinga daje salwy ostrzegawcze. Walcząc z porywaczami Marty zginął tylko jeden facet, który rzucił się na własny granat ale to już jest samobójstwo. Rusek z kolegą też doznał lekkich oparzeń i ogłuszenia, bo przecież wybuch miotacza nie osmalił  nawet Marcie włosów na głowie. Reasumując należy stwierdzić że mamy do czynienia z Batmanem pacyfistą, a nie jakimś mordercą.

LelekPL


newtime

Szczerze to nie zdziwię się jeśli w następnych filmach  okaże batman nigdy nikogo nie zabił i zobaczymy w celi  KGBeast z wielkim plastrem na głowie ;D

Plastic Man

Z p!asterkiem może nie, ale poparzonego jak Dent bym się nie zdziwił.

Juby

Reakcja Lelka idealna. Skończyłem czytać post Plastic Mana w drugiej linijce. Mam nadzieję, że to sarkazm, którego nie wyczułem. XD

Plastic Man

Batman tnie kolesi z działka obrotowego i zmienia samochody w kule ognia, a ja piszę o drobnych obciążeniach ciała. Oczywiście że to sarkazm. No, może trochę prowokacja...

Q

Zack Snyder ostatnio za pomocą aplikacji Vero na żywo podzielił się swoim komentarzem odnośnie  "Batman v Superman: Dawn of Justice" w wersji Ultimate Edition.

Chociaż na Vero dostępny był tylko stream, to relacja została umieszczona też przez fanów na YoTube i każdy może się z nią zapoznać.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Sorry, ale nie da się tego słuchać. Zack zupełnie nie umie się wypowiadać na spontanie. I czemu zrobił to video nagrywając siebie? Nie lepiej było puścić film i tylko swój komentarz w tle?

Q

Chyba względy prawne nie pozwalają wrzucić całego filmu do sieci. Bo jeśli tak to w takiej formie mógłby wrzucić jak ogląda JL w swojej wersji :)

Co prawda tylko fragmenty oglądałem i pod względem treści komentarz uważam za dobry. A ktoś wie jak wypadł w porównaniu do komentarza jaki nagrał np. do "300"?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Przeczytałem twoje streszczenie jego komentarza na stronie głównej. Bosze, jak on nie potrafił budować tego uniwersum. A w to, że generał miał się okazać Marsjaninem i że planowali to już od czasów MoS nie uwierzę, Człowiek ze stali nie powstawał jako część DCEU, decyzję że to od niego zaczną swoje uniwersum podjęli dopiero w czerwcu 2012 roku, po spektakularnym sukcesie Avengers.